Jump to content
Dogomania

spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kana']Nie nie, hotel jest prywatny :) Współpracuje z Pomorską Fundacją Pies Szuka Domu w której jestem wolontariuszem i mamy tam pieski pod nasza opieką i załatwiłam niuni tam miejsce.[/QUOTE]

czyli osiem razy mi mówiłaś a ja i tak pokręciłam :oops:
ale prawie na jedno wyszło ;)
hotel jest
Fundacja jest
psiaki fundacyjne są
miejsca "niefundacyjne" - Wiki może tam zamieszkać za dużo niższą kwotę niż normalnie

TAK ?
czy znowu coś przekręciłam ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Tak. Normalna stawka za psa to 40 zł/doba...
Ludzie super, doświadczeni + ja tam co dziennie :)[/QUOTE]

a metody wychowawcze mam nadzieje inne niz mialas przy Heli...ta suka potrzebuje kogos naprawde doswiadczonego zeby sie nie skonczylo tak samo...


***
ja moge dorzucic cos jednorazowo, nie duzo bo Dumke mam na glowie ale cos wyskrobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a metody wychowawcze mam nadzieje inne niz mialas przy Heli...ta suka potrzebuje kogos naprawde doswiadczonego zeby sie nie skonczylo tak samo...


***
ja moge dorzucic cos jednorazowo, nie duzo bo Dumke mam na glowie ale cos wyskrobie.[/QUOTE]



nie mogłaś się powstrzymać prawda ?
przyszłaś na wątek po to żeby troszkę podymić ?

w sumie to zdziwiona byłam że na wątku Śnieżki nikt się nie udzielił

Link to comment
Share on other sites

zdziwisz sie, ale nie przyszlam podymic bo nie mam do czego, zal mi psa tak samo jak i Tobie, widzialam apele na watkach to przyszlam bo dla mnie nei ma znaczenia kto sie psem zajmuje jesli pomoc jest potrzebna... dlatego spytalam Kane, skoro ma sie psem opiekowac,chyba mam prawo wiedziec co sie zmienilo w metodach wychowawczych? przykro, ze moj post odbieracie jako atak, uwierz ze jakbym chciala robic zadyme napisalabym to w inny sposob, dla mnie wazny jest pies i to dla nich siedze na dogo. widze ze nic tu po mnie bo nawet zapytac nie mozna....

Edited by chita
literowka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a metody wychowawcze mam nadzieje inne niz mialas przy Heli...ta suka potrzebuje kogos naprawde doswiadczonego zeby sie nie skonczylo tak samo...

[/QUOTE]

amen ;-)

Kana - widzę, że trochę poczekałaś, aż sprawa przycichnie i znów wznowiłaś swoją działalność? Nie myśl, że wszyscy zapomnieli, co zrobiłaś.

[quote name='fioneczka']
w sumie to zdziwiona byłam że na wątku Śnieżki nikt się nie udzielił[/QUOTE]

Może dlatego, że długo ukrywałaś, dokąd sunia pojechała?

Edited by agnieszka32
Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dajcie spokój, to miejsce na pomoc, a nie wylewanie żali.

Mogę suce przesłać smycz, obrożę i kubrak zimowy. PIeniędzy na nią nie dam i zbierać nie będę dopóki nie zostanie sprawdzona przez behawiorystę. Jej zachowania w drodze do schronu były nienormalne i uważam, że należałoby ją przetestowac, czy w ogóle do adopcji sie nadaje.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=red]Prawdopodobnie żadna pomoc nie będzie już potrzebna, rozmawiałam przed chwilą z kierownikiem schroniska, nie jest pewien (bo nie ma go jeszcze w schronisku) ale najprawdopodobniej wczoraj po południu sunia została komuś wydana. [/COLOR]



Tak jak pisałam - wpłaty, które dotrą na konto zwrócę lub przekażę na wskazanego przez daną osobę psiaka.



Około południa mam potwierdzić informację.




[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Kierownik schroniska sprawdził telefonicznie i informacja o wydaniu suczki zostaje potwierdzona.

Sunia została wydana do kojca do pilnowania posesji.

Jest niesterylizowana i w umowie nie ma zapisu o obowiązku starylizacji.

Za chwilę roześlę informację na PW do osób które deklarowały wpłaty.

Pieniądze już przelane, które wpłyną na moje konto zwrócę wpłacającym.


dziękuję osobom które wyraziły chęć pomocy



[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

a tak swoją drogą- może by tak z kierownikiem schroniska porozmawiać, żeby jednak wymagano sterylizacji (albo robiono ją przed adopcją).
po co kolejne mioty? schroniska i tak przepełnione (zresztą kierownik powinien o tym najlepiej wiedzieć).

edit:
skończyła się jej już kwarantanna?

Link to comment
Share on other sites

problem niektórych osób rozwiązał się sam ...

szkoda suni, pomimo iż kierownik zapewnia że człowiek raczej jej nie rozmnoży to ja swoje wiem

ponoć jakiś czas temu ta sama osoba adoptowała już sukę w typie rasy ... po co komuś dwie suki na posesji ...

no cóż tego się nie dowiemy zapewne


PW częściowo rozesłałam z informacją aby wstrzymać wpłaty, to co wpłynęło (wczoraj od Michała i dziś już mam info że są dwa przelewy) odeślę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...