Jump to content
Dogomania

spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji


fioneczka

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdyska25']Piękna sunieczka!
Nie oświecę tu nikogo- w dołku finansowym jestem....[/QUOTE]

:buzi:
ale odwiedzaj nas bo to też bardzo ważne

[quote name='baster i lusi']sama obecność na wątku to tez dużo.:lol:[/QUOTE]

nooo :buzi:

[quote name='wrona513']Mozna jakis nr konta do przelewu przekarzemy 40 zl ktore zostaly po ratowaniu kilera na koto suni :)[/QUOTE]

Michał dzięki za pomoc ... historia Killera jest mi znana ... szkoda że się chłopakowi nie udało [*]

[quote name='justysiek']a dt płatny też wchodzi w gre?
bo mam nr do takiej jednej osoby z radomia, moze ona by sie zgodzila, zadzwonie.[/QUOTE]

Justynka a co to za domek?
jaka kwota? warunki? czy są dzieci? inne zwierzęta? jaki psiak tam był?




[B]słuchajcie deklaracji jak na lekarstwo ... i teraz nie wiem co robić, czy podawać już nr konta do wpłat i zbierać ziarnko do ziarnka (w razie W znowu pożyczyć z bazarku Czesia) czy czekać z wpłatami na komplet deklaracji :/[/B][B][COLOR="red"] jakie jest Wasze zdanie ?[/COLOR][/B]



[B]jeśli chodzi o sam hotel to jest w okolicach Gdańska, ogrzewany pokój z wybiegiem czeka, Kana na miejscu więc sunia będzie miała ciocię na co dzień
warunki są extra
opieka wet na miejscu niemalże ... dr Iza sterylki i szczepienia robi po kosztach praktycznie (strylka i komplet szczepień dla Śnieżki 250 zł)
jeśli chodzi o transport - Karolina z Gosią mogłyby odebrać sunię z Wawy, do wawy będę błagać kierownika schronu, P.Adama żeby pomógł - za zwrot kosztów oczywiście
gdyby terminy nie pasowały żeby się zgrać jakby się P.Adam zgodził to jest jeszcze inne wyjście z transportem (takie W)


qrcze jedynie pieniędzy brak :(



jeśli macie rzeczy które można przeznaczyć na bazarek ... chętnie przyjmę (ja już nie bardzo mam co sprzedać)

i bardzo proszę ... pomóżcie PW rozsyłać[/B]

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Justynka a co to za domek?
jaka kwota? warunki? czy są dzieci? inne zwierzęta? jaki psiak tam był?[/QUOTE]

domowy dt, mieszkanie w bloku, nie wiem czy są dzieci, chyba był jakiś psiak, ta dziewczyna sie wpisala na watku psa dla ktorego kolezanka szukala dt.
ten psiak byl do kolana i cena to ok 270 zł za msc, z jedzeniem i wetem.
zaraz wkleje watek jej.

o jest:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220288-Wolne-miejsce-dla-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-Radom"]http://www.dogomania.pl/threads/220288-Wolne-miejsce-dla-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-Radom[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']domowy dt, mieszkanie w bloku, nie wiem czy są dzieci, chyba był jakiś psiak, ta dziewczyna sie wpisala na watku psa dla ktorego kolezanka szukala dt.
ten psiak byl do kolana i cena to ok 270 zł za msc, z jedzeniem i wetem.
zaraz wkleje watek jej.

o jest:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220288-Wolne-miejsce-dla-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-Radom"]http://www.dogomania.pl/threads/220288-Wolne-miejsce-dla-potrzebuj%C4%85cego-psiaka-Radom[/URL][/QUOTE]

Justynka postaram się dowiedzieć czegoś o tym DT ... jest znacznie bliżej i ogólnie wiadomo że DT do DT ;)
ale póki co trzymam się cały czas opcji hotelu


mamy kolejną deklarację stałą (forum fundacji AST)

[quote name='"Joanna Zielińska"']ja moge dać stałą deklarację jakieś 20 zł. więcej nie bo wpłacam na Kastę i Paddiego.[/quote]

Czyli stałych mamy 70 zł :multi: ... jeszcze 380


[B]i podjęłam decyzję, że roześlę nr konta ... będę zbierała wpłaty, jeśli osoby od stałych deklaracji wyrażą zgodę to styczniowa deklaracja będzie potraktowana jak jednorazowa i dołożymy ją do transportu ... gdyby coś (tfffu, tfffu nie wyszło) wszystkie wpłaty zwrócę do wpłacających lub na wskazanego przez poszczególne osoby psiaka)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Ok :) Lecz przelew zrobie jutro :)[/QUOTE]

[quote name='wrona513']przelew od nas juz poszedl ale pewnie dojdzie dopiero jutro :)[/QUOTE]


mam nadzieję że się uda
idę robić rozliczenie u Śnieżki
rozliczenie w drugim poście wątku Wiki będę robiła na bieżąco

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Justynka postaram się dowiedzieć czegoś o tym DT ... jest znacznie bliżej i ogólnie wiadomo że DT do DT
ale póki co trzymam się cały czas opcji hotelu [/QUOTE]

to młoda dziewczyna, mysle ze gdyby sie zgodzila mozna by z tia ponegocjowac nt kosztow.
sprawdzalam odleglosc to ok 100 km jesli mi dobrze pokazuje, wiec prawie rzut beretem:)
trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']to młoda dziewczyna, mysle ze gdyby sie zgodzila mozna by z tia ponegocjowac nt kosztow.
sprawdzalam odleglosc to ok 100 km jesli mi dobrze pokazuje, wiec prawie rzut beretem:)
trzymam kciuki[/QUOTE]

Justynka ja mam tylko jedną obawę ... nie znamy suni, nie wiemy co tak na prawdę w niej drzemie ... nie była przyjaźnie nastawiona do ludzi na początku
nie wiem czy coś z tego wyjdzie ale na wątku do którego link podałaś jest nr tel ... zadzwonię


[B][U]odnośnie rozliczenia to, wkleję tutaj i w pierwszy post rozliczenie Śnieżki [/U][/B]
wpłaty:
- paulinken 30,- - wpłynęło 9 stycznia 2012
- annika 40,- wpłynęło 21 grudnia
- Kajusza 20,- wpłynęło 19 grudnia
- justysiek 30,- wpłynęło 19 grudnia
- yolanovi 20,- wpłynęło 19 grudnia
- Isiak 30,- wpłynęło 23 grudnia
- Amazonka71 na niebieskim 15,- wpłynęło 19 grudnia
- anonimowi właściciele ślicznego adoptowanego astka 300,- wpłynęło 30 grudnia
- Buell 21 zł wpłynęło 02 stycznia 2012
- baster i lusi 50 zł wpłynęło 04 stycznia 2012
- Murzyńska Łydka 25 zł wpłynęło styczeń 2012
i mamy + 26,80 zł bazarku [url]http://www.dogomania.pl/threads/220250-co%C5%9B-na-ma%C5%82e-st%C3%B3pki-i-nie-tylko-)-dla-%C5%9Anie%C5%BCki-zako%C5%84czony-i-rozliczony/page[/url]
i + 200 zł z bazarku zrobionego przez Alę [url]http://www.dogomania.pl/threads/220601-TANIE-DRUKOWANIE-dla-Donki-(-do-14-stycznia-godz.22.00[/url])
i + 206,50 z bazarku zrobionego przeze mnie [url]http://www.dogomania.pl/threads/220211-PIESKI-BAZAR-dla-%C5%9Anie%C5%BCki-zako%C5%84czony-rozliczamy?p=18385026#post18385026[/url]
[B]Razem + 1014,30 zł[/B]
wydatki
- transport
Grzesiu przejechał 305 km w jedną stronę czyli razem 610 km * 7l/100 km = 42,7 l * 5,46 zł to wychodzi 233,14 zł
Sandra przekazuje dla Śnieżki 100 zł z pieniążków które zostały po Albie ... Sandra dlatego mam przeleć kwotę- 133 zł
druga część trasy 590 km z opłatą za autostradę w dwie strony kwota - 230 zł
tablety na robale 3 szt -21 zł
krople do uszu -10 zł
spot -30 zł
- 50 zł szczepienia szczeniaka z Ostródy przelane na konto AFN
- 250 zł sterylka i komplet szczepień Śnieżki
- 120 zł transport szczylka z Ostródy do Gdańska [url]http://amstaff-pitbull.eu/viewtopic.php?f=71&t=7113[/url]
- 10 zł tabletka na robale dla szczyla
[B]Razem - 854 zł[/B]

[B][COLOR="red"]stan konta + 160,30 zł[/COLOR][/B]

[B][COLOR="blue"]Kwota z rozliczenia zostaje przekazana dla Wiki[/COLOR][/B]

[SIZE="3"][B][COLOR="blue"]
DEKLARACJE STAŁE :[/COLOR][/B][/SIZE]

[B]karolina175 + 50 zł [/B]
[B]Joanna Zielińska + 20 zł[/B]
[B]wiwona + 30 zł[/B]

[B][COLOR="blue"][SIZE="3"]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/SIZE][/COLOR][/B]

[B]baster i lusi ... coś[/B]
[B]justysiek ... coś[/B]
[B]Bira ... coś[/B]
[B]mario1985-m1 ... coś[/B]
[B]edzia ... coś[/B]
[B]Jok ... coś[/B]
[B]wrona513 ... + 40 zł [/B] wpłata z rozliczenia Killera [*] [B][COLOR="blue"]wpłynęło 17 stycznia 2012[/COLOR][/B]
[B]kokusia5 ... coś[/B]

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

[QUOTEJustynka ja mam tylko jedną obawę ... nie znamy suni, nie wiemy co tak na prawdę w niej drzemie ... nie była przyjaźnie nastawiona do ludzi na początku
nie wiem czy coś z tego wyjdzie ale na wątku do którego link podałaś jest nr tel ... zadzwonię
][/QUOTE]

ach si... no to faktycznie ny sie przydal ktos znajacy rase...
pod radomiem jesli sie nie myle jest tez hotel dla psow, tam chyba fundacja ast umieszczala swoje psy, tylko nie mam kontaktu.



znalazlam jeszcze takie cos

[QUOTE]Hotel dla psów i kotów BAJKA, Radom

Cena: do uzgodnienia zł
Data dodania: 2011-07-18
Adres: Wrzosów ul.Komarowa 2 koło Jedlni Letnisko

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty kameralnego pensjonatu dla 10-ciu psów położonego na terenie PUSZCZY KOZIENICKIEJ w miejscowości WRZOSÓW (10 km od RADOMIA na trasie Radom-Kozienice, doskonały dojazd). Pensjonat znajduje się w lesie o powierzchni 2400 m2 . Psy posiadają termoizolacyjne budy z przedsionkami (latem chłodno - zimą ciepło) oraz indywidualne kojce z wybiegami. Ponadto dobierane są w odpowiednie pary (brak zachowań agresywnych) i korzystają bez ograniczeń z placu zabaw znajdującego się w lesie. Niewielka ilość psów pozwala na dokładną i troskliwą opiekę. Zapewniona jest opieka weterynaryjna oraz przywóz i odwóz pensjonariuszy.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Hotel dla psów i kotów BAJKA
Strona WWW: [url]www.hoteledlapsow.com/index.php?cat=hotel&id=943[/url]
Telefon: [/QUOTE]



[QUOTE]Hotel Kudłate i Łaciate-hotel dla psów, Radom

Cena: 25-40 zł
Data dodania: 2011-02-02
Adres: Promna-Kolonia120

Zapraszamy wszystkich milusińskich do naszego hotelu.Hotel położony jest w cichym ,zielonym zakątku Mazowsza.65km. od Warszawy.Dysponujemy boksami zewnętrznymi,oraz miejscami w domu.Zapewniamy fachową opiekę,indywidualne podejście,długie spacery .W razie potrzeby socjalizacje i opiekę weterynaryjną,zabiegi pielęgnacyjne.
Dane kontaktowe
Imię / hodowla: Hotel Kudłate i Łaciate
Strona WWW: [url]www.kudlatelaciate.pl[/url]
Telefon: [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Justynka jutro będę robiła rozeznanie :)

a tymczasem mamy kolejne deklaracje z forum F AST :multi:

[quote name='"wiwona"']Proszę o nr konta, deklaruję 30 zł. miesięcznie do momentu znalezienia domu stałego.[/quote]

[quote name='"kokusia5"']ja też poproszę konto ,coś wyślę :)[/quote]


[B]wpłynęło 40 zł od wrona513 ... Michał dzięk[/B]i :Rose:

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']:buzi:


[B]słuchajcie deklaracji jak na lekarstwo ... i teraz nie wiem co robić, czy podawać już nr konta do wpłat i zbierać ziarnko do ziarnka (w razie W znowu pożyczyć z bazarku Czesia) czy czekać z wpłatami na komplet deklaracji :/[/B][B][COLOR="red"] jakie jest Wasze zdanie ?[/COLOR][/B]
[/B][/QUOTE]

Asiu musimy pomóc tej suni chyba Bożenka się zgodzi.myślę ,że to dobra opcja.

Link to comment
Share on other sites

Na apel Fioneczki melduję się. W tym miesiącu nie dam rady nic dołożyć (mamy obrączki do zamówienia :D ), a na dodatek wczoraj nam walnęła elektryka w domu i może to nieco kosztować, ale może po 28 uda mi się coś wyskrobac jednorazowo. Nie wiem, czy stale będe mogła dorzucać, ale postaram się choć raz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Asiu musimy pomóc tej suni chyba Bożenka się zgodzi.myślę ,że to dobra opcja.[/QUOTE]

Grażynko, Bożenka na pewno się zgodzi jednak to takie awaryjne wyjście ... póki nie ma choć ze 3 stówek deklaracji z miejsca nie ruszę chyba :(

[quote name='Sybel']Na apel Fioneczki melduję się. W tym miesiącu nie dam rady nic dołożyć (mamy obrączki do zamówienia :D ), a na dodatek wczoraj nam walnęła elektryka w domu i może to nieco kosztować, ale może po 28 uda mi się coś wyskrobac jednorazowo. Nie wiem, czy stale będe mogła dorzucać, ale postaram się choć raz...[/QUOTE]

dziękuję że zajrzałaś ... mam nadzieję że nie jednorazowo ;)

no i GRATULACJE !!! ... pamiętajcie o karmie dla psiaków zamiast kwiatów ;);)

Link to comment
Share on other sites

Karma na bank, dla Medoru, bo mam do nich słabość i staram się jakkolwiek wspierać :) A kwiaty - po co komu? Na razie zastanawiamy się, czy nam do USC wpuszcza pięć psów i trzy szczury na slub :D
Ja na pewno do końca stycznia będe zaglądać, potem ide na L4 z okazji ciąży, także nie będę tak często dostepna, ale postaram sie cokolwiek wyskrobac. Dziewczynka mi już utkwiła w pamieci, bo jakos kilka godzin temu znalazłam jej wątek i wokół niego krążyłam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']Karma na bank, dla Medoru, bo mam do nich słabość i staram się jakkolwiek wspierać :) A kwiaty - po co komu? Na razie zastanawiamy się, czy nam do USC wpuszcza pięć psów i trzy szczury na slub :D
Ja na pewno do końca stycznia będe zaglądać, potem ide na L4 z okazji ciąży, także nie będę tak często dostepna, ale postaram sie cokolwiek wyskrobac. Dziewczynka mi już utkwiła w pamieci, bo jakos kilka godzin temu znalazłam jej wątek i wokół niego krążyłam...[/QUOTE]

nooo US musowo trzeba znaleźć zwierzolubny ;) ... inaczej ślubu sobie nie wyobrażam, przecież dzieci muszą być na ślubie rodziców ;)

"okazja" L4 też wymaga GRATULACJI ... krąg dogomaniaków się powiększy :)
ZDRÓWKA dla Was !!!

Link to comment
Share on other sites

Mnie bardziej dręczy, czy psy się zgodzą na muszki, a psica na kokardę :] Bo o to może być foszek. A nawet foch pełną gęba :)
No a młode na bank będzie dogomaniakiem, wyjścia nie ma. My z siostrą od małego sprowadzałyśmy różne cuda (w tym bullterierkę z ropomaciczem, najpewniej worek treningowy, ale zbyt łagodną).
Mój TZ przeze mnie pierwszy raz w życiu zaczął zauważac bezpańskie psy. Przedtem miał swojego Amika od znajomej (pies ma 14 lat), a od chwili, kiedy mnie poznał, doszła mu Maja, znaleziona, jak poszłam w krzaki za potrzeba... No poszła za mną, to co, miałam zostawić? Tez taka wyeksploatowana, jak Wiki, cyce miała powyciagane, matową sierść, na kazdy gest przypadała do ziemi. A teraz? Teraz na kolanka, ciasteczkiem wzgardzi, bo ileż można (choć marchewki kradnie). I co gdzieś idziemy, to musze pilnowac mojego lubego, bo się za cudzymi psami ogląda.
Swoją drogą marzy mu się TTB, ale własnie taki z adopcji, taki do rozpieszczenia i pokazania, że ludzie mogą być fajni, że można się tulić, bawić, czasem dyskretnie pożebrać ciasteczko, popływac w stawie, pobiegac po polach... Tylko na razie mamy szczury, bo na psa za małe mieszkanie i by się zwyczajnie meczył. Nasze psy są za to u rodziców, tam mają lepsze warunki, częsciej jest ktoś w domu, lepsze tereny spacerowe. I serce pęka...

A Wikuni życzę własnie takiego domu - cierpliwego, zakochanego w psach, ciepłego i pełnego śmiechu i zabawy. Strasznie lubię patrzec, jak te nasze sterane życiem znajdy odzyskują blask w oczach, zupełnie zmieniają postawę, szukają kontaktu z człowiekiem, zaczynają się śmiać i w ogóle nagle pies zostaje podmieniony :)

Link to comment
Share on other sites

Pamiętajcie tylko że sunia musi trafić do miejsca w którym znana jest rasa, jej wymagania i umiejętności pod kątem sprawdzenia psa i jego charakteru, będzie jedynym psem w domu/ kojcu/ pokoju hotelowym, trzeba pamiętać ze na dzień dzisiejszy sunia może być agresywna dopóki się nie uspokoi, gdyż była o tym mowa w czasie jej przywiezienia, nie może opiekować się nią laik żeby nie było nieszczęścia. To nie mały kundelek, tylko przerażony amstaff i trzeba ją umieścić tam gdzie będziemy bez obaw kibicowali i pomagali suni w znalezieniu DS.
Fioneczko jakby co to dzwoń śmiało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sybel']A Wikuni życzę własnie takiego domu - cierpliwego, zakochanego w psach, ciepłego i pełnego śmiechu i zabawy. Strasznie lubię patrzec, jak te nasze sterane życiem znajdy odzyskują blask w oczach, zupełnie zmieniają postawę, szukają kontaktu z człowiekiem, zaczynają się śmiać i w ogóle nagle pies zostaje podmieniony :)[/QUOTE]

i tak właśnie będzie ;)

[quote name='Kana']Pamiętajcie tylko że sunia musi trafić do miejsca w którym znana jest rasa, jej wymagania i umiejętności pod kątem sprawdzenia psa i jego charakteru, będzie jedynym psem w domu/ kojcu/ pokoju hotelowym, trzeba pamiętać ze na dzień dzisiejszy sunia może być agresywna dopóki się nie uspokoi, gdyż była o tym mowa w czasie jej przywiezienia, nie może opiekować się nią laik żeby nie było nieszczęścia. To nie mały kundelek, tylko przerażony amstaff i trzeba ją umieścić tam gdzie będziemy bez obaw kibicowali i pomagali suni w znalezieniu DS.
Fioneczko jakby co to dzwoń śmiało.[/QUOTE]

Karolina, sprawę dokładnie przemyślałam i ryzyka nie podejmę jeśli chodzi o umieszczenie jej w innym hotelu bądź DT ... właśnie ze względu na jej zachowanie podczas odłowu i przyjęcia.
Wiem że do Was jest masakrycznie daleko ale coż ... ryzyk fizyk, może uda się zebrać fundusze.

jest kolejna deklaracja i jeśli dobrze odczytałam to stała :multi: ... choć czekam na potwierdzenie

[quote name='"edyta40"']Na razie 50 zł stałego, poproszę numer konta[/quote]

Rozmawiałam już z Ewą
Jutro rano dzwonię do P.Adama ... mam nadzieję ze nie wydali białej nikomu

Edited by fioneczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Pamiętajcie tylko że sunia musi trafić do miejsca w którym znana jest rasa, jej wymagania i umiejętności pod kątem sprawdzenia psa i jego charakteru, będzie jedynym psem w domu/ kojcu/ pokoju hotelowym, trzeba pamiętać ze na dzień dzisiejszy sunia może być agresywna dopóki się nie uspokoi, gdyż była o tym mowa w czasie jej przywiezienia, nie może opiekować się nią laik żeby nie było nieszczęścia. To nie mały kundelek, tylko przerażony amstaff i trzeba ją umieścić tam gdzie będziemy bez obaw kibicowali i pomagali suni w znalezieniu DS.
Fioneczko jakby co to dzwoń śmiało.[/QUOTE]

a ten hotel w gdańsku to chyba nowy?czy jest napewno doswiadczony, ma gdzies swoj watek czy strone, kto go prowadzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...