Jump to content
Dogomania

spóźniliśmy się - sunia wydana bez sterylizacji do pilnowania posesji


fioneczka

Recommended Posts

[B]Wklejcie proszę na swoje wątki ... poproście znajomych, przyjaciół ... każde 5 - 10 zł jest na wagę złota ...[/B]

[SIZE="3"][CENTER][B]Do dziś nie miała nawet własnego imienia ... dziś nadałam jej imię [COLOR="blue"]Wiki[/COLOR][/B]

[B]Wiki to młodziutka suczka, weksploatowana i porzucona jak niepotrzebny śmieć.[/B]
[B]Wiem, że jej historia jest niemal identyczna jak wszystkich innych psiaków jednak ... spójrzcie w te oczy, które błagają o pomoc [/B][/SIZE]

[IMG]http://i1134.photobucket.com/albums/m604/nitka31/PC310038.jpg[/IMG][/CENTER]
[SIZE="3"][CENTER][B]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221204-STRACH-i-PRZERAŻENIE-...-WIKI-sunia-w-typie-AST?p=18411835#post18411835[/url]

[U]Strach i przerażenie to jedyne co teraz czuje. [COLOR="blue"]Sprawmy razem, po raz kolejny aby psie oczy znowu zaczęły błyszczeć ... aby wróciła wiara w człowieka [/COLOR]
[/U]
[B]Jest szansa na umieszczenie jej w hotelu ... dlatego znowu proszę Was o pomoc.
O deklaracje stałe i jednorazowe choćby najmniejsze.
Koszt hotelu to 450 zł / miesiąc ... podróż w dwie strony ok 1100 km czyli ok 500 zł

Bez Was ta mała nie ma szans ... schronisko jej nie wysterylizuje, przynajmniej teraz ... nie ma gdzie umieścić jej po operacji ... jeśli "trafi się" zainteresowany zabierze ją i być może dokończy dzieła które już zostało rozpoczęte ... sunia już nie raz rodziła

PROSZĘ pomóżcie ... [/B]

[/B][/CENTER][/SIZE]

[B]z rozliczenia Śnieżki i szczeniaka z Ostródy zostało 160 zł ... to tak na DOBRY początek ... jednak to o dużo za mało :([/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]no właśnie ja ze znajomością hoteli w tamtych rejonach "leżę" niestety
podróż tyle km to duży koszt i gdyby znalazło się coś bliżej to koszt transportu można by przeznaczyć na hotel



pomóżcie błagać ludzi o deklaracje ... wiem, że teraz jest mega ciężko jednak może się uda ...[/QUOTE]


poszukam Asiu, postaram się też pomóc finansowo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justysiek']poszukam Asiu, postaram się też pomóc finansowo:)[/QUOTE]

dziękuję Justynka ... dziękuję :buzi:

[quote name='karolkamadry']jest takie stowarzyszenie które działa również tu na dogo - ratujcie szczecinskie asty - wiem ze ona nie jest ze szczecina ale moze cos poradza?[/QUOTE]

Karolka ... Oni swoich mają na pęczki ... za dużo ich ... za duzo

[quote name='aida']Asiula na pewno uzbieramy[/QUOTE]

oby Siostrzyczko ... oby

[quote name='karolkamadry']a transport ma być skąd dokąd?[/QUOTE]

Lublin - Gdańsk

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Jaka ładna białaska...
Jaka ona jest duża? Ile mniej więcej może mieć w kłębie? Na tych fotkach wygląda na większą niż "standardowy" amstaff.[/QUOTE]

a mi się wydaje ze ona taka typowa wzrostem ... tyle że klata rozbudowana
dziewczyny jeżdżą do schronu to może coś więcej napiszą bo ja niestety na drugim końcu Polski ...

[quote name='justysiek']acha...

no ja też popytam w okolicy, a jaka ona do psów? dla niej ewentualny dt musi być znajacy rase?[/QUOTE]

Justynko ona do niedawna nie podchodził do człowieka ... ze strachu
jak do psów ... nie wiadomo bo tam raczej na spacer nie wyjdzie :(
jaki DT ... na pewno bez dzieci, za duże ryzyko, sunia jest wystraszona (początkowo reagowała agresją bo nie wiedziała co ją czeka) ... teraz zaczyna na nowo ufać ludziom ...
a odnośnie znajomości rasy ... no cóż ... każdy pies potrzebuje rozsądnego i konsekwentnego opiekuna, zrównoważonego ... taki też jej będzie potrzebny
mam nadzieję ze Ewa w sobotę dowie się jak najwięcej na temat Wiki ... może nawet z nią samą "zagada" ... to napisze nam jaka ona faktycznie jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czikusiowa']hop maleńka... dasz radę ![/QUOTE]

dziękujemy za wsparcie :buzi: ... odwiedzaj nas często
będziemy później Wszyscy razem cieszyć się że kolejna bidula uratowana :)

[quote name='karolina175']Znalazlam watek malutkiej, nie moge przejsc obojetnie kolo niej ale moge dac tylko 50zł stałej deklaracji bo mam ich juz multum... Lecz Wiki musi dostac szanse :)[/QUOTE]

Karolina ... DZIĘKUJĘ :buzi:
bardzo, bardzo dziękuję !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Nie ma za co :) Ja poprostu nie moge patrzec na te wszystkie bidy :( A ona zasluguje na normalne zycie i normalny dom :)[/QUOTE]

one wszystkie zasługują ... jednak jest ich tak dużo że nie ogarniemy tego nigdy :(
na miejsce jednej "ocalonej" ... jest kilka kolejnych potrzebujących pomocy
to jest jak walka z wiatrakami :(

[quote name='bira']Dorzucę jakiś grosz pod koniec miesiąca.[/QUOTE]

dziękuję :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']one wszystkie zasługują ... jednak jest ich tak dużo że nie ogarniemy tego nigdy :(
na miejsce jednej "ocalonej" ... jest kilka kolejnych potrzebujących pomocy
to jest jak walka z wiatrakami :([/QUOTE]

Tak ja wiem ze wszystkie potrzebuja pomocy, niestety ja tez tego nie ogarnialam nie ogarniam i pewnie nie bede ogarniala nigdy... Tak to niestety walka z wiatrakami ale po to jestesmy zeby im pomagac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolina175']Tak ja wiem ze wszystkie potrzebuja pomocy, niestety ja tez tego nie ogarnialam nie ogarniam i pewnie nie bede ogarniala nigdy... Tak to niestety walka z wiatrakami ale po to jestesmy zeby im pomagac:)[/QUOTE]

dlatego pomagamy, dlatego choć część z nich dostanie szansę na nowe, dobre życie ... Karolina jeszcze raz dzięki !!!

Link to comment
Share on other sites

przychodze od naszej Rudej .. nie wiem jak pomóc .. szydłowieckie psy ledwo zipią finansowo ..

w podziękowaniu za wsparcie Rudej - 50 % z obecnego bazarku dla psów z Szydłowca przeznaczam na Wiki - na jej sterylizację .. t[B]ylko obawiam się że może nie być to dużo[/B] - bo to przedłużenie poprzedniego bazarku gdzie trochę ciuszków już ciotki kupiły .. ale może coś wpadnie kaski ..

tylko tak mogę pomóc ..
[B]MEGA wybór slicznych ciuchów XL i XXL, TOREBKI. buty - DO 26.01 g.22 [/B]


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220291-dla-szydowiak%C3%B3w-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI.-buty-DO-26.01-g.22[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']przychodze od naszej Rudej .. nie wiem jak pomóc .. szydłowieckie psy ledwo zipią finansowo ..
w podziękowaniu za wsparcie Rudej - 50 % z obecnego bazarku dla psów z Szydłowca przeznaczam na Wiki - na jej sterylizację .. t[B]ylko obawiam się że może nie być to dużo[/B] - bo to przedłużenie poprzedniego bazarku gdzie trochę ciuszków już ciotki kupiły .. ale może coś wpadnie kaski ..
tylko tak mogę pomóc ..
[B]MEGA wybór slicznych ciuchów XL i XXL, TOREBKI. buty - DO 26.01 g.22 [/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220291-dla-szydowiak%C3%B3w-MEGA-wyb%C3%B3r-slicznych-ciuch%C3%B3w-XL-i-XXL-TOREBKI.-buty-DO-26.01-g.22[/URL][/QUOTE]


Kama bardzo dziękuję :buzi: ... jednak szydłowieckim bidom też bardzo potrzebne pieniążki ... [U]więc my pomocy przyjąć nie możemy[/U]

prośbę o pomoc wrzuciłam na wątek Rudej bo trochę osób ją odwiedza ... może ktoś zajrzy, wątek podniesie, może piątaka nawet znajdzie ale nie kosztem Waszych bid


a że Rudej się udało ... naprawdę bardzo się cieszę ... ona też nie miała nic ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kama210']Ciotka:) będziemy się licytowac jak coś w ogóle kaski wpadnie ... :evil_lol:

trzymam kciuki za sunię[/QUOTE]

tak czy siak ... dziękuję bo gest piękny szczególnie w Waszej sytuacji

[quote name='hankasanok']jestem i ja u Wikuni. Wiem ze u Asi w hoteliku sa miejsca,tam gdzie jest nasz Nero przynajmniej ostanio były, ale to pod Nowym Tomyslem, tez daleko od Nowegodworu.....sprawdziłam na mapie jakies 480 km[/QUOTE]

to tylko kilka km bliżej Haniu ... cieszę się że jesteś u Wiki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...