Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

[quote name='paulinken']Hills pewnie jeszcze ma, ale raczej w takiej samej cenie. Uważam, że schorowany pies w kojcu nie powinien siedzieć, jak tylko by było gdzieś miejsce w domu to powinniśmy korzystać...[/QUOTE]

Szukamy domowego dt, ale czy taki się znajdzie?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Będzie potrzebna kasa na leki. Może Edziowi zabraknąć.[/QUOTE]
Jak wrócę przygotuję paczkę z fantami dla Edka .Ktoś obiecał bazarek, poszukam, napiszę na pw.
Biedak kochany , ile on wycierpiał...:(
Domowe dt byłoby niezbędne dla naszego nestora...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Podobno karilka ma miejsce w domu, ale nie znam jej.[/QUOTE]

[B]Trzeba się zorientować, czy któraś z Cioteczek może to zrobić? Ja nie wiem, w co łapcie wsadzić...[/B]

Dla Edzionka przyszło dziś 10 zł od Pani A[B]nny R. [/B]- bardzo dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Podobno karilka ma miejsce w domu, ale nie znam jej.[/QUOTE]

u Karilki (Łódź) byl Śnieżek od Budrysek, Śnieżek już znalazl domek stały:multi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221219-Snieżekowi-brakuje-90-zł-dekl-na-transport-120-zł-Proszę-dajmy-mu-szansę!/page24[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Edkowi trzeba kupić karmę na schorzenia wątroby. Najtaniej jest w Krakvecie. 2x12 kg kosztuje 449 zł. Jest jeszcze Trovet mniej więcej w tej samej cenie. Royal składa sie z przetwożonego białka sojowego. Trovet ma mięso z kurczaków. Royal jest lepszy przy chorej wątrobie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tofikowa']u Karilki (Łódź) byl Śnieżek od Budrysek, Śnieżek już znalazl domek stały:multi:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221219-Snie%C5%BCekowi-brakuje-90-z%C5%82-dekl-na-transport-120-z%C5%82-Prosz%C4%99-dajmy-mu-szans%C4%99%21/page24"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221219-Snieżekowi-brakuje-90-zł-dekl-na-transport-120-zł-Proszę-dajmy-mu-szansę!/page24[/URL][/QUOTE]
[B]Śnieżkowi tam było bardzo dobrze- 300zł miesięcznie. Trzeba koniecznie spytać o Edzia.Kto zarządza sprawami Edzia? Nie chcę się rządzić ale jak trzeba chętnie pomogę.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Jak wrócę przygotuję paczkę z fantami dla Edka .Ktoś obiecał bazarek, poszukam, napiszę na pw.
Biedak kochany , ile on wycierpiał...:(
Domowe dt byłoby niezbędne dla naszego nestora...[/QUOTE]
Kto zrobi bazarek, ja niestey nie umiem i mam chrzest wnuka na głowie.Fanty wyślę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Śnieżkowi tam było bardzo dobrze- 300zł miesięcznie. Trzeba koniecznie spytać o Edzia.Kto zarządza sprawami Edzia? Nie chcę się rządzić ale jak trzeba chętnie pomogę.[/B][/QUOTE]

Rozmawiałam z Karilką - może przyjąć Edzia.
Jest jednak problem, nie wiem, czy Karilka może wystawiać faktury - pewnie nie. A są niezbędne, przynajmniej na razie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Rozmawiałam z Karilką - może przyjąć Edzia.
Jest jednak problem, nie wiem, czy Karilka może wystawiać faktury - pewnie nie. A są niezbędne, przynajmniej na razie.[/QUOTE]
No to jest problem ale Edzio byłby szczęśliwszy. Zawsze to w domku.

Link to comment
Share on other sites

[B]Aga J. z fb zafundowała Edziowi 15 kg karmy dla psiaków chorych na wątrobę - dziekujemy bardzo!!!

[/B]Oby Mu smakowała, bo niejadek z Edzia straszny.
By w ogóle jadł, Lilka miesza mu suchą z puszeczkami, a w puszkach jest najwięcej konserwantow :(

Link to comment
Share on other sites

[B]AgiW, Edzio pieknie dziękuje za pomoc :Rose: -[/B] bank przeliczył euro i wyszło 122.02 zł

Dziękujemy również Pani [B]Edycie Agnieszce M.[/B] z fb :Rose: za wpłatę za rzecz Edzia oraz [B]Adze J. :Rose: [/B]za 15 kg karmy dla Edzia, odciążającej Jego schorowaną watrobę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Rozmawiałam z Karilką - może przyjąć Edzia.
Jest jednak problem, nie wiem, czy Karilka może wystawiać faktury - pewnie nie. A są niezbędne, przynajmniej na razie.[/QUOTE]
a co z tym dt domowym, czy brak faktury to jest b. duży problem, pytam, bo się kompletnie na tym nie znam. Z mojej strony jeśli płaciłabym na psiaka i miałby On mieć lepiej, to nie kruszyłabym kopii o fakturę, ale nie znam tutejszych, tudzież fb reali?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...