Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

[quote name='Agnieszka103']Lobaria, czy to oby na pewno wpłata ode mnie? Cały czas czekam na dane do przelewu dla Edzia...[/QUOTE]

Jeszcze raz sprawdziłam dokładnie - wpłata od [B]ASL[/B] z dogo... Nie deklarowała...
Pewnie zamiast do Ciebie, to do Niej wysłałam konto, a Ona, kochana, wplaciła...
Dziękujemy:)

Zaraz wysyłam konto do Ciebie, w drugim poście już poprawiłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Jeszcze raz sprawdziłam dokładnie - wpłata od [B]ASL[/B] z dogo... Nie deklarowała...
Pewnie zamiast do Ciebie, to do Niej wysłałam konto, a Ona, kochana, wplaciła...
Dziękujemy:)

Zaraz wysyłam konto do Ciebie, w drugim poście już poprawiłam.[/QUOTE]

Jak wysyłam zaproszenia to niektórzy piszą na pw i proszą o konto.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Jak wysyłam zaproszenia to niektórzy piszą na pw i proszą o konto.[/QUOTE]

Rozmawiałam dziś z hotelikiem - chłopak dobrze.
Do Edzia dojedzie jamnior Fago - bedą razem mieszkać :)
Doszły pieniażki od Agnieszka103 - bardzo dziękijemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Trzeba Edkowi szukać domu. Wyróżniłam mu na tablicy.
[URL]http://tablica.pl/oferta/zajrzyj-do-edka-on-czeka-na-ciebie-ID18Q2L.html#e27458fe;r:12;s:[/URL][/QUOTE]

Kochana jesteś, ja już nie mam czasu robic ogłoszeń, siedzę głownie na fb, aby szukać domków i pozyskiwać sponsorów dla naszych pszczyniaków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']Edziu, co u Ciebie słychać....?[/QUOTE]

Edzionko miał robione badania krwi, Wyników Lilka jescze nie ma przed soba, ale już wiadomo, że z wątrobą nie jest dobrze i z nerkami też :(
Czekamy na decyzje weta, jakie leki będa potrzebne.
Nasze kochane biedactwo, co Ty w życiu musiałeś przejść...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Rozmawiałam z Lilą, Edzio ma parametry wątrobowe podwyżone, musi jesc karmę dla " wątrobowców". Nie znam się na karmach, może coś podpowiecie?[/QUOTE]
Ja znam tylko Royal Canin Hepatic. Edek jest duży i będzie to kosztować kupę kasy. Może jeszcze są jakieś inne karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Hills pewnie jeszcze ma, ale raczej w takiej samej cenie. Uważam, że schorowany pies w kojcu nie powinien siedzieć, jak tylko by było gdzieś miejsce w domu to powinniśmy korzystać...[/QUOTE]

Popieram z całego serca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...