Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

[quote name='Lobaria']Z konta Edzia wysłałam 40 zł na wykup chłopaka. Tylko jeszcze ten transport na badanie...[/QUOTE]
Kurcze , mój mąż ma do 13-tej zajęcia, nie da rady , bo byśmy pojechali.....
[B]Dorzucę do transportu, kto pomoże w zawiezieniu?[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']No Edziu, jutro wielki dzień dla Ciebie.
Opuszczasz wreszcie Punkt, jedziesz do weta na badania no i dalej w drogę do hoteliku:crazyeye:[/QUOTE]

Dzięki wielkie, że pomagacie - dla Edzia zielona noc... pożegnaj się godnie z towarzyszami niedoli - niech Tobie pysio pastą do zębów wysmarują / tak bywało za moich młodych lat... /

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Dzięki wielkie, że pomagacie - dla Edzia zielona noc... pożegnaj się godnie z towarzyszami niedoli - niech Tobie pysio zieloną pastą do zębów wysmarują / tak bywało za moich młodych lat... /[/QUOTE]
Ja też nie umiem:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Dzięki wielkie, że pomagacie - dla Edzia zielona noc... pożegnaj się godnie z towarzyszami niedoli - niech Tobie pysio zieloną pastą do zębów wysmarują / tak bywało za moich młodych lat... /[/QUOTE]

[quote name='rents']No za moich czasów takich numerów nie było . . .[/QUOTE]

Bo Ty smarkacz /sorki / jesteś...
[B]Mimo dobrych nastrojów bardzo prosimy o deklaracje dla Edzia - mamy tylko 190 zł - jeśli sie nie wyrobimy, to chłpoak do schronu trafi...
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Bo Ty smarkacz /sorki / jesteś...
[B]Mimo dobrych nastrojów bardzo prosimy o deklaracje dla Edzia - mamy tylko 190 zł - jeśli sie nie wyrobimy, to chłpoak do schronu trafi...
[/B][/QUOTE]

Będę wysyłać zaproszenia. Zaproszenia idą powolii ponieważ mam teraz uciążliwego gościa a po drugie oglądam dokładnie do kogo wysyłać. Trzeba to robić dokładnie aby nie zdarzyła sie taka historia jak na bazarku hop! Będę wysyłać na kolejne litery alfabetu. Mm cichą nadzieję że nazbiera się później dla Ikusia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Każda zielona noc na koloniach to była ogólnie nieprzespana - im kto wiecej zielonej pasty do zębów mial na buzi - tym bardziej był lubiany... Fajne czasy, ale to se ne vrati...[/QUOTE]

W moich czasach pasta do zębów to był rarytas. Stało się po nią w długich kolejkach jak po wiele innych artykułów.
Była taka pasta Pomorin - po dłuższym stosowaniu zęby same wylatywały.
No ale żeby z niej w nocy maseczkę robić . . . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']W moich czasach pasta do zębów to był rarytas. Stało się po nią w długich kolejkach jak po wiele innych artykułów.
Była taka pasta Pomorin - po dłuższym stosowaniu zęby same wylatywały.
No ale żeby z niej w nocy maseczkę robić . . . .[/QUOTE]
Pamiętam okropny proszek do zębów... Fuuuuuuuuu
Dziecięca pasta bywała często konsumowana przez użytkowników:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rents']W moich czasach pasta do zębów to był rarytas. Stało się po nią w długich kolejkach jak po wiele innych artykułów.
Była taka pasta Pomorin - po dłuższym stosowaniu zęby same wylatywały.
No ale żeby z niej w nocy maseczkę robić . . . .[/QUOTE]

O matko;P O czym Wy piszecie;D

Edziu pakuj się!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']O matko;P O czym Wy piszecie;D

Edziu pakuj się![/QUOTE]
No głupoty wypisujemy okropne ale nie wiesz młoda,wspaniała Kobieto:) jak wspomnienia uaktywniają( hi , hi , hi). Nawet pasta do zębów dodaje skrzydeł :lilangel:Kurcze ja już jestem Babcią... jejku:eviltong:
Już pełna dyscyplina,żadnych głupot:)

Link to comment
Share on other sites

Edzio to bardzo grzeczny chłopak. Ładnie wszedł do samochodu. U weta okazał się oazą spokoju. Najpierw jedna Pani wet.kardiolog
zrobiła Edziowi EKG i USG serca. Psiak jest w ogólnie niezłym stanie. Leki, które zaczął przyjmować na serce przyniosły efekt, więc nadal ma je przyjmować.
Potem oglądała Go inna Pani wet. i zostały zmienione kropelki na oczy.W tej chwili Edzio jest w drodze do Lublińca/Kluczborka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...