Jump to content
Dogomania

Starszy Pan Edzio zbiera na hotel i diagnostykę.Pomóż Edziowi - warto!!!!


Recommended Posts

[quote name='paulinken']A do którego hoteliku on ma jechać? Ile jest deklaracji?[/QUOTE]

Jest już drugi post rozliczeniowy, deklaracje stałe w tej chwili następujące

Kasia P. - 35 zł
Patrycja P. - 35 zł
Roland_De - 25 zł
pauliken - 10 zł
Krystyna C. - 40 zł
Małgorzata K.-Cz. - 25 zł
Lobaria - 10 zł

Edzio dostanie spadek po Mecenasku, kóry jest w DS

Ma jechać do Lilii do Kluczborka - tam, gdzie przez 2 tyg. był Mecenasik.

Jest tylko problem z zawiezieniem go w pn rano do porządnego weta na badania serduszka i zaaplikowanie odpowiednich leków.

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AtaO']I co z tym transportem? My tym razem niestety nie możemy pomóc:shake:...przykro nam....:placz:[/QUOTE]
ANETTE może wziąć Edzia ok. południa, ale wcześniej chłopak MUSI być zabadany przez dobrego weta - zrobione EKG, zaordynowane leki...

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mało ma tych deklaracji,a hotel pewnie ze 300zł miesięcznie.
Kto bierze odpowiedzialność finansową za Edzia jak się pieniążki po Mecenasie skończą?Chcemy mieć wszystko czarno na białym,żeby potem nie było ścigania mnie lub Klaudii,bo w końcu osoby za psa odpowiedzialne.Z hotelikiem będzie spisywana jakaś umowa?

Edzio został wczoraj odrobaczony.

Edited by Avilia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Bardzo mało ma tych deklaracji,a hotel pewnie ze 300zł miesięcznie.
Kto bierze odpowiedzialność finansową za Edzia jak się pieniążki po Mecenasie skończą?Chcemy mieć wszystko czarno na białym,żeby potem nie było ścigania mnie lub Klaudii,bo w końcu osoby za psa odpowiedzialne.Z hotelikiem będzie spisywana jakaś umowa?

Edzio został wczoraj odrobaczony.[/QUOTE]

Z Mecanasa bedzie ponad 1300 zł, a deklaracjie z fb nadal przybywają. Jęsli chodzi o umowę z hotelikiem, to ja już się nie wtrącam... Zapewne może byc - to legalny hotel, wystawiajacy faktury. Jak widac po deklaracjach - na dobrych duszach z fb można bardziej liczyc, niz na dogomaniaków...

Teraz jest problem z transportem Edzia w pn do kliniki.U Fabisiaka wygląda to tak
Jest gorzej, niż myslałam - w przychodni w Chorzowie NIE MAJĄ możliwości przetrzymania psiaka do czsu odebrania go przez osoby, wiozace go do hoteliku. Natomoast EKG jest tam robione od godz. 12-tej. Transport do hotelu ma byc ok. 13-tej. Potrzebna jest dobra dusza, która przeiwozłaby Edzia do Chorzowa tuż przed 12-tą i poczekała z Nim do przyjazdu transportu. POMOCY, PLIZZZZ

Jest jeszcze mozliwość zawiezienia Edzia do przychodni w Tychach...

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Z Mecanasa bedzie ponad 1300 zł, a deklaracjie z fb nadal przybywają. Jęsli chodzi o umowę z hotelikiem, to ja już się nie wtrącam... Zapewne może byc - to legalny hotel, wystawiajacy faktury. Jak widac po deklaracjach - na dobrych duszach z fb można bardziej liczyc, niz na dogomaniaków...

Teraz jest problem z transportem Edzia w pn do kliniki.U Fabisiaka wygląda to tak
Jest gorzej, niż myslałam - w przychodni w Chorzowie NIE MAJĄ możliwości przetrzymania psiaka do czsu odebrania go przez osoby, wiozace go do hoteliku. Natomoast EKG jest tam robione od godz. 12-tej. Transport do hotelu ma byc ok. 13-tej. Potrzebna jest dobra dusza, która przeiwozłaby Edzia do Chorzowa tuż przed 12-tą i poczekała z Nim do przyjazdu transportu. POMOCY, PLIZZZZ

Jest jeszcze mozliwość zawiezienia Edzia do przychodni w Tychach...[/QUOTE]


Wobec tego zapytam raz jeszcze: [B]Kto[/B] przejmuje odpowiedzialność finansową za psa?Jak już finanse się wykończą za parę miesięcy?
Edek jest starszym psem i domu może szukać jeszcze baaardzo długo.A pieniądze się kiedyś skończą.Gdyby ktoś chciał to mogę "zobrazować" dlaczego o to pytam.

Jakiej przychodni w Tychach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Wobec tego zapytam raz jeszcze: [B]Kto[/B] przejmuje odpowiedzialność finansową za psa?Jak już finanse się wykończą za parę miesięcy?
Edek jest starszym psem i domu może szukać jeszcze baaardzo długo.A pieniądze się kiedyś skończą.Gdyby ktoś chciał to mogę "zobrazować" dlaczego o to pytam.

Jakiej przychodni w Tychach?[/QUOTE]

Nie sądzę, aby ktokolwiek przyjął odpowiedzialnosc finansową za psa - tyle jest psiaków w hotelikach i nigdy nie było takiego żądania.
Edzio ma duzy zapas finansów i deklaracje, które bedą jeszcze nadchodzić.

Przychodnia w Tychach ta, która robiła prześwietlenie Mecenasa. Bedę dzis rozmawiać na ten temat z Klaudią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Nie sądzę, aby ktokolwiek przyjął odpowiedzialnosc finansową za psa - tyle jest psiaków w hotelikach i nigdy nie było takiego żądania.
Edzio ma duzy zapas finansów i deklaracje, które bedą jeszcze nadchodzić.

Przychodnia w Tychach ta, która robiła prześwietlenie Mecenasa. Bedę dzis rozmawiać na ten temat z Klaudią.[/QUOTE]

Ale teraz jest takie żądanie.Bo my nie zamierzamy odpowiadać za kolejnego "porzuconego" do hotelu psa bez pełnych deklaracji.Przykro mi,ale takich psów mamy o wiele za dużo.I pomocy nie ma.Mogę je tutaj wymienić żeby pokazać jaka ilość tych psów już się uzbierała.

Ale w tamtej lecznicy nie ma gdzie psa przetrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Ale teraz jest takie żądanie.Bo my nie zamierzamy odpowiadać za kolejnego "porzuconego" do hotelu psa bez pełnych deklaracji.Przykro mi,ale takich psów mamy o wiele za dużo.I pomocy nie ma.Mogę je tutaj wymienić żeby pokazać jaka ilość tych psów już się uzbierała.

Ale w tamtej lecznicy nie ma gdzie psa przetrzymać.[/QUOTE]

Chcę zauwazyć, że np. Czarek nie miał od początku pełnych deklaacji, a na brak pieniażków nie narzeka - są bazarki, jednorazowe wpłaty.
1300 zł to duży kapitał, jak na pocżątek, poza tym zbieraie deklaracji jeszcze trwa i zapewne dojdą.
Wobec choroby Edzia, jego zabranie z punktu jest pilne tym bardziej, ze ponoć już prawie komplet psów w punkcie.

To w takim razie mam odwołać tani hotelik i poniedziałkowy / gratisowy, okazyjny / transport ?

Edited by Lobaria
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Chcę zauwazyć, że np. Czarek nie miał od początku pełnych deklaacji, a na brak pieniażków nie narzeka - są bazarki, jednorazowe wpłaty.
1300 zł to duży kapitał, jak na pocżątek, poza tym zbieraie deklaracji jeszcze trwa i zapewne dojdą.
Wobec choroby Edzia, jego zabranie z punktu jest pilne tym bardziej, ze ponoć już prawie komplet psów w punkcie.

To w takim razie mam odwołać tani hotelik i poniedziałkowy / gratisowy, okazyjny / transport ?[/QUOTE]

To wymienię te które deklaracji i pomocy nie mają,a są w hotelach:

Aszka [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YGmQX3Wg3nI&feature=related[/URL]
Wilczek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/221309-Uroczy-par%c3%b3wkowaty-Wilczek.Uwielbia-wszystko-i-wszystkich!Smutno-Mu-w-kojcu!!-(?p=18422041"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221309-Uroczy-par%c3%b3wkowaty-Wilczek.Uwielbia-wszystko-i-wszystkich!Smutno-Mu-w-kojcu!!-(?p=18422041[/URL]
Misiu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192272-Misiu-idealny-na-psa-stróżującego-Potrzebne-deklaracje-na-hotel!I-pomoc-w-ogłaszaniu[/URL]!
Zenek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/195482-Staruszek-Zenek-zbiera-grosik-do-grosika-Dołożysz-do-hotelu-Zenio-bezpieczny-u-Lilu/page62[/URL]
Romuś [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/198134-Stareńki-Romuś-już-tak-długo-czeka-na-dom!-Brak-deklaracji-na-hotel[/URL]!
Szarik [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/192405-Szarik-kiedyś-melina-teraz-u-Lilu-BRAK-kasy-co-będzie-z-Szarikiem-POMOCY!?p=19118907#post19118907[/URL]

I też było "wyciągajcie bez pełnych deklaracji!".Wyciągnełyśmy i ciągnięte do odpowiedzialności jak kasy brakuje jesteśmy my:)
Myślisz,że nam zależy na tym aby te psy w Punkcie siedziały?NIE!Ale ktoś musi za te psy odpowiadać!My ich mamy już "na siebie" za dużo.Mamy dosyć świecenia oczami.Dlatego pytałam kto przejmie odpowiedzialność za psa jak braknie deklaracji,bo my nie mamy czasu na siedzenie i szukanie tych zaległych pieniędzy.My mamy wystarczająco dużo roboty tu-na miejscu przy pełnym Punkcie psów.
Nikt oprócz nas ich nie wyprowadzi,nie zrobi zdjęć,nie nakarmi,itd.A jesteśmy [B]TYLKO DWIE.
My się po prostu boimy wyciągać kolejnego psa do hotelu.Boimy się,że ludzie (darczyńcy) się danym psem znudzą,bo ten będzie "bezpieczny" w hoteliku i pójdą pomagać gdzie indziej.Czy tak trudno to zrozumieć?Po prostu pytam kto w razie co podejmie się odpowiedzialności za psa.


A ktoś po Edka do Pszczyny przyjedzie?Muszę wiedzieć wcześniej żeby zdążyć do Punktu dojechać i go wydać.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Edzia .. na razie podnoszę chłopaka.. niestety pomóc inaczej w chwili obecnej nie mogę...
cała kasa poleciała już na pomoc naszym potrzebującym Braciom Mniejszym...ale zapisuję Edzia...
trzymam kciuki żeby jednak Edziu ,znalazł ciotki ,które będą mogły złożyć ..jakiekolwiek deklaracje.. nawet drobniusie ,oby było ich jak najwięcej:kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Po to jest skarbnik, aby dbał o finanse psiaka i ja to będę robić, jest to zupełnie co innego od odpowiedzialności finansowej. Akurat mam czas siedzieć przy kompie.
Co do odebrania Edzia z punktu - wysłałam Tobie, Avilia tel. do Anety, abyś się z Nią umówiła, skąd i o której może odebebrać psiaka. Wiem, że ok. 12-13 - tej, pytanie tylko skąd - z Pszczyny, Chorzowa czy Tych / w zależnosci od tego, czy uda się Edzia zawieźć na badania /.
Klaudia mi mówiła, że szuka kogoś, kto mógłby pomóc, czekam na info od Niej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...