Jump to content
Dogomania

KROPKA W TRAKCIE LECZENIA!!! Blagamy o pomoc w finansowaniu KAZDY grosz na wage zlota


Cleo2008

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ok,Cioteczki trzeba watek porozsylac,ja to zrobie ale dopiero kolo soboty bede miala wiecej czasu..
Teraz wysylam PW dotyczace glosowania na Klembow,w moim podpisie.Glosujcie prosze,bo roznica glosow bardzo mala:shake:Kropeczko bidulko trzymaj sie malutka:-(To co sie ostatnio dzieje,zaczyna mnie przerastac:-(

Link to comment
Share on other sites

najlepiej w sygnaturę skopiuj:

edit: wywaliło mi kompa zanim zdążyłam poprawić, przepraszam ^^

zapisuje Kropeczkę przy okazji choć pomóc biednej nie mogę :(


tak czy inaczej:
obrazek jest wstawiony dobrze ::)

teraz trzeba tylko skopiować adres wątku
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221182-Ostatnia-szansa-dla-kropki-!!!-gt-ds-pilnie-poszukiwany[/url]

i w edycji sygnatury zaznaczyć obrazek ([img]blabla[/img])

kliknąć w kule ziemską z pętlą (wstaw odnośnik) i wkleić tam adres wątku, dać ok, zapisać zmiany i już jest gotowe:)

Edited by Istar19
Link to comment
Share on other sites

pikola spróbuj teraz taj jak napisałam w poprzednim poście

inaczej nie umiem tego wytłumaczyć ^^ a jak chce wstawić podlinkowany banerek to i tak kodu nie widać ...a nie wiem jak wstawić sam kod :mad: muszę się jeszcze dokształcić w tym temacie^^

Link to comment
Share on other sites

hmmm może za dużo znaków wychodzi ... nie pamiętam ile ich może być w sygnaturze
mi zazwyczaj do sygnatury wchodzą dwa banerki (takiej wielkości jak dla Kropeczki) i jakiś krótki tekst (nr telefonu czy coś tam czasem wpisze)
... jak wróci mój TZ to się go spytam jak zmniejszyć ilość znaku w kodzie od banerka :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałam do ajlii i jubu - to ten superdom, gdzie był Jaśminek do końca swoich dni - karmiony łyżeczką (!), kochany i otoczony wspaniałą opieką. Jeśli Kropcia nie znajdzie domu, można ją w tym hoteliku umieścić. Trzeba będzie koniecznie dać ajlii dokumentację medyczną-ma inne biedaki pod opieką i trzeba wykluczyć możliwość przenoszenia chorób zakaźnych. No i ustalić koszt.
To tylko propozycja - Wy decydujecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...