Jump to content
Dogomania

KROPKA W TRAKCIE LECZENIA!!! Blagamy o pomoc w finansowaniu KAZDY grosz na wage zlota


Cleo2008

Recommended Posts

To od cioteczki Istar19, której bardzo dziękuję :-* dla Naszego maleństwa !

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-VLzNsIH_V80/TxchpZQnnaI/AAAAAAAAJT8/CCXyu0Rd678/s360/kropka.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UeJvUF-7HK8/TxchpynJjrI/AAAAAAAAJUA/majIWpkkEIw/s360/kropka2.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-oZUfqFLlJ-E/Txchp8NeucI/AAAAAAAAJUM/aLer2uxri4s/s360/kropka3.jpg[/IMG]
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rUXdCz5RIJM/Txchq6_h3EI/AAAAAAAAJUU/LeeU5mrbSKQ/s360/kropka5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

narazie negocjujemy konto z fundacja
i ustalamy plan gry
aby wyciagnac sunie musimy miec DOM, oczywiscie DS bylby super, ale DT bylo by wielkim szczesciem
mamy mnostwo pomyslow, intensywnie dzialamy, ale jest mnostwo luk w dzialaniu i trudno to skorelowac, zgrac...
najbardziej chcialybysmy sunie do kliniki... ale nie ma forsy... i tak w kolko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']narazie negocjujemy konto z fundacja
i ustalamy plan gry
aby wyciagnac sunie musimy miec DOM, oczywiscie DS bylby super, ale DT bylo by wielkim szczesciem
mamy mnostwo pomyslow, intensywnie dzialamy, ale jest mnostwo luk w dzialaniu i trudno to skorelowac, zgrac...
najbardziej chcialybysmy sunie do kliniki... ale nie ma forsy... i tak w kolko...[/QUOTE]
Robicie akcje zbierania funduszy na Kropeczkę?

Link to comment
Share on other sites

Witam,
nie chcę się wymądrzać, ale ponieważ jestem ze "Zwierzaków w Potrzebie" siłą rzeczy zostałam w temat wprowadzona.
Sunia na moje oko ma albo uczulenie i rozdrapuje pychol, bo ją swędzi, albo rzeczywiście tęskni i się samookalecza. Tak czy siak póki siedzi w schronie nie da się jej pomóc. U naszego weta jest obłęd w kratkę i po prostu nie ma miejsca w szpitalu, ale jeśli ktoś pozbiera do kupy deklaracje, załatwimy suni miejsce w lecznicy, warunkiem jest, że ktoś się zdeklaruje sunię wyjąć ze schronu no i trzeba zorganizować transport do Wawki.
Jeśli nam się uda będziemy mieli lecznicę w Łodzi, wtedy do DT lub hotelu jechałaby stamtąd będę wiedziała w poniedziałek.
Tyle możemy na teraz od ręki zaproponować.
Dajcie znać jaka jest decyzja, to będziemy działać

Hotel w Wawce dla takiej suni to 300,-/m-c i jeśli nie znajdzie się szybko BDT trzeba brać to pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jest światełko w tunelu

[B][COLOR=#ff0000]Pilne !!!!!!!!!!!!
[/COLOR][/B]Znacie jakieś [B]cioteczki z Wrocławia[/B], gdzie, do kogo mogę uderzyć w [B]sprawie wizyty PA[/B] !!!!! Jest nadzieja [B]dla Kropeczki[/B] na domek, tylko trzeba go sprawdzić !!!! Poproszę [B]wiadomości na Priva[/B] !

Edited by Malawia
Link to comment
Share on other sites

Kasienko, deklaracje faktycznie byly, ale z braku konta narazie sie zmyly, bede uderzac do ludzi po imieniu jak cos sie ruszy. Robimy wszystko co w naszej mocy, zeby ruszyc sprawe, dziekujemy Wam tez bardzo za pomoc i wogole wszystkim, ktorzy pomagaja w jakikolwiek sposob. Ale mimo to sunia w schronie i ja juz sie tym faktem dzien w dzien zalamuje, najwazniejsze to znalezc DOM, co ja stamtad wyciagnie, no , wiecie. . Reszta sie toczy ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zadra']Robicie akcje zbierania funduszy na Kropeczkę?[/QUOTE]
zadra, teoretycznie. bo poki ona w schronie, to nie. chyba sobie pozapisujemy potencjalnych ofiarodawcow...
Duzo osob jest " w pogotowiu" , mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

I UWAGA!!! chcialabym zmienic tytul, kto pomoze?
Isadora ? Jak wkleic zdjecia do 1. postu???

Edited by Cleo2008
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cleo2008']zadra, teoretycznie. bo poki ona w schronie, to nie. chyba sobie pozapisujemy potencjalnych ofiarodawcow...
Duzo osob jest " w pogotowiu" , mam nadzieje ze wszystko bedzie ok

I UWAGA!!! chcialabym zmienic tytul, kto pomoze?
Isadora ? Jak wkleic zdjecia do 1. postu???[/QUOTE]
Już jak są zdjęcia na dogo, to skopiuj, powinno się udać ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...