Jump to content
Dogomania

KROPKA W TRAKCIE LECZENIA!!! Blagamy o pomoc w finansowaniu KAZDY grosz na wage zlota


Cleo2008

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Kochane, zapomnialam wam powiedziec, ze widzialam Kropke jak bylam w Polsce i poznalam sytuacje osobiscie, wiec jestem pewna, ze Kropka miala duzo szczescia:) niestety schronisko ja tak zapuscilo (pewnie przez problemy finansowe, bo mam nadzieje, ze nie bylo to dzialanie celowe) , ze szykuje sie dluga i kosztowna kuracja. Poniewaz slyszalam, ze pojawily sie osoby chcace szkodzic (moze nieswiadomie???), uprzejmie prosze by zajely sie psam potrzebujacymi pomocy naprawde, a nie tymi, ktore sa w trakcie tej pomocy. Kropka dostala rzadka szanse, jednak nadal zdane jestesmy na wasza pomoc, bo koszty leczenia zapuszczonych chorob sa poprostu ogrome.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kroliku, nie wiem czy to twoja znajoma pytala mnie na pw o przekaz? Przekazalam jej info o psince.
Kropce zdiagnozowano rumien zatem nie powinna byc na sloncu, dzieki czemu problemy t oczkami sie cofnely. Niestety wczoraj dostalam info ze podobno znow sie pojawiaja :( Kropka jest pod opieka weterynarza, w razie czego skonsultowano ja z innym, takze z okulista. Ale jesli chcecie detale, to musze dopytac, bo pisze z pamieci, i mam nadzieje ze nic nie przekrecilam. W kazdym razie Kropka miala takie problemy zdrowotne, ze po prostu trzeba bylo wyleczyc wszystko po kolei i jak jedno jest lepiej to drugie gorzej i tak w kolko. Jednym slowem ta poprawa nastepuje bardzo wolno.

Link to comment
Share on other sites

Niestety raz jest lepiej raz jest gorzej, tak naprawde to nie umiem powiedziec dlaczego te "alergie" wracaja, dlaczego nie mozna tego w 100% wyleczyc :( Sa rozne teorie, ale nie bedziemy spekulowac, chociaz choroby skorne sa czesto na tle nerwowym i swiadczy o stresie, czyli byloby to wynikiem stresu przebywania w schronisku na przyklad. Szukamy nadal innych przyczyn. Kropka bierze rozne lekarstwa, antybiotyki, blokery do oczu, potrzebuje zele do smarowania nosa, sterydy, jezdzi do weta 2 x w miesiacu do kontroli. To wszystko kosztuje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...