Jump to content
Dogomania

Daula nie żyje....


sleepingbyday

Recommended Posts

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olusia88']jestem i ja u Dauli , [B]cisowianka[/B] niezmiennie jak są jakieś bazarki nowe wysyłaj mi zaproszenia ja na dogo z doskoku więc dużo rzeczy mi ucieka[/QUOTE]
Przeplasiam :oops:,się poprawie, obiecuje poprawę ;) Ostatnio zaproszenia wysyłała b-b na ten bazarek który mam w banerku chyba z automatu. Na razie przygotowuje fanty, teraz będzie więcej świecidełek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']cisowianka, dostane przelewem kaske dla dauli, wskaż, jakie karmy jada daula i przeslij mi adres państwa na pw.[/QUOTE]
Przed chwilą zadzwoniłam do Renaty (DT Dauli) i na spokojnie Daula przyjmuje bez większych sensacji karmę Josera sensitive, a hepatic podawany jest w przypadku awaryjnym.

Link to comment
Share on other sites

olena, dzięki :-).zazn

zaznaczam, ze nie wiem, czy jutro zdążę zrobic zakupy - ide do pracy tylko na chwilę i wyjeżdżam w delegację - najwyżej zakupy zrobię po powrocie (poniedziałek). cisowianka - jeśli trzeba karmy szybciej, daj znać, może ty bys kupiła i po powrocie ci przeleję. tak czy siak potrzebuję nazwy karmy, na 100% potwierdzonej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']olena, dzięki :-).zazn

zaznaczam, ze nie wiem, czy jutro zdążę zrobic zakupy - ide do pracy tylko na chwilę i wyjeżdżam w delegację - najwyżej zakupy zrobię po powrocie (poniedziałek). cisowianka - jeśli trzeba karmy szybciej, daj znać, może ty bys kupiła i po powrocie ci przeleję. tak czy siak potrzebuję nazwy karmy, na 100% potwierdzonej.[/QUOTE]
Renatka korzysta z karmy Josera Sensitive ale może być ta sensiplus - nawet lepsza ;) (ale chyba droższa)
Ja z kolei jestem teraz uziemiona - choruje, wprawdzie chodze do pracy ale po powrocie jstem wykończona , muszę się wypocić, nawet już przepraszam dziewczyny bo paczki jeszcze nie wysłane.
A z karmą sie nie pali. ;) nie ma noża na gardle.

Link to comment
Share on other sites

karmy sensitive nie ma chyba?? tzn jest sensi plus z dodatkowym napiskiem adult sensitive. mamy czas- zakupy zrobię w najbliższy poniedziałek po powrocie, nie będę ci zawracać głowy.

jeśli ustalicie dokładnie napisy na paczce, to super, zebym dobrą karmę kupiła. sensi plus moze być. zastanawiam się nad małym opakowaniem rc hepatic na wszelki wypad.

Link to comment
Share on other sites

hej!

wklejam podsumowanie zamówienia. kupiłam Dauli tą tańszą karmę, skoro działa, a o wiele więcej wyjdzie.
za resztę kasy kupiłam 5 puszek dla kotów, pomijając 3 osobiste, bdt dokarmia też wolnożyjące.

Olena, dzieki raz jeszcze :-)

[IMG]http://i536.photobucket.com/albums/ff323/sleepingbyday/Daula_zps33ee44de.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam , przesyłka dotarła, dom szczśliwy(było słychać w głosie) bo już martwił się na zapas, że karma niedługo się skończy....
Gorące podziękowania z dt Dauli, koteczki też miauczą ;) Jakiś czas temu Renatka dostała z gminy dla kotecków (wolnożyjących)karmę Pupil .....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, mam trochę karmy royal hepatic i bosch nie pamiętam jaka nazwa (ale też na problemy z wątrobą). Chętnie oddam potrzebującemu psu, bo mój może teraz jeść tylko Royal Gastro.
Nie przeczytałam całego wątku i nie wiem gdzie przebywa psiunia.
Proszę o info.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']ruletka daula mieszka w warszawie. wawer czy jakoś tak - cisowianka będzie wiedziec lepiej, bo ja nigdy nie wiem, gdzie kończy się wawer a zaczyna falenica. w każdym razie te okolice.[/QUOTE]
Falenica została wcielona do gminy Warszawy Wawer ;) wiem skomplikowane ;) tak więc jest Wawer jest Falenica a kod pocztowy to Warszawa, adres dt Dauli oczywiście podam na pw , na pamięć, nie znam ;), prześłę jutro, dziś juz padam..
Dzięki wielkie RuletkaK
I oczywiście piszę bzdury co do miasta to nie jest ani Falenica, ani Wawer

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RuletkaK']Musiałam zerknąć na mapę, żeby choć trochę zrozumieć w jakim języku do mnie piszecie :)[/QUOTE]
Na mapie możesz szukać miejscowości Warszawa Międzylesie - jest taka stacja PKP ;) Jeśli chodzi o podporządkowanie pod Urzędy to podlega gminie Warszawa Wawer w skład której należy też miejscowość Falenica, kod pocztowy to Warszawa ;) Zagmatwane , nieistotne :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']no właśnie, ja nigdy nie wiem, jaka tam jest kolejność miejscowości. teraz to są części warszawy, więc w sumie nieistotne, bo ruletce pewnie chodziło o bardziej ogólne info dotyczące części kraju?[/QUOTE]

Właśnie tak :)
Ale już wiem. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RuletkaK karma dotarła w sobotę - 2 rodzaje karmy - w samą porę bo Daula zaczęła mieć problemy, co zjadła nie wiem, domek pięknie dziękuje, a nie mogłam pojechać do Nich bo skręciłam sobie nogę w kostce :angryy:(boli nadal).
Więc na zdjęcia trzeba będzie jeszcze poczekać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='cisowianka']RuletkaK karma dotarła w sobotę - 2 rodzaje karmy - w samą porę bo Daula zaczęła mieć problemy, co zjadła nie wiem, domek pięknie dziękuje, a nie mogłam pojechać do Nich bo skręciłam sobie nogę w kostce :angryy:(boli nadal).
Więc na zdjęcia trzeba będzie jeszcze poczekać.[/QUOTE]

Mam nadzieję, że u Was już wszystko w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...