Jump to content
Dogomania

Daula nie żyje....


sleepingbyday

Recommended Posts

Już otrzymałam info(telef.) że wpłynęły wpłaty

[B]100 zł od teresaa118:loveu:
50 zł. od arim:loveu: [/B]
Pięknie dziękujemy :Rose:
A dzień wcześniej dt zakupił preparat na stawy artoflex dla Dauli - nie dopytałam się jaka pojemność ale za 90 zł.
Ranatka (przeziębiona) powiedziała mi że to dla niej fura pieniędzy - dziękuje!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=3][B]SKARPETA OWCZARKOWA zamówiła dla ślicznej Dauli worek 12 kg karmy RC Hepatic[/B][/SIZE] :)
Sklep ma dołożyć jeszcze 5 gratisów :razz:
Prosimy o potwierdzenie jak karma dotrze do celu :)

[IMG]http://neostatic.pl/karty/pliki/zdjecia/full600/7C/3182550771719F1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]"SKARPETA OWCZARKOWA zamówiła dla ślicznej Dauli worek 12 kg karmy RC Hepatic[/SIZE][/B] :smile:
Sklep ma dołożyć jeszcze 5 gratisów :razz:
Prosimy o potwierdzenie jak karma dotrze do celu :smile:[B]"[/B]

Pięknie dziękujemy :-( , Już nie płaczę już się cieszę :multi:a nie powiem jak domek, zadzwonie dzisiaj i obwieszcze żeby oczekiwali na przesyłkę.
Jak karma dotrze, podjadę i obfocę radość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dzięki DONka!

cisowianka, będzie im cos wieźć przy okazji teraz? bo może dołożyłabym sie i ode mnie też kupisz, co tam trzeba. przelałabym kaskę, bo przeciez czasowo nie zgramy sie tak łatwo.[/QUOTE]

Jasne, ja już powolutko coś kompletuje na razie mam dla kotków saszetki - tu na szczęście na ma chorowitków i nie potrzeba wyszukanej karmy, Renatka dokarmia oczywiście i te bezdomne;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118'][IMG]http://ts3.mm.bing.net/th?id=H.4669614202555442&w=181&h=147&c=7&rs=1&pid=1.7[/IMG] cioteczki! Kto jeszcze dolozy sie do swiatecznej paczuszki dla chorej Renatki i jej Zoooooo[/QUOTE]
Staram się podesłać linka , ale wiadomo ciężko jest cioteczkom wybierać, między chorym zwierzakiem a np. zaopiekowanym w ciepłym domu (insza inszość że domek bardzo ubogi) Ja już zwerbowałam swoją koleżankę i siostrę (spoza dogo) i wiem że cioteczka sleepingbyday też się dorzuca ;) ( jutro robimy zakupy świątaczne - mikołajkowe będą po Mikołaju wprawdzie, ale wiem że banan na twarzy będzie.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Takich domków jest wiele niestety, ciągle borykają się z problemami.
Renatka znalazła teraz prace dorywczą (sprzątanie) jest po ASP ale nie jest Dwurnikiem.......[/QUOTE]
Ale jakby NieDwurnik Renatka popełniła kiedyś bohomazy do powieszenia na ścianę to dajcie znać. Mamy dużo wolnej przestrzeni..... :-)

TZmestudio

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']Ale jakby NieDwurnik Renatka popełniła kiedyś bohomazy do powieszenia na ścianę to dajcie znać. Mamy dużo wolnej przestrzeni..... :-)

TZmestudio[/QUOTE]
Popełnia, popełnia, tylko weny twórczej jej brak, no i rozpoczeła naukę bezpłatną (projekt unijny) kierunek. technik weterynaryjny.
A maluje akwarelami bo ma uczulenie na farby olejne.... o .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cisowianka']Popełnia, popełnia, tylko weny twórczej jej brak, no i rozpoczeła naukę bezpłatną (projekt unijny) kierunek. technik weterynaryjny.
A maluje akwarelami bo ma uczulenie na farby olejne.... o .[/QUOTE]
A na bazarek nie chce powystawiać??
TZ

(po ASP na technika weterynaryjnego.... to dość ciekawa droga rozwoju)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TZmestudio']A na bazarek nie chce powystawiać??
TZ

(po ASP na technika weterynaryjnego.... to dość ciekawa droga rozwoju)[/QUOTE]
Przekazała mi kilka małych podobrazi lnianych za chwilkę też dołożę te obrazki, ale na wszystko jest potrzebny czas, czas, czas.
No i musiałaby dokupić farb, podobrazi, itd a to niestety nie jest jej priorytet zakupowy, ale oczywiście porozmawiam z nią, kiedyś chciałam coś u niej zamówic dla siostry na prezent ale też nie miałam kasy i pomysł się rozmył.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...