Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

To jest obecnie ta leśna droga, na której w styczniu 2012 leżał zwinięty na śniegu Koń (po lewej stronie) :(

[URL="http://naforum.zapodaj.net/7f4015c3b32a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7f4015c3b32a.jpg[/IMG][/URL]

A to zostało z jego "budy", którą zbudowałyśmy mu z maią w lesie do czasu złapania. Nie zabierałam z myślą, że może jakieś zwierze skorzysta ;). Niestety sporo się zawaliła, ale jeszcze można się schować w środku.

[URL="http://naforum.zapodaj.net/f163292ef699.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f163292ef699.jpg[/IMG][/URL]

To już tak dawno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Oj, mógłby!!![B] I znaleźć taką pańcię jak ma dog Borysek[/B]...Marzenie...ale czasem się spełniają...[/QUOTE]

Dokładnie ..... cudownie by było ...... więc marzymy,szukamy i udostępniamy KONIA

Borysek też swoje wysiedział ja nadal wierzę,że ten jedyny i właściwy domek dla KONIA gdzieś jest

Fazce się udało a nie było łatwo :roll: ..... ma cudowny dom ..... KONIOWI też musi się w końcu poszczęścić

Link to comment
Share on other sites

czy KONIO dogadałby się z dzieckiem? czterolatkiem?
pytam bo zgłosiła się do nas Pani i chciałaby adoptować dobka, przyznam, że nie wiem czy zależy jej na dobku dobku czy dobku KONIOWATYM ;) ale może jej zaproponuję tylko muszę wiedzieć wstępnie co z dziećmi.
Pani mieszka w Pile, nie było jeszcze wizyty PA bo bezskutecznie kogoś szukam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']już mam info. niestety, nie takie jakie bym chciała :( ale nic to, skaczemy w górę i szukamy dalej![/QUOTE]


KONIU to wyjątkowy pies dla wyjątkowego człowieka jak się już odnajdą to będzie wyjątkowy duet :loveu:

Link to comment
Share on other sites

KONIU WITA :)

Nadszedł dzień wyjazdu :( czułem się tu dobrze za co serdecznie dziękuję :loveu:
DUŻE znów mnie pakują do samochodu :roll: mówią,że wszystko będzie dobrze ...... jak do tej pory mnie nie okłamały więc im wierze na słowo.
Jedziemy ....
W czasie podróży DUŻYM buzie się nie zamykają ,klekoczą i klekoczą ..... i klekoczą ło matko tematów nieskończona ilość to i ja w końcu się podłączyłem do rozmowy a wiecie ja to mam głosik BOZIA mnie obdarowała donośnym hmmm barytonem więc szybko zagłusiłem trajkotanie moich współtowarzyszy jazdy hehehe ZAMILKŁY na trochę :mad: no nic poddałem się ..... z KOBIETKAMI nie wygram :shake:
Z poro już jedziemy i widoki piękne dużo zieleni,lasów,pól ...... matka natura jest piękna,dlaczego ludzie ja niszczą i tak wrednie eksploatują :-( kiedyś zapłaczą .....
Słyszę,że dojeżdżamy emocje wzięły góra mało nie rozwaliłem samochodu jak zobaczyłem ten EDEN :loveu:
Wysiadłem ,rozglądam się i co moje piękne gały widzą sunia tu sunia tam i jeszcze tam ..... no samców tu tez nie brakuje ale dam se z nimi radę :mad: och dziękuję ,dziękuję po stokroć dziękuję ..... będę miał niezły harem :eviltong: szybko policzyłem i wyszło mi,że przez miesiąc codziennie mogę mieć inną :multi: oooooooo mamusiu hmmmmmm cudowna perspektywa życia się zapowiada :razz: ej a kto to przysłonił mi widok zejdź proszę zasłaniasz mi ślicznątkę z puszystą kitą brrrr . Jestem DUŻA przedstawiła mi się .... ok pojołem a teraz sio na bok ...... a ona tu do mnie lgnie w zapoznanie się :angryy: ..... szybko pojołem o co kaman bo ja do tych mądrzejszych należę ,dałem się obmacać by wiedziała,że żadnego niebezpiecznego narzędzie nie przywiozłem ...... wspomniała coś o moich męskich klejnotach,ze trzeba ciachnąć .... no no no ja Wam ciachnę zaraz sobie ciachajcie co chcecie ale od mnie to wara !!!!!! i tyle miałem do gadki :roll: przyszedł jeszcze DUŻY zapoznaliśmy się jak na mężczyzn przystało.
Poszliśmy na spacer po puszczy było pięknie, miło i przyjemnie ...... to będzie mój nowy tymczasowy dom póki nie znajdę stałego tak mnie poinformowali i zaprowadzili do kojca,którego nie znoszę ale lepsze to niż głód w lesie ...... tyle wrażeń tyle nowych zapachów .... miejsce jak z bajki .....dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...