Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

[quote name='Klementynkaa']mnie się bardzo podoba! pozwoliłam sobie na minimalną korektę i wrzuciłam pierwszy odcinek!!![/QUOTE]

dziękuję :loveu: oby ten DOMEK szybko odnalazł i pokochał KONIKA a jeśli jakieś literówki zobaczysz to proszę śmiało poprawiaj ja czasem "ślepa" jestem czytam po parę razy i nie widzę :oops:

Link to comment
Share on other sites

Małe co nie co skreśliłam w przerwie życia :roll:

KONIU WITA :)

No dobra wizytę u "weteryniarza" mogę Wam piękne Panie wybaczyć :mad: ale ponownej wywózki do lasu to co to to nie !!!! mówię Wam kochane kobietki stanowcze nie !!!!! i nie czarujcie mi tu, że jadę do tymczasowego domku ..... a co to właściwie jest DT ??? DUŻE próbują mnie zapakować do autka .... powiem Wam tak od siebie ostatnie jazdy samochodem wcale a wcale mi się nie podobają .... ta miła DUŻA co mnie nakarmiła miłym głosikiem mówi ,że mnie zawiezie w bezpieczne miejsce .... nie wiem czy mogę jej zaufać .... w sumie jej nie znam a mamusia zawsze powtarzał by nie ufać nieznajomym .... hmmmm.... ale jej tak z oczu dobrze patrzy ..... no dobra ale zeby to było mi ostatni raz nie mam ochoty przeżywać kolejnych "wycieczkowych" stresów :mad: ... wlazłem do tego cholernego auto (przepraszam za wyrażenie ale mam dość już podróży :-( ) jedziemy,jedziemy,jedziemy .... ładna posesja :) ładne miejsce :) mili ludzie ..... nie miły kojec :roll: ciepła buda :loveu: lepsze to niż LAS ..... dziękuję kochani DUZI :loveu: jestem już bezpieczny,jestem już zmęczony ..... nie wiem co będzie dalej :roll: idę spać ..... za okazane serce i pokazanie mi,że DUZI to nie tylko podłe,wredne istoty (jak DUŻA i mamusia DUŻEJ niech ich szlag i inne plagi egipskie trafią :eviltong: mam ich głęboko pod ogonem :eviltong:) DZIĘKUJĘ :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Oj psi, z tymi spacerami to masakra teraz...Mam nadzieję,że Konik ma obrożę kiltixa albo inne zabezpieczenie od tych krwiopijców-kleszczy....Zatrzęsienie!!! I ile zarażonych! Masakra kleszczowa!!![/QUOTE]

Ma cioteczka dreag pilnuje by KONIU był zabezpieczony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Koniku, psi się rozchorowała, pewnie jakiś wściekły wirus ją dopadł....:cool3:Jak zwykle rano nie przywitała się:-(....Tak to jest, jak się choremu wyłazi na spacerek z Konikiem...Kuruj się kochana:loveu:!!![/QUOTE]

Dziękuję [B]zachary[/B] :loveu: Antybiotyk już działa wracam do życia :-) KONIKU idziemy ...... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No niestety musiałam choć bardzo tego nie lubię (antybiotyk)

KONIU wita :)
Jestem znów w nowym miejscu,nowymi zapachami i nowymi ludźmi.Czy to mój DOM? Czy to moi DUZI? A co se głowę będę zawracał BRYKAM :-) Jaki jestem szczęśliwy mam peny brzuch, miejsce do brykania :loveu: no tylko ten kojec :mad:..... ale lepsze to niż LAS.Odwiedzają mnie DUŻE przywożą maskotki,które "morduję " w mgnieniu oka .... nic na to nie poradzę,że kocham pluszaki inaczej :evil_lol: Już wiem,że tu nie zostanę na zawsze to nie mój DOM tylko jestem tu na chwilkę ..... Co mnie czeka ? DUŻE na razie nic nie mówią tylko szepczą se na uszy :mad: no no no KOBIETKI co tam dla mnie szykujecie ? Oby to była fajna niespodzianka .... bp jak se wspomnę niespodziankę od DUŻEJ z brzydką facjatą po mamusi to ,aż mnie trzęsie ze złości ..... ugryzł bym ją w ten jej niby zgrabny tyłek :angryy: wielkości EUROPY.Mam nadzieję,że mamuśka z córuśką suszą głowę memu byłemu DUŻEMU życzę mu by mamuśka dziamgoliła mu do ucha i musiał ja wozić do lekarzy i innych parafii ..... :eviltong: Wyrządzone ZŁO powraca z dwojoną siłą więc moi ex DUZI pewnie Was spotka a może już spotkało ..... życzę Wam takiej NIESPODZIANKI jaka mi zrobiliście .....Mam Was głęboko pod moim pięknym ogonem :evil_lol: ..... Dziś usłyszałem,że kolejna mnie czeka przeprowadzka i,że na pewno mi się spodoba .... wierzę już tym moim DUŻYM bo jak do tej pory nie zawiodły mnie no chyba ,że wizyta u "weteryniarza" to miłe nie było :mad: CZEKAM .....CO,GDZIE,KIEDY ????? Ide odpocząć do mego kojca brrr nie lubię go ale jest przynajmniej ciepło i sucho :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...