Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

[quote name='zachary']dreag, żebyś wiedziała! Psi, swoim cudownym uporem już dociągnęła parę "beznadziejnych" przypadków do wspaniałych domków, a byli też tacy, co jej kłody pod nogi rzucali w trakcie tego ciągnięcia...[/QUOTE]
Wiem, wiem, liczę, że i tym razem będzie happy end :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag'][B]Psi[/B], BABA HEROD z Ciebie:evil_lol:.[/QUOTE]

[quote name='zachary']dreag, żebyś wiedziała! Psi, swoim cudownym uporem już dociągnęła parę "beznadziejnych" przypadków do wspaniałych domków, a byli też tacy, co jej kłody pod nogi rzucali w trakcie tego ciągnięcia...[/QUOTE]

oj cioteczki nie zawstydzajcie :oops: ja za dużo nie pomagam ,jak bym chciała :-( wlazł ten KONIU ze swoimi kopytkami w moje serce i jakoś nie wypada mi "porzucić" chłopaka ;) ..... zdjęcia na FB cudne jutro skopiuję chyba,ze tu już są a jeszcze nie ogarnęłam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochana[B] Magolek [/B]mimo, iż Konik jest na bezpłatnym dt u Kuny nadal co miesiąc zasila Skarpetę Konia, przez co Koniś zabezpieczony na "wszelki wypadek". Z całego serca dziękuję :loveu::loveu::loveu:, właśnie nadeszło kolejne 20 zł:).

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

KONIU hopsanko robimy na pierwszą :)
patataj,patataj,patataj

Przepraszam KONIKU za przechwałki :oops:
03/03 minie pierwszy roczek FAZUNI (4 lata schron,2 lata Supraśl=buda i głodny brzuch karmiony po kryjomu przez bbgm :loveu:) pilnuje dwóch jamniorków i swojej cudownej Małgosi :loveu:

[img]http://static.pokazywarka.pl/i/2733201/144559/fazka.jpg[/img]

KONIKU musi i Tobie się w końcu udać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Koniku, co z Tobą psiaku, że tak długo cię trzeba ciągnąć za uszy do góry???....Taki przystojny jesteś...i nikt tego nie zauważa...[/QUOTE]

[B]zachary[/B] myślę,że dużo ludzi obawia się tego typu psa :-( ..... szkoda,że nie dają KONIKOWI szansy wykazania się na FB tez bez odzewu :( ale i tak lecimy mimo przeciwności losu bo może dziś DOMEK wypatrzy KONISIA :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...