Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

pisałam już wcześniej,że KONIU to pełnoletni już gość i nie wypada być na garnuszku rodziców :mad: czas najwyższy opuścić rodzinne gniazdko i pójść na swoje :evil_lol: .... mamusi i tatusiowi łezka w oku na pewno się zakręci :-( ale cóż takie życie :eviltong:trzeba SYNKA wypuścić w świat :loveu:

KONIU pragnie zamieszkać z własną (może być ciasną) rodziną ..... kto pokocha tego psiaka z męskim donośnym głosem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Hi,hi a rodzice to kto?.....Pewnie by trochę osobników się przyznało do rodzicielstwa....:evil_lol:[/QUOTE]

zachart rodzice według mnie to Kuna i Kunowy ;) a reszta to ciotkowo i wujkowo :D jak by nie patrzeć czas opuścić rodzinne gniazdko :evil_lol:

KONIU kawaler do wzięcia bez zobowiązań alimentacyjnych (chyba) hehehe ..... przynajmniej mi nic na ten temat nie wiadomo :roll: choć w swoim życiu zapewne na "wycieczce" był i kto wiem może gdzieś tam biegają małe KONIKI ..... ale Kuna sprawę załatwiła jak należy więc KONIU nie na rozrabia w "dziedzinie potomstwa" :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Nowe, intrygujące zdjęcia, nowy tekst?.....Hmm, on potrzebuje koniolubnego domu...[/QUOTE]

Tak zdecydowanie to musi być KONIOLUBNY domek:) Ja to mogę tylko tekst sklecić ,fizycznie nie dam rady podskoczyć do KONIA ....
Zapraszam miłośnikow tej rasy i dużych psow :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...