Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

[quote name='psi']oj Kasia szkoda,że My tak same tu u Konia bujamy się :( .... a może ktoś jeszcze zajrzy prócz Nas .....?[/QUOTE]Ula ja się jeszcze czasmi łudzę,że ludzie szukając psiaka zaglądają czasami na wątki.Szkoda,że Koń tak długo siedzi w Dt i nie ma swojego własnego osobistego skrawka kanapy............(w adopcjach jakiś zastój czy co,nawet rasowce z odzysku maja problemy ze znalezieniem nowego domu.....)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']chyba nie, ja ostatnio prosiłam o wznowienie wspomagaczy z Nadziei Dobermana ale jakoś nikt sie nie porwał na Konisia :([/QUOTE]

Ja mam takie wrażenie,że o Koniu to już zapomniano :( a szkoda .... chłopak zamiast grzać dupkę przy człowieku mieszka w kojcu .... podziwiam Kunę za wytrwałość, jak Koniu przeszedł na BDT tak o nim zapomniano .... to moje wrażenie jeśli kogoś uraziłam to przepraszam ale nie widzę entuzjazmu w pomocy znaleznienia mu domu prócz paru osób ..... KONIU do góry by Twój wątek nie znalazł sie na szarym końcu

Link to comment
Share on other sites

bo kurcze to jakos tak jest, że na co dzien pojawiaja się nowe bidy w tragicznych sytuacjach, wtedy nastepuje mega mobilizacja i cos się dzieje...
a KONIU niby zabezpieczony... wiem, że tak być nie powinno bo mimo cudownego tymczasu i opieki wciąz szukamy domku ale ciągle w natłoku nowych "wyzwań" umyka :(
a przypomnijcie mi proszę czy KONIO był zgłoszony do adopcji zagranicznej? czy Wy zgadzacie sie na adocpję do Niemiec?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']bo kurcze to jakos tak jest, że na co dzien pojawiaja się nowe bidy w tragicznych sytuacjach, wtedy nastepuje mega mobilizacja i cos się dzieje...
a KONIU niby zabezpieczony... wiem, że tak być nie powinno bo mimo cudownego tymczasu i opieki wciąz szukamy domku ale ciągle w natłoku nowych "wyzwań" umyka :(
a przypomnijcie mi proszę czy KONIO był zgłoszony do adopcji zagranicznej? czy Wy zgadzacie sie na adocpję do Niemiec?[/QUOTE]

Kuna jest osobą decydującą o losach KONIA.Rozumiem sytuację,że są sprawy nagłe=ważnijsze ale jak KONIU był na PDT to jakos większe było nim zainteresowanie .... takie mam odczucie .... wczoraj KONIU znikną mi z FB mam nadzieję,że to był problem techniczny ....

Edited by psi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']psi czy Ty masz do mnie pretensje? bo jakoś tak to odbieram a nie poczuwam się żebym KONIA olała i zapomniała...
co konkretnie zniknęło z FB?[/QUOTE] Ej, nie do Ciebie:cool1:. Co Ty taka wszystkodosiebiebiorąca ;) ?. To do mnie pewnie ;) psi pije, bo to przecież moje znalezisko. Biję się w piersi, zaniedbuję Konia, fakt, ale nie ogaraniam czasem wszystkiego. Jednak kochane cioteczki są zawsze na straży i pamiętają, dziękuję:loveu:. A [B]psi[/B] jest najwytrwalsza, nie do pobicia :):loveu:.

Link to comment
Share on other sites

cioteczki kochane do nikogo konkretnego nie piję .... na początku dużo było a teraz lipa .... u mnie FB wczoraj KONIA nie działało ale okazało się,że to u mnie coś było dziś ok jest :) cieszę się,że na FB sporo nowych osób się pojawiło może wśród nich znajdzie się domek dla KONISIA :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...