Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

To niech będzie [B]VITO:loveu:[/B].
Nowe imię, nowa przyszłość:).
[B]Kuna[/B], może spróbuj, a nuż Konikowi też się spodoba;). Jak będzie chciał Ci pogonić kota, to mu jakoś wytłumacz:evil_lol:.

[B]Jolasek[/B] w nagrodę zapraszam Cię na bazarek;).
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235705-Różności-na-Konika-i-psy-samotnej-staruszki-do-30-XI-g-20[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję:loveu: za wydarzenie i zapraszam do dołączania:). Kuna, jak określiłabyś charakterek Vito:cool3:?

Ja już się zapisałam;). Co do tych kotów, to nie byłabym taka pewna, podejrzewam, że mógłby wziąć takiego za maskotkę. A wiecie co robi z pluszakami:oops:...

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

No własnie czytam i troszkę niedowierzam ;)
Jak Koń jest na wybiegu i obok przechodzi mój Hultaj, to naprawdę dziękuję Bogu, że dzieli je siatka... nie wiem jak zachowywałby się w domu, gdyby kot nie uciekał, bo moje to takie cwane bestie, że na zewnątrz uciekają nawet przed tymi psami, z którymi śpią w łóżku :)
Koń jest moim zdanie "lekko" nadpobudliwy. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że w domu zachowywałby się spokojniej, niestety warunki sa jakie są... mieszka w kojcu. Szczeka masakrycznie w zasadzie na wszystko. Dawniej szczekał nawet na spacerach, szliśmy przed siebie, a on sobie podszczekiwał, teraz już chodzi dużo spokojniej :) był czas, ze nie spuściłabym go ze smyczy za cholerę. Instynkt, wtedy po zabraniu go z lasu miał wielki.. myslę, że niejednego zająca upolował. Teraz tez go nie spuszczam, ale mój Wojtek puszcza go luzem na podwórzu. Bo musicie wiedzieć, że od jakiegoś czasu Wojtek szkoli Konia. Czy efekty są? jeszcze nie wiem, ale wiem, ze potrafią mi z domu zniknąć nawet na 3 godziny. Zaczynam się zastanawiac czy W. na Konia jakichs lasek nie rwie:angryy:
Relacje z psami sa jakie są. Z Kami się nienawidzą, kiedyś go nawet z lekka załatwiła podczas kłótni. Z Cezarem jak się nie widzieli, żarł się tak przez ścianę, że aż deskę przegryźli i wtedy przestali. Wojtek wstawił w miejsce dwóch desek siatkę i chłopaki są spokojne. Z sukami generalnie się niby dogadywał, ale do czasu. Zeszłej zimy oskalpował Fionie ucho, a Nelka, która jakis czas z nim mieszkała miała codziennie spuszczane manto i dlatego trafiła do Mikiego. Od tego czasu Koń dostał kojec z pojedyńczą budą i siedzi sam. Na spacerach jest w stanie przyzwyczaić się do idącego obok psa, niemniej jego pobuliwośc może byc przyczyną bójek.
A poza tym? uwielbia się przytulać, pieścić. Łeb wpycha pod ręce, między nogi - chce do człowieka. Nie lubi byc podprowadzany za obrożę. No i silny jest jak Koń :) Wydaje mi się też, że ma więcej niż 5 lat.
...ale się spisałam.

Edited by Kuna
Link to comment
Share on other sites

No faktycznie, napociłaś się, ale opis dokładny:).
A co do W., to chyba do lasek ze 3 godziny ma, ale w jedną stronę, więc spoko:evil_lol:. Ale fakt faktem razem muszą wyglądać baaardzo męsko, podwójnie męsko, chłopaki jak się patrzy, bez dwóch zdań;).
No i w czym "się szkolą" ciekawe...

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

Kopiuje z FB : Może z tym tekstem porobię ogłoszenia???

VITO został namierzony w lesie. był śnieg, trzaskający mróz a ten gamoń spał pod drzewkiem... szczęśliwie został namierzony przez mądrą i wrażliwą osobę, dla której pies to PIES! niestety, pies bał się i trzeba było czasu!
VITO dostał prowizoryczną aczkolwiek ciepłą budę, był regularnie dokarmiany aż w końcu pozwolił się złapać i umieścić w hoteliku!
siedzi w hoteliku wciąż, czas płynie a VITO wypatruje swojego nowego domku! wciąż bezskutecznie!

VITO ma około 4-5 lat, jest dość dużym i silnym psem. jest bardzo wesoły i energiczny! wobec ludzi, których pozna jest przytulasty i miziasty! uwielbia zabawki, które sobie może rozszarpać ;)
VITO bardzo chciałby zamieszkać z kimś kto doceni jego charakter i żywiołowość!
VITO akceptuje koty!

kontakt w sprawie VITO: Gerta tel. 511 067 351 lub Agnieszka tel. 507 764 557

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...