Jump to content
Dogomania

Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???


dreag

Recommended Posts

Jestem u Konika. Przeczytałam całość - jesteście niesamowite :)

Co do hoteliku to pomyślałam o Jamorze, ale drogo tam :(

[SIZE="1"]np Ivor tam jest [url]http://www.dogomania.pl/threads/208990-Ivor-ju%C5%BC-w-hoteliku-wci%C4%85%C5%BC-brakuje-deklaracji-szukamy-odpowiedniego-DS[/url][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][IMG]http://www.beauceron.com.pl/files/Image/Ardor/Beauceron%20ARDOR%20i%20AURELIE%20de%20la%20Bergerie%20Glasmoor%201.JPG[/IMG][/B]

[B]a może go podrasowić? moim zdaniem bardzo w typie.[/B]

[IMG]http://beauceron.com.pl/files/Image/Ardor/_m1Ardorliscie2007.JPG[/IMG]

zdjęcia ze strony [URL]http://www.beauceron.com.pl/index.php?id=23&l=pl[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[B]brazowa1, Igam[/B] dzięki, że wpadłyście do naszej biedy.
[B]elinaa[/B] porozsyłaj jeśli możesz, to bardzo dużo.
Zdjęcia śliczne, nasz Koniś ma ubytek w uchu;). Mam nadzieję, że ktoś zakocha się w nim i to szybko... Bo na razie ciiiisza, już od miesiąca:(.

[COLOR=magenta]Dziewczyny, kogo można poprosić o banerek???[/COLOR]

Edited by dreag
Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']tylko z ciekawości zapytam-czy on ma podwójne "wilcze pazury" przy tylnich łapach?[/QUOTE]
Nie, ma pojedyncze.
[quote name='kaszanka']Agnieszka dorzuciłam twój i swój mail do ogłoszeń. Pytali o stosunek do dzieci i innych zwierząt - napisałam pozytywny - ma tak zostać, czy chcesz coś dodać ?[/QUOTE]
W porządku.
[quote name='renatka_s']Jestem na zaproszenie, tylko, że nie bardzo mogę pomóc, nie znam nikogo, kto mógłby zająć się pieskiem, będę zaglądać do Konika.[/QUOTE]
Witaj:).
[quote name='psi']Lucjanowi robiła [B]cicocia fochu [/B]na prośbę [B]cioci Beatkaa[/B]
Benerek widoczny w podpisie :)[/QUOTE] Dzięki, spróbuję się skontaktować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag'][B]brazowa1, Igam[/B] dzięki, że wpadłyście do naszej biedy.
[B]elinaa[/B] porozsyłaj jeśli możesz, to bardzo dużo.
Zdjęcia śliczne, nasz Koniś ma ubytek w uchu;). Mam nadzieję, że ktoś zakocha się w nim i to szybko... Bo na razie ciiiisza, już od miesiąca:(.

[COLOR=magenta]Dziewczyny, kogo można poprosić o banerek???[/COLOR][/QUOTE]

Popros Aleksandra 95 ona umie robic banerki.
Czytam ten watek od poczatku i jestem pod wrazeniem.
Ide podnosic bazarek chociaz tak pomoge.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UlaFeta']Popros Aleksandra 95 ona umie robic banerki.
Czytam ten watek od poczatku i jestem pod wrazeniem.
Ide podnosic bazarek chociaz tak pomoge.[/QUOTE] Dzięki, poproszę:).
I podnoś, podnoś;).
Na razie jestem w totalnym stresie, bo zegar tyka...:(

Link to comment
Share on other sites

Tak na 100% to dalej nie mogę odetchnąć...:roll:. Nie ma spokoju, na razie muszę żyć kolejne dni na wdechu:p.

Szczęście, że w tej trudnej sytuacji mam zapewnione miejsce na tydzień, żyję nadzieją, że będzie przedłużenie;).

Niestety nie będą to warunki domowe, Konik będzie musiał przypomnieć sobie jak się mieszka na dworze. Na szczęście nie ma juz dużych mrozów i pęcherz przeleczony. Szkoda, bo poznał już ciepełko mieszkania, choć nie wypowiedział się w sumie co woli, może tak naprawdę tęskni za swobodą na zewnątrz:razz:? Za to nie będzie narzekał na towarzystwo:).

Jutro jedzie tworzyć dalszą historię swojego życia. Oby lepszą i oby nie musiał ciągle zmieniać swego miejsca. Niech już tam zostanie i czeka na tego wlaściwego ludzia.

Smutna jestem, że tak wyszło, jak wyszło... Miałam nadzieję, że z obecnego dt trafi do ds, bez zawirowań, na jakie tereaz został narażony:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dreag']Tak na 100% to dalej nie mogę odetchnąć...:roll:. Nie ma spokoju, na razie muszę żyć kolejne dni na wdechu:p.

Szczęście, że w tej trudnej sytuacji mam zapewnione miejsce na tydzień, żyję nadzieją, że będzie przedłużenie;).

Niestety nie będą to warunki domowe, Konik będzie musiał przypomnieć sobie jak się mieszka na dworze. Na szczęście nie ma juz dużych mrozów i pęcherz przeleczony. Szkoda, bo poznał już ciepełko mieszkania, choć nie wypowiedział się w sumie co woli, może tak naprawdę tęskni za swobodą na zewnątrz:razz:? Za to nie będzie narzekał na towarzystwo:).

Jutro jedzie tworzyć dalszą historię swojego życia. Oby lepszą i oby nie musiał ciągle zmieniać swego miejsca. Niech już tam zostanie i czeka na tego wlaściwego ludzia.

Smutna jestem, że tak wyszło, jak wyszło... Miałam nadzieję, że z obecnego dt trafi do ds, bez zawirowań, na jakie tereaz został narażony:shake:.[/QUOTE]
nie wszystko uklada sie jak bysmy chcieli:shake:ale musi byc dobrze,musi

Link to comment
Share on other sites

Konik od ponad godziny obsikuje nowe kąty;).

Konik przywital nas tańcem radości, nie wiedział, że my w takich zamiarach...:oops:
Nie było czułych pożegnań w dt, ale może to i dobrze, byłoby mu bardziej żal...:roll:.
Jak zobaczył samochód (choć nawet przy nim nie stałyśmy), to nie było mowy o żadnym spacerze przed odajzdem czy choćby opróżnieniu pęcherza, Kasia mało w powietrzu nie frunęła, tak rwał:evil_lol:.
Z moim TZ-em przywitał się jak stary znajomy :lol:(choć jeszcze nie mieli przyjemności wylizać sobie buziek, to teraz nadrobili).
W czasie drogi sporo czasu Koniś się ekscytował, ale potem dał odetchnąć naszym zwiędłym uszom:eviltong:. Zaglądał tylko co i raz dla TZ-ta przez ramię i sprawdzał czy dobrze prowadzi.
Jak wysiedliśmy u Kuny, dał się jej poprowadzić bez zbędnych ceregieli:razz:.
I tak oto oddałyśmy z maią nasze psie dzieciątko do domu dziecka, bo niestety poprzednia rodzina zastępcza już go nie chciała...:shake:
Mam nadzieję, że Koniś odnajdzie sie w nowych warunkach i w nowym towarzystwie. To kontaktowy chłopak, więc mam nadzieję, że będzie ok.

Nasze czterołapne śliczności, głowa do góry:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...