Jump to content
Dogomania

KWPR BYTOM 20.05.2012r.


Monalisa4

Recommended Posts

Nasz "synek" Elfaddo zakończył Młodzieżowy Championat, a jego siostrzyczka, nasza Elhonney ma kolejne Zw.Mł.
W porównaniu z bratem wybiegała sobie Najlepszego Juniora w Rasie,a potem BOB.
Potem nie została zupełnie doceniona na BISach juniorów,ale za to wygrała BOG ...a potem BIS IV !!!

Pękamy z dumy :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='katik']Gratulacje dla zwycięzców.
Zastanawiam się tylko dlaczego tak mało osób się chwali wynikami?
No i fotki też by się przydały. :)[/QUOTE]

A i owszem- MEDOR MIRAR z Kuźni Championów, mojej hodowli i handlingu dosk, Zwycięzca Młodzieży, BEST JUNIOR, BOB, BOG IV, BIS JUNIOR III :)

Jeżeli ktoś ma fotki z finałów- baaardzo poproszę...

Link to comment
Share on other sites

Moja Abiśka 1 lokata, doskonała, Zwycięstwo Młodzieży, Rozpoczęty Młodzieżowy Championat Polski
Wystawiane przeze mnie:
Leonberger PS I LOVE YOU Złota Elita - lokata 1, doskonała, CWC, Zwycięzca, Rozpoczęty Championat Polski
Bloodhound - 1 lokata, doskonała, Zwycięstwo Młodzieży, Best Junior, BOB
[B]Handling:
Leonberger PS I LOVE YOU Złota Elita - 1 place, excellent, CWC, Best of Sex! Started Champion Poland title :)
Bloodhound BUBBLE LEE Justirag - 1 place, excellent, Junior Winner, Best Junior, BOB![/B]




[quote name='Ela_i_Morfeusz']Zapraszam do obejrzenia zdjęć z bytomskiej wystawy [URL]http://www.kynologia.pl/wystawy/lista-wystaw/41-krajowa-wystawa-psow-rasowych-bytom,41#galeria[/URL] - nie jest ich za dużo ale zawsze coś ;)[/QUOTE]

ooo dzięki załapałam się na fotkę :) Mogę wstawić na swoją stronę?
[url]http://www.kynologia.pl/media/thumbs/b/4/b4c8a1244189f503182d7a2aa055f274.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']ooo dzięki załapałam się na fotkę :) Mogę wstawić na swoją stronę?
[URL]http://www.kynologia.pl/media/thumbs/b/4/b4c8a1244189f503182d7a2aa055f274.jpg[/URL][/QUOTE]

Bardzo proszę :) Zapraszam też do dołączenia do nowej kynologii.

Zapomniałam w poprzednim poście - bardzo gratuluję wszystkim tych mniejszych i większych sukcesów :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Witam , jak co roku zdjęcia mojego autorstwa z całych finałów będą umieszczone na stronie oddziału .Proszę o chwile cierpliwości . Zdjęc jest ok 200 z soboty + ok 400 z niedzieli lecz niestety każde trzeba "obrobić " a moja doba jest na to zdecydowanie za krotka ;)

Co do wyników moich/ handlingowych psów :
* Surpriz iz Podmoskovska High Spirit : Dosk 1 , Zw. Mł . BOB Junior , BoB ( gryfonik)
* Quando Sub Divo : dosk 1 , BOB Veteran , III BIS Veteran ( Łysy )
* Waiting For The Sun Resuruss :dosk 1 , CWC , Zwycięzca ,BOB , III BOG (łysy )
* Magor Sti -Va dosk 1 , CWC , Zwycięzca ,BOB , IV BOG

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='resuruss']Witam , jak co roku zdjęcia mojego autorstwa z całych finałów będą umieszczone na stronie oddziału .Proszę o chwile cierpliwości . Zdjęc jest ok 200 z soboty + ok 400 z niedzieli lecz niestety każde trzeba "obrobić " a moja doba jest na to zdecydowanie za krotka ;)
[/QUOTE]

Już nie mogę się doczekać....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='resuruss']Witam , jak co roku zdjęcia mojego autorstwa z całych finałów będą umieszczone na stronie oddziału .Proszę o chwile cierpliwości . Zdjęc jest ok 200 z soboty + ok 400 z niedzieli lecz niestety każde trzeba "obrobić " a moja doba jest na to zdecydowanie za krotka ;)
[/QUOTE]I jak tam fotki? Będą jakieś? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='resuruss']Witam , jak co roku zdjęcia mojego autorstwa z całych finałów będą umieszczone na stronie oddziału .Proszę o chwile cierpliwości . Zdjęc jest ok 200 z soboty + ok 400 z niedzieli lecz niestety każde trzeba "obrobić " a moja doba jest na to zdecydowanie za krotka ;)
[/QUOTE]

Dziękuje za zamieszczenie zdjec,szkoda tylko ,że sa niewidoczne .....

Link to comment
Share on other sites

[B]resuruss[/B] cyt:
[QUOTE] Magor Sti -Va dosk 1 , CWC , Zwycięzca ,BOB , IV BOG [/QUOTE]
Czy,to mój znajomy pudel średni czarny???
Serdeczne grtulacje:multi:

[QUOTE]Zdjęc jest ok 200 z soboty + ok 400 z niedzieli lecz niestety każde trzeba "obrobić " a moja doba jest na to zdecydowanie za krotka ;-) [/QUOTE]

Mam nadzieje na mnostwo pudlowych zdjęć;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[quote name='resuruss']Witam , jak co roku zdjęcia mojego autorstwa z całych finałów będą umieszczone na stronie oddziału .Proszę o chwile cierpliwości . Zdjęc jest ok 200 z soboty + ok 400 z niedzieli lecz niestety każde trzeba "obrobić " a moja doba jest na to zdecydowanie za krotka [/QUOTE]

Czy są już może zmieszczone fotki z tej wystawy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...