Jump to content
Dogomania

Namysłów/Opole/Łódź


Pie's

Recommended Posts

Witam!
Wczoraj znalazłam ok. 3-4 miesięczną sukę, wygląda obecnie jak ratlerek z głową jamnika, ale według lekarza jak dorośnie będzie ważyła ok.10kg (obecnie 4). Byłam z nią u weta: odrobaczyłam i zakropiłam na pchełki. Teraz apel do Was! Potrzebuję pomocy... Nie chcę jej z powrotem wypuszczać na to zimno. Ma krótką sierść, bardzo marznie, jest niedożywiona. Jak najszybciej postaram się dodać zdjęcia, ale potrzebny jest dom tymczasowy, najlepiej NA JUŻ. Mój sześciomiesięczny labrador bardzo się jej boi, nie bez przyczyny, bo mała próbuje go spacyfikować na każdym kroku. Boi się już wchodzić na łóżko, jeść gdy ona jest w pobliżu, chociaż jest wielkim łasuchem. Martwię się o niego, żeby nie miał jakiegoś urazu. Jutro wyjeżdżam do Łodzi, bo tam studiuję. Nie mogę jej przewieźć (pociągiem) bo nie jest szczepiona. Nie mogę jej tu zostawić, bo nie będzie miał się kto nią zaopiekować. Jeśli do jutra nie znajdę opieki to będę musiała wypuścić ją wolno. Bardzo tego nie chcę. Proszę o odzew.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...