Jump to content
Dogomania

Airedale terier już bezpieczny - wpłać złociaka na Dziadzia :)


dziuba

Recommended Posts

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Aluzja, a mam takie pytanie, czy on ci po Pratelu nie wymiotuje. Bo mój dostawał po pół tabletki rano i wieczorem, potem zeszłam do 1/4 i ciągle rzygał. Próbowałam tak siak, godzinę przed jedzeniem, godzinę po, całkiem na czczo i nic, zawsze zrzucał żarcie. Faktem jest, że potem je zjadał. Córka stwierdziła, że to recycling.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]Aluzja,[/B] ja tez nic nie wyczytałam ale sie tez nie starałam. Zostaw to sobie, a nam dawaj foty Dziadka.
A co on taka łajza? moze go cos boli, ze tak wędruje? tylko trasa jakaś taka jedzeniowa:evil_lol:
Trzymaj sie cieplo i uważaj na deski:mad: zwłaszcza te górne, a jak we łbie huczy to napewno Traumeel nie zaszkodzi brać. Wyrwałam sie i byłam:lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem wstawic fotek Dziadka cos mam chyba z kablem i nie laczy sie aparat z komputerem.
Dziadek lazikuje bo sie czuje jak u siebie w domu.Luzik-jakby cale zycie z nami mieszkal:-)
Dzis nawet obszczekal cos za brama.Niby pilnujacy jest:-):cool3:
Bola go tenogi to sie telepie jak kaczka.Jednak na mordzie usmiech i te oczy naprawde zadowolne.Tak wiec przy stole do koty Tosi,Myszki (welshyk wciaz czekajacy na dom wrrr ),XENi i kolejnej gluchawej w domu Mini zebra zostal Dziadek.Masakra:-)
Tabletki Dziadu lyka dzielnie chociaz zaczyna robic uniki,spi razem z Myszka ..obliczylam ,ze statystycznie maja po 4 i pol roku :-))
Mam zamglone zdjecia Dziadka z poczatku pobytu u nas,,,jak sie uda tez je wstawie.
Pokoj wytapetowany,zostaly pewne ulepszenia z powodu zmian koncepcji podczas prac,meble wstawione,,,za tydzien poltora powinno byc na tip top.Niestety opoznienia wynikaja z czekania na dodatkowy border:-(
Aniela zamieszkala w szafie:)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Nie umiem wstawic fotek Dziadka cos mam chyba z kablem i nie laczy sie aparat z komputerem.
Dziadek lazikuje bo sie czuje jak u siebie w domu.Luzik-jakby cale zycie z nami mieszkal:-)
Dzis nawet obszczekal cos za brama.Niby pilnujacy jest:-):cool3:
Bola go tenogi to sie telepie jak kaczka.Jednak na mordzie usmiech i te oczy naprawde zadowolne.Tak wiec przy stole do koty Tosi,Myszki (welshyk wciaz czekajacy na dom wrrr ),XENi i kolejnej gluchawej w domu Mini zebra zostal Dziadek.Masakra:-)
Tabletki Dziadu lyka dzielnie chociaz zaczyna robic uniki,spi razem z Myszka ..obliczylam ,ze statystycznie maja po 4 i pol roku :-))
Mam zamglone zdjecia Dziadka z poczatku pobytu u nas,,,jak sie uda tez je wstawie.
Pokoj wytapetowany,zostaly pewne ulepszenia z powodu zmian koncepcji podczas prac,meble wstawione,,,za tydzien poltora powinno byc na tip top.Niestety opoznienia wynikaja z czekania na dodatkowy border:-(
Aniela zamieszkala w szafie:)

pozdrawiam[/quote][B]Aluzja [/B]to masz wesoła gromadke,skad ty bierzesz na to siły:Rose:zycze ci duzo zdrowia i wytrwałosci,wymiziaj swoja menazerie,a szczegolnie tego psa strozujacego czyli Dziadka.Pozdrawiam.:lol:

Link to comment
Share on other sites

nie ja ..ja tylko jestem opiekunem.Czy mozna bestialstwo zostawic w spokoju?

Chcialam tutaj zglosic reklamacje:Dziadek sie podlizuje.rzy sniadaniu patrzac mi gleboko w oczy...wylizal mi kolano.Co on sobie mysli ??Ze niby co??Ze on teraz Aluzyjny czy co:-))):cool3::cool3::cool3:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']nie ja ..ja tylko jestem opiekunem.Czy mozna bestialstwo zostawic w spokoju?

Chcialam tutaj zglosic reklamacje:Dziadek sie podlizuje.rzy sniadaniu patrzac mi gleboko w oczy...wylizal mi kolano.Co on sobie mysli ??Ze niby co??Ze on teraz Aluzyjny czy co:-))):cool3::cool3::cool3:?[/quote]
Jak nie,jak tak:loveu::lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Aluzja,[/B] pisz o Dziadku...ja tu zawsze do Dziadka zaglądam...moze foty zobaczę,...a na newsy jestem łasa...
Przytył choc troszke biedulka? Za duzo to pewnie nie moze bo by go nozyny nie uniosly ale moze choc troszke patyczki mięśni i tłuszczyku dostały?

Link to comment
Share on other sites

przepraszam,ze troche milczalam.Oznacza to jednak ,ze dZiadek zyje i dochodzi do siebie.
Troche narobil nam klopotu...mimo odrobaczania okazalo sie wczoraj,ze ma tasiemca:-(WIec po raz kolejny znowu zostal odrobaczony.Niestety z tego powodu czeka mnie nadterminowe odrobaczenie i odpchlanie mojego stada :-(
Wine zrzucam troche na weterynarza poniewaz zaznaczyla ,zebym go raz odrobaczyla....generalnie mialam ochote zrobic po dwoch tygodniach od pierwszego.Zasugerowalam sie jednak opinia weta i... Nic to.Walczymy.
Siersc sie mu blyszczy.Przezyl wielka milosc i pozadanie wobec XEnii z cieczka.Spac nie mogl:-)WObec tego stopnelo dotuczanie go.
Bardzo nas chyba polubil a my jego.
Zdjec nie bedzie bo okazalo sie ,ze kabelek do mojego Dimage sie zepsul a kupienie takiego samego z waskim wejsciem jest truuuudne:-(Nie wiem co z tym bedzie :-(

Zycie uplywa intensywnie wiec stad te rzadkie wstawki o Dziadku ale pamietajcie o nim.
Jeszcze raz w imieniu Dziadygi dziekujemy za wsparcie.Nawet nie wiecie jak bardzo to wplywa na to,ze Dziadek zyje i dochodzi do siebie. SERDECZNE DZIEKI. Nie dalibysmy chyba sami rady sfinansowac wszystkich "fanaberi" Dziadkowych.


aaaa wlasnie..Dziadek mniej pokaszluje:-))Moze serducho wyszlo na prosta? I mniej kuleje chociaz przy zmianie pogody widac ,ze go boli.

Szkoda ,ze nie potrafi gadac...z drugiej strony podejrzewam ,ze by seplenil:-))

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za wiadomości o Dziadku:lol: Trochę sie zmartwiłam, ze ma tasiemca....dodatkowy dla Was klopot...
Pisz glosno jak zabraknie pieniążków.
Dziadkowi osobny stoliczek załozyłam na Terierkowie, nie zapomnimy o nim:lol:
Pozdrowienia i caluski dla Anielki i mizianka dla Dziadka i całej gromadki ( dla [SIZE=1]zomowców też:evil_lol:[SIZE=2])[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Zdjec nie bedzie bo okazalo sie ,ze kabelek do mojego Dimage sie zepsul a kupienie takiego samego z waskim wejsciem jest truuuudne:-(Nie wiem co z tym bedzie :-([/QUOTE]
Ja też pilnie śledzę ten wątek i losy Dziadunia. [B]Aluzjo[/B], cudownie, że Dziadek znalazł się u Was.

Co do kabelka - W Dimage masz kartę SD, a do kart SD można kupić na Allegro czytnik - zobacz [url=http://www.allegro.pl/item164655125_czytnik_kart_sd_mini_sd_mmc_rs_mmc_tf_usb_2_0_cp.html]tutaj[/url], lub [url=http://www.allegro.pl/item165206967_czytnik_kart_sd_mmc_usb_2_0_pendrive_ak37a_gw_fv.html]tutaj[/url].
Ja mam takie urządzonko i świetnie się spisuje. Wyjmujesz kartę z aparatu, wkładasz w czytnik, czytnik do gniazdka USB w kompie i fotki już Twoje. Cena tego ustrojstwa przystępna, jak widzisz, więc kupuj szybciutko i wstawiaj zdjęcia Dziadusia :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czyżby to koniec.......tego topiku.....nie chce się wierzyć........
Takie piękne psy........były w Katowicach......np.[B]SPRYCIARZ Kementari[/B]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/5600/img3599dogoerdelepn4.jpg[/IMG][/URL]

....że o właścicielkach nie wspomnę....:loveu::lol: :lol:

:lol: [B] Aluzja i SIMPLE MINDS:loveu:[/B]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1839/img3611dogoerdelezd7.jpg[/IMG][/URL]

:lol:........[B]ECLARIS Machagony :loveu:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3706/img3646dogoerdelerm5.jpg[/IMG][/URL]

:lol:[/B]..........czy wstawiać jeszcze......a może na innym topiku........już sam nie wiem ....gdzie te ludzie sie pochowały........:eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...