Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

[quote name='Aten@']niektórzy, dobre sobie :lol: od kiedy to z jednej osoby zrobiła się liczba mnoga? ;) [/quote]

Ale ja uzylam liczby mnogiej bo mialam po prostu na mysli dwie osoby, nie jedna, sorry, nie pomyslalam ze moze Was to jakos urazic. Jak Ci to przeszkadza to moge przeedytowac jakos poprzedni post, zeby bylo dokladnie;-)

[quote]pomijam już zresztą fakt, że udział danej osoby w treningach od początku istnienia HPAT można policzyć na palcach jednej ręki... :p [/quote]Jejku, ja nie wnikam w Wasze treningi, kto na nie chodzi ani nic, naprawde;) Osoba ta jest wymieniona na waszej stronie i stad tylko wywnioskowalam, ze jest czynnym HPATowcem.
Ani Was jako klubu nie krytykuje w zaden sposob. Po prostu chcialam tylko sprostowac, ze nasza dzialalnosc nie "wyrosla wam pod nosem", nic wiecej.

[quote]ale to taki drobny szczególik :lol: nie musicie się obawiać, bo nie czerpiemy żadnych "korzyści" z wiedzy nabytej przez ową osobę na waszych treningach :roll:[/quote]Alez Ateno, my sie niczego nie obawiamy, naprawde ;-) Wiedza jest dla wszystkich, kursy (kursy, nie treningi) sa otwarte dla kazdego, kto jest chetny do nauki agility. Nam zalezy nie tylko na samej zabawie, zalezy rowniez na rozwoju agility na Slasku i Zaglebiu, zeby bylo jak najwiecej ludzi chetnych do tego sportu. Nie bez znaczenia jest czy w regionie sa 2 kluby czy 20;-) Im wiecej zainteresowanych ludzi, tym latwiej cokolwiek zrobic!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kurcze my bardzo chcieliśmy spróbować z Ravenem poskakać, ale jak był młodszy to nikt nie chciał nam podać żadnych informacji, czy seter sie nadaje do takiego sportu i zostaliśmy "olani" :diabloti::diabloti: Teraz to już pewnie sie nie nadaje na takie zabawy :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Teraz to już pewnie sie nie nadaje na takie zabawy :evil_lol::evil_lol:[/quote]

A w jakim jest wieku? Jesli jest zdrowy (stawy, serce etc.), potrafi z wami (z przewodnikiem, z ktorym bedzie biegal) pracowac, skoncentrowac sie itp. to nie widze zadnych przeciwskazan...;-)
Moze nie da rady tak sie nauczyc, zeby np. myslec o zawodach, ale sprobowac sie pobawic zawsze mozna - w koncu to do niczego nie zobawiazuje ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']A w jakim jest wieku? Jesli jest zdrowy (stawy, serce etc.), potrafi z wami (z przewodnikiem, z ktorym bedzie biegal) pracowac, skoncentrowac sie itp. to nie widze zadnych przeciwskazan...;-)
Moze nie da rady tak sie nauczyc, zeby np. myslec o zawodach, ale sprobowac sie pobawic zawsze mozna - w koncu to do niczego nie zobawiazuje ;-)[/QUOTE]

Prawie dwa lata :evil_lol::evil_lol: Zdrowy jak ryba, ale nie wiem jak zachowywalby sie na takim treningu :oops: Skończyliśmy kurs PT w Gostarze i cala serie psiego przedszkola, wiec wszystko bylo ladnie :roll: Ale dawno nie mielismy okazji sie tak w nic bawic :shake: Tylko wystawy itp :roll: a tam współpracuje ze mną ślicznie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Prawie dwa lata :evil_lol::evil_lol: Zdrowy jak ryba, ale nie wiem jak zachowywalby sie na takim treningu :oops: Skończyliśmy kurs PT w Gostarze i cala serie psiego przedszkola, wiec wszystko bylo ladnie :roll: Ale dawno nie mielismy okazji sie tak w nic bawic :shake: Tylko wystawy itp :roll: a tam współpracuje ze mną ślicznie...[/quote]

2 lata, zdrow jak ryba, skonczone PT - naprawde - nic, tylko sprobowac...;-) I bez jakichs strasznych obaw, serio, bo to nie trening, tylko kurs, gdzie od podstaw sie uczy psa i wlasciciela wszystkiego po kolei.

[quote name='Marysia_i_gończy']U nas biegał kundelek, który zaczął w wieku lat 10 :razz: i trochę na zawodach też postartował :razz:[/quote]

No to tez ja napisalam tylko, ze "moze nie da rady" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']2 lata, zdrow jak ryba, skonczone PT - naprawde - nic, tylko sprobowac...;-) I bez jakichs strasznych obaw, serio, bo to nie trening, tylko kurs, gdzie od podstaw sie uczy psa i wlasciciela wszystkiego po kolei.
[/QUOTE]

Gdzie można uzyskać więcej informacji na ten temat? Interesuje mnie ten sport, bo mój pies uwielbia skakać :evil_lol: na komende "hop" dostaje bzika :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Ale ja uzylam liczby mnogiej bo mialam po prostu na mysli dwie osoby, nie jedna, sorry, nie pomyslalam ze moze Was to jakos urazic. Jak Ci to przeszkadza to moge przeedytowac jakos poprzedni post, zeby bylo dokladnie;-)[/QUOTE]

A gdzie jest napisane, ze nas to urazilo :cool3: ? Tylko po prostu trzymajmy sie faktow bo w kursie bral udzial tylko Seba z Ecco i nikt wiecej :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']A gdzie jest napisane, ze nas to urazilo :cool3: ? Tylko po prostu trzymajmy sie faktow bo w kursie bral udzial tylko Seba z Ecco i nikt wiecej :).[/quote]

Tak odebralam post Ateny. Skoro nie, to sie ciesze :) bo naprawde nie mialam zamiaru nikogo urazac.

A faktow sie trzymam ;-) Seba byl na kursie, a wczesniej trenowala z nami Agata - czy naprawde musimy to tak roztrzasac? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Gdzie można uzyskać więcej informacji na ten temat?[/quote]

Jesli chodzi o nas - to [URL="http://www.agility.katowice.pl"]www.agility.katowice.pl[/URL] ;-) - beda aktualne informacje na temat kursow, jest tez formularz mailowy, przez ktory mozesz sie kontaktowac.

A tak poza tym to google zawsze prawde ci powie.... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wafelek']Ale ja uzylam liczby mnogiej bo mialam po prostu na mysli dwie osoby, nie jedna, sorry, nie pomyslalam ze moze Was to jakos urazic. Jak Ci to przeszkadza to moge przeedytowac jakos poprzedni post, zeby bylo dokladnie;-)[/quote]
ależ wcale nas nie uraziłaś, bo nie ma czym :shake: poza tym - wolny kraj, wolny wybór :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...