Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

ja estem z chorzowa i oczywiście wszelkie miejsca bliżej chorzowa takie jak liga i żabie doły mi bardziej pasują ale dostosuje się natomiast godzina 16 30 jest w tygodniu poprostu nieakceptowalnaprzynajmniej jeśli o mnie chodzi ja moge najwcześniej od 18-19 i właśnie uważam że najlepszym miejscem do spotkanai była by liga jeśli chodzi o obgadanie a jeśli ma to być spacer z psami to osiedle arki bożka i piękne hołdy dolomitowe z kupą miejsca do bieganai

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bo pracujemy! 8)

Co to kurcze jest, Zagadkowa Niedziela?

Gdzie te doły i inne miejsca w Chorzowie?

Jak znajdę na mapie to odpowiem. :wink:

A poza tym, chyba lepiej będzie spotkać na pogaduchy bez piesków? Zresztą jak kto lubi, ja pojawię się bez, bo zwariuję w podróży z moim szczęściem ;)

A co do godzin, jak dla mnie może być juz od 17-tej. Jakoś się uwinę. Ale poczekajmy na resztę.

Link to comment
Share on other sites

uffff :oops: Jak ciężko się umówić :(

ja pojadę z Tarnowskich Gór. Potrafię jechać przez Bytom i kogoś po drodze zabrać :D Albo pozwolić się komuś śledzić ;)

Skoro późniejsza godzina większości bardziej odpowiada, to może rzeczywiście 18:00

Staram się przewidzieć, do której możecie pracować :( Sądzę, że pracowanie po 17 to już grzech ;) Jeden dzień i wy i rodziny przeżyjecie bez obiadu :)

Acha! Środa pasuje wszystkim?

Ja też powinnam pojechać bez psa. Tylko po czym się wtedy rozpoznamy?

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie 18 może być. Akurat prosto z zajęć pojadę. Tylko będziecie musieli mi powiedzieć jak tam trafić :D

Robull... Fakt. Złe słowo. I oczywiście zawsze traktować to będę jako hobby :D Zresztą, jak wspomniałeś, w miare drogie hobby :D

Gwarek. To ja przepraszam. Miałam za sobą nieprzespaną noc i cały zalatany dzień. Wiesz, jak to jest. Wtedy wszystko odbiera się trochę hmm inaczej :D

A butelki z wodą chętnie będę otwierała :lol:

Pozdrawiam

Goddy

Link to comment
Share on other sites

WITAM WSZYSTKICH :-)))

MAM NADZIEJĘ, ŻE TYM RAZEM SIE UDA, JUŻ RAZ PISAŁAM ALE NIC SIĘ NIE WYŚWIETLIŁO :cry:

MAM NA IMIĘ KAŚKA , JESTEM Z BYTOMIA I BARDZO SIĘ CIESZĘ, ŻE TRAFILAM NA "WASZĄ" INICJATYWĘ ZORGANIZOWANIA AGILITY NA ŚLĄSKU. OD KILKU MIESIĘCY SZUKAŁAM JAKIEGOŚ KLUBU ZAJMUJĄCEGO SIE AGILITY ALE NIC NIE ZNALAZLAM AŻ DO DZISIAJ :lol:

NIE OBRAŻAJĄC NIKOGO ZNALAZALAM MOŻE NIE KLUB ALE KILKU TAKICH ZAPALEŃCÓW JAK JA :P

MAM 14 MIESIĘCZNĄ SUCZKĘ PINCZERA ŚREDNIEGO, KTORA MA NIESPOŻYTE POKŁADY ENERGII DO ZABAWY.

CHĘTNIE SIE Z WAMI SPOTKAM TEGO 28 KWIETNIA. MOGĘ NIE WCZEŚNIEJ NIŻ O 18;00 BO DO 17:00 PRACUJE :cry:

Z TEGO CO PISALIŚCIE NIE MOGŁAM WYWNIOSKOWAĆ NA CZYM STANEŁO ? ŻABIE DOŁY CZY "POD DĘBEM". DLA MNIE OSOBIŚCIE JEST TO OBOJĘTNE JESTEM MOBILNA :)

POZDRAWIAM,

Link to comment
Share on other sites

wkońcu dopchałam się do komputera, mam mało czasu i nie przeczytałam wszystkiego dokładnie

czy te spotkanie nie może być w weekend?? a jak co to troche wczesniej i ktos musi mnie odebrac z dworca, bo ja kompletnie nie orientuje sie w bytomiu :oops:

Link to comment
Share on other sites

nie jak pisało wyżej nie wszystkim weekend pasuje więc niech to będzie 28 kwiecień godzina 18 tylko teraz gdzie ??

ustalmy ostatecznie i będzie wszystko wyjaśnione a po czym siępoznamy hmmm... moze po płonących głowach od pomysłów na agility na śląsku hihi poprostu umawiamy się w konkretnym miejscu o konkretnej godzince więc problemu nie będzie ja znam częśćchorzowską częśćzabrzańskądgm raz widziałem więc pozostali będą musilei poprostu dołączyć do grupy(może grupka będzie odpowiedniejsza bo z poczatkowych zapaleńców zostało troszkę mniej osób)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, środa o 18:00,

piszcie tylko gdzie, mnie to obojętne bo i tak nie wiem gdzie są te wszystkie magiczne miejsca, o których wspominaliście ;)

Może ktoś z Zabrza będzie mobilny i chętny do zabrania mnie?

Gwarek, poznamy się, jak pisał Popek, część ludzi już się zna, więc jakoś się połączymy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Po głębokim namyśle, sądzę, że Liga (na Żabich Dołach) jest OK :) Ci co mają daleko do Chorzowa zobaczą połowę drogi do Borderkowa.

Popek, podejrzewam, że będziesz na pewno. Wysyłam Ci na priva nr komórki. Podejrzewam, że mogę się spóźnić, ale będę się starała być punktualnie. Czacza, trafisz? Czy może się umówimy i pojedziesz za mną?

Coztego, trafisz?

Link to comment
Share on other sites

Godelaine, czym pojedziesz? Jeśli pasuje CI pociąg to wysiadasz na stacji Chorzów stary i czekasz na mnie. Jeśli jedziesz tramwajem to wysiadasz na przystanku Polna w CHorzowie (za stacją benzynową) i pytasz pierwszego napotkanego złomiarza o drogę:) A jeśli jedziesz samochodem to... muszę pomyśleć:)

Link to comment
Share on other sites

więc tak jadąc autem od strony katowic skręcamy na trzecich światłach po estakadzie w lewo (na pierwssyzcg się praktycznie nei da skręcić w lewo na drugich to takie malutkie i trzecie to duże skrzyżowanie ulicy krzyżowej z katowicką) cały czas prosto drogą (a droga kręta jest nie wiadomo gdzie ma kres ;)) i po przejeździe pod mostem lub tunelem (uwaga ustąpić pierszeństwa) skręcić pierwszą możliwą drogą w lewo i ały czas prosto aż zobaczycie drzewa las i knajpe :) i to właśnie tu mamy się spotkać

a jak chodzi o dojazd dla nie zmotoryzowanych to z tramwaju jest kawał dymanai (około 25 minetek) zamiast tego proponuje sięw chorzowie na rynku przesiąśćna autobus 22 i wyśiaść zaraz po tunelu i analogicznie jak dla dojazdu dla zmotoryzowanych osoby od strony bytomai wysiadają z 6 lub 41 na polnej i albo idą piechotą albo wsiadają w 22 na ulicy stabika i dalej to samo

Link to comment
Share on other sites

GWAREK : MOŻEMY SIE UMÓWIC NA STACJI BENZYNOWEJ TEJ NIEBIESKIEJ NA CHORZOWSKIEJ JADAC OD BYTOMIA PRZED ZJAZDEM NA ŁAGIEWNIKI. MYŚLĘ, ŻE GODZINA 17;45 BĘDZIE OK :-))). JA BĘDE ZAPEWNE Z PSEM (TAKI NIEWYROŚNIETY DOBERMAN) :lol: PASUJE ? :-)

Link to comment
Share on other sites

moi drodzy to jest jakies miejsce spacerowe gdzie mozna psa spuscic? W sumie to ja za bardzo nie wiem jak Was poznam :oops: pomijam milczeniem fakt ze Cerigen wtedy w 100%pokarze jak to sie fajnie mna szmajta i jak to u niego roznie z posluszenstwem :lol: :roll: Troche pozno koncze i mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie co, jak poniektorzy wiedza chocby z "katowickich spotkan",czesto mi sie niestety zdarza :oops:

BTW.Nie ma rady.Bede musiala sobie do towarzystwa znalezc kogos kto zna chorzow :lol:

Link to comment
Share on other sites

czacza w jakim wieku jest twój doberman ??

i kto jeszcze myśli o zabraniu psa i również pytam o wiek ??

bo jakbym wcześniej skończł to bior ę bestie na rowrek jak zajedziemy na lige to ze zmęczenia przestanie być bestyja :P

wiem ze carry chodzi z cielątkiem ale pewnie jak zwykle jej coś wypadnie więc pytam się o innych

a psa jakbyć mimo wszystko dojechała to jest gdzie wypuścić na pastwisko :P)

Link to comment
Share on other sites

Godelaine, nie martw się, ja cały czas nie mam pojęcia gdzie to jest i wciąż liczę na to, że ktoś jeszcze z Zabrza pojedzie i wskaże mi droge ;)

Popek, ja na pewno będę bez Kreski. A Twoją bestię chętnie poznam 8)

To co, umawiamy się pod TESCO? Tylko wyznaczcie tam jakieś miejsce, bo jak się domyślam Tesco jest duże i ma co najmniej dwa wejścia i kilka hektarów parkingu.

Czy ktoś wie jak dojechać z Zabrza?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...