Jump to content
Dogomania

Ślązacy łączmy się- agility


coztego

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, co ustaliłem z Januszem ( szef Psiej...) na dzisiejszym spotkaniu.
Nie będę wdawał się w szczegóły skoro i tak widzimy się w piątek. Ogólne wrażenia ze spotkania są bardzo dobre. Janusz ( szef Psiej ... ) jest gościem otwartym na wszelkiego rodzaju współpracę. Chyba za szybko postawiłem kropeczkę nad „i” ale jestem tylko ludziem a oni często się mylą nieprawdaż.

W kwestii czynszu za treningi wyraził zgodę. Pamiętacie?W ramach czynszu miesięcznego tygodniowo 2 wieczorne trening na ujeżdżalni określonej grupy osób. Janusz zaproponował stworzenie dla tej grupy identyfikatorów uprawniających posiadaczy do korzystania z toru. Pozostali rozliczają się z klubem na warunkach komercyjnych. Ten pomysł mi się podoba. Musi tylko sprawdzić, w które dni i o której godzinie ujeżdżalnia jest wolna.

Gość sam wyszedł z propozycją pomocy w ramach rozruchu klubu. Obiecał na styczeń przygotować nam 10 stacjonat, tunel, i jakaś małą kładkę do nauki stref. Przyznam, że powalił mnie tym.

Zaproponował również wydzielenie części w nowej stronie internetowej którą tworzy na potrzeby naszego klubu. To bardzo miłe

W środę treningu nie ma to już wiecie. Myślę że z ujeżdżalnią ruszymy od stycznia żeby się nie gonić.

Resztę opowiem na spotkaniu.

A propos nazwy z komentarzy większości wynika że zostaje nazwa HANYS POWER dobrze myślę?

Aloha

Link to comment
Share on other sites

Witam

No widzę że sie powoli wszystko kręci w dobrym kierunku.
Ja bardzo bym chciała dołączyć się do treningów ale chyba musze to odpuścić do przyszłego roku albo przynajniej do poŚwiętach (praca, praca, praca)
Możecie liczyć na mój wkład w nowy tor:cool3:

Owocnego spotkania
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LUBA']Witam

No widzę że sie powoli wszystko kręci w dobrym kierunku.
Ja bardzo bym chciała dołączyć się do treningów ale chyba musze to odpuścić do przyszłego roku albo przynajniej do poŚwiętach (praca, praca, praca)
Możecie liczyć na mój wkład w nowy tor:cool3:

Owocnego spotkania
Pozdrawiam[/quote]

Gabo ćwiczycie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']O kurde a ja będę po :cool3:... faji wodnej , hehe .[/quote]

Kurde, pytałam o tą faję w tej herbaciarni, bo chciałam kupić :eviltong:. Ale dają tylko na seanse... :eviltong:. Na allegro od 63zł jest.

Jak powiedziałam mojemu TZ-towi o tej fajce, to się zszokowany popatrzył na mnie i zapytał, czy gandzię jaram... :lol: :evil_lol:

Sorki za offa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']Słuchajcie, co ustaliłem z Januszem ( szef Psiej...) na dzisiejszym spotkaniu.
Nie będę wdawał się w szczegóły skoro i tak widzimy się w piątek. Ogólne wrażenia ze spotkania są bardzo dobre. Janusz ( szef Psiej ... ) jest gościem otwartym na wszelkiego rodzaju współpracę. Chyba za szybko postawiłem kropeczkę nad „i” ale jestem tylko ludziem a oni często się mylą nieprawdaż.

W kwestii czynszu za treningi wyraził zgodę. Pamiętacie?W ramach czynszu miesięcznego tygodniowo 2 wieczorne trening na ujeżdżalni określonej grupy osób. Janusz zaproponował stworzenie dla tej grupy identyfikatorów uprawniających posiadaczy do korzystania z toru. Pozostali rozliczają się z klubem na warunkach komercyjnych. Ten pomysł mi się podoba. Musi tylko sprawdzić, w które dni i o której godzinie ujeżdżalnia jest wolna.

Gość sam wyszedł z propozycją pomocy w ramach rozruchu klubu. Obiecał na styczeń przygotować nam 10 stacjonat, tunel, i jakaś małą kładkę do nauki stref. Przyznam, że powalił mnie tym.

Zaproponował również wydzielenie części w nowej stronie internetowej którą tworzy na potrzeby naszego klubu. To bardzo miłe

W środę treningu nie ma to już wiecie. Myślę że z ujeżdżalnią ruszymy od stycznia żeby się nie gonić.

Resztę opowiem na spotkaniu.

A propos nazwy z komentarzy większości wynika że zostaje nazwa HANYS POWER dobrze myślę?

Aloha[/quote]

Hmmm... no to bardzo dobre wieści są.. :lol: Facet (Szef Psiej..) skapował, że się kroi coś, na czym w przyszłości może dobrze zarobić...:evil_lol:.
Skombinowanie na styczeń tych stacjonat i reszty, mnie też zaskoczyło.
Chyba nie trzeba było oceniać gościa zbyt pochopnie... Co nie znaczy, że nie możemy czegoś jeszcze w przyszłości ponegocjować i uważnym być na ewentualne roszczenia Szefa Psiej...
(Ja zwykle taka podejrzliwa jestem..:cool1:)
Seba, Ty to masz coś w sobie, że tak Ci ludzie na ręke idą... :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiuroszczura']Hmmm... no to bardzo dobre wieści są.. :lol: Facet (Szef Psiej..) skapował, że się kroi coś, na czym w przyszłości może dobrze zarobić...:evil_lol:.



Nie odniosłem takiego wrażenia. Rozmawialiśmy o współpracy pomiędzy klubami i pewnej autonomii, która musi zostać zachowana my spory on posłuszeństwo, obrona itp. Szczerze mówiąc o pieniądzach rozmawialiśmy najmniej. Osobiście wydaje mi się, że na klubach sportowych się nie zarabia raczej się dokłada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LUBA']Witam

No widzę że sie powoli wszystko kręci w dobrym kierunku.
Ja bardzo bym chciała dołączyć się do treningów ale chyba musze to odpuścić do przyszłego roku albo przynajniej do poŚwiętach (praca, praca, praca)
Możecie liczyć na mój wkład w nowy tor:cool3:

Owocnego spotkania
Pozdrawiam[/quote]

Hej LUBA pozdro dla Gabulca !!:eviltong:
Bedziecie w sob. ??:???:
(nie wiedzialam ze Gabo tak wymiata:crazyeye: .......tyle tytulow ze uuhhuu:cool3: tylko pogratulowac!!)

Link to comment
Share on other sites

Ecco:Nie odniosłem takiego wrażenia. Rozmawialiśmy o współpracy pomiędzy klubami i pewnej autonomii, która musi zostać zachowana my spory on posłuszeństwo, obrona itp. Szczerze mówiąc o pieniądzach rozmawialiśmy najmniej. Osobiście wydaje mi się, że na klubach sportowych się nie zarabia raczej się dokłada

Aaa, to ok. :)
To nic nie gadam już. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiuroszczura']Ecco:Nie odniosłem takiego wrażenia. Rozmawialiśmy o współpracy pomiędzy klubami i pewnej autonomii, która musi zostać zachowana my spory on posłuszeństwo, obrona itp. Szczerze mówiąc o pieniądzach rozmawialiśmy najmniej. Osobiście wydaje mi się, że na klubach sportowych się nie zarabia raczej się dokłada

Aaa, to ok. :)
To nic nie gadam już. :)[/quote]


Ej Pisio no co Ty.
Gadaj Gadaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patka i oskar']w piątek nas niestety nie będzie, no chyba że cud jakiś się stanie, więc proszę ładnie wszystko na forum opisać ( co , kiedy, jak, z kim i ewentualnie komu:lol: )

Bogusia a wiesz że to połączenie HaGo to całkiem fajnie brzmi:loveu:[/quote]


Hej ale jak będziemy dopingować HaGo powtórzcie to kilka razy na głos Ha... Go... Ha... Go... Ha... Go... Ha... Go... Ha... Go... Ha... Go... i co słyszycie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino']Hej LUBA pozdro dla Gabulca !!:eviltong:
Bedziecie w sob. ??:???:
(nie wiedzialam ze Gabo tak wymiata:crazyeye: .......tyle tytulow ze uuhhuu:cool3: tylko pogratulowac!!)[/quote]

Niestety sobota odpada:placz:
Jadę po maleństwo:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LUBA']Niestety sobota odpada:placz:
Jadę po maleństwo:loveu:[/quote]


O kurcze bedzie maly...........Gabo Young:loveu: :eviltong:
Rozumiem ze na treningi bedzie przyjezdzac!!:multi:
[SIZE=1]Malenka karda -narybek!!![/SIZE]

Tak, popieram Mr Ecco (hihi jak z LOST) [I][B]fotki [/B][/I]koniecznie!!:eviltong:

A ta sob to ci wybacze!!:cool3: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ecco']
A propos nazwy z komentarzy większości wynika że zostaje nazwa HANYS POWER dobrze myślę?

Aloha[/quote]

No ja was prosze :evil_lol:
To byl glupi zart, wprawdzie trafiony ztego co widze, ale chyba nie chcecie tak nazwac klubu :crazyeye::crazyeye:

:lol:

Poza tym, rzeczywiscie Slask to nie tylko MY - Hanysy czyli Prawdziwi Slazacy :cool3:
Wyjdzie troche rasistowsko :oops:
To moze faktycznie, jak ktos zaproponowal, SILESIA SPEED albo cos w ten desen? :) I skrot fajny: "SS" :p

Tylko zeby sie nie kojarzylo z Sielsia City Center :cool1:

albo Silesia Rulez jak juz podobaja Wam sie takie chore idiotyzmy :diabloti:

Cimi przynies ta faje na spotkanie, to na bank cos wydumamy! Tylko musi byc 1 abstynent co by notowal nasza radosna tworczosc :lol:

PS. powazniej - SAGITTA to po lacinie strzala.
a po hiszpansku "szybkosc" to RAPIDEZ - mi sie podoba bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frenkino'][SIZE=1]Ta nazwa musi odstraszac przeciwnikow (inne kluby):mad: :eviltong: [/SIZE][/quote]

A co, Hanys Power nie odstrasza ?? :diabloti:

Ma jeszcze jedna zalete - latwo wyeliminuje konkurencje, ktora padnie ze smiechu i nie bedzie mogla wystartowac :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...