Jump to content
Dogomania

1,5 roku przywiązany do muszli klozetowej i bity Ciapek ma dom :) zostaje w DT :)


marra

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

Witam Was :)

Moje stadko ma się dobrze. Ciapek nasz pozytywny promyczek w domu jest zdrowy i kochany. Mam nadzieję że niczego mu nie brakuje :) Nie mamy z nim absolutnie żadnych kłopotów, nie wyobrażam sobie domu bez tego kudłatego potwora :)

 

Z Bobkiem wszystko ok, teraz pod tym względem na prawdę jest spokój, cukrzyca opanowana, regularnie kontrolowana. Czasem tak się rozbryka że i piłkę przyniesie żeby się z nią pobawić :)

 

Dżokowi siadają niestety coraz bardziej stawy, ma kłopoty z poruszaniem ale jak na taki wiek to trzyma się na prawdę wzorowo ! :)

A Dynio to Dynio :) robi nas w balona, kiedy jego wyniki są tragiczne i decydujemy się na osttanią szansę, on zwykle z tej szansy korzysta i wychodzi na prostą :) i tak w kółko :)

 

Postaram się pocykać jakieś nowsze fotki Ciapkowi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Brakuje mi jednego domownika :D

Uwielbiam Twoją gromadkę. Masz nowy aparat?

 

 

Haha no ten Dżok to zawsze taki odrzucony ;) nie załapał się na zdjęcia bo sobie poszedł do budy spać, to już dziadzio pełną gębą więc większość czasu odpoczywa, ale obiecuję, że zrobię mu zdjątka chociaż kilka, specjalnie dla Ciebie :) a aparatu nowego nie mam, tylko pożyczyłam od kolegi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...