Jump to content
Dogomania

Program Pozytywnego Szkolenia Psów Schroniskowych w Toruniu?


Kłapoucha

Recommended Posts

Witam wszystkich,
co prawda jestem z Bydgoszczy,ale w Toruniu studiuje.
ze znajomą myślimy nad tym,żeby w schronisku w Toruniu zaczal sie Program Pozytywnego Szkolenia Psów Schroniskowych.
Pani Ola,która prowadzi taki program w schronisku w Bydgoszczy, zaoferowala pomoc na poczatku.
Potrzebna jest oczywiscie zgoda Dyrektorki,ale też przede wszystkim ludzie,ktorzy chcielby psiaki w takim programie prowadzic ( fajnie byloby,gdyby psiaki wdrazane w taki program cwiczylyby 2 razy w tygodniu,choc u nas w Bydgoszczy teraz cwicza juz tylko raz,ale i tak jest dobrze).
co o tym myślicie?
mialoby to racje bytu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kłapoucha']Witam wszystkich,
co prawda jestem z Bydgoszczy,ale w Toruniu studiuje.
ze znajomą myślimy nad tym,żeby w schronisku w Toruniu zaczal sie Program Pozytywnego Szkolenia Psów Schroniskowych.
Pani Ola,która prowadzi taki program w schronisku w Bydgoszczy, zaoferowala pomoc na poczatku.
Potrzebna jest oczywiscie zgoda Dyrektorki,ale też przede wszystkim ludzie,ktorzy chcielby psiaki w takim programie prowadzic ( fajnie byloby,gdyby psiaki wdrazane w taki program cwiczylyby 2 razy w tygodniu,choc u nas w Bydgoszczy teraz cwicza juz tylko raz,ale i tak jest dobrze).
co o tym myślicie?
mialoby to racje bytu?[/QUOTE]





Pomysł ten został juz podjety- na dniach ruszy grupa która bedzie prowadzic psiaki raz w tyg. zainteresowane os prosze o kontakt pod nr 69522018:cool1:

Link to comment
Share on other sites

ale super :)
a potrzebujecie jakiegoś rozglaszania przy rekrutacji i samego programu? ;)
moze zbiorowy watek psow szkolonych? ;)
wogole, cos nie na temat,ale jesli sa wolontariusze,ktorzy mogliby prowadzic forum i zgodzilaby sie na to dyrekcja,to polecam zalozyc forum, my w bydgoskim schronie tez takie mamy ( schroniskobydgoszcz fora.pl) - napisalam z przerwa,bo mi ucinalo ;/
dosc dlugo sie rozkrecalo,ale teraz jest fajnie,bo ludzie wchodza na forum,dowiaduja sie o psiaki itp.
pisze o tym,bo wiem,ze nie macie teraz strony internetowej i szkoda mi tych psiakow...
zawsze to jakis pomysl na zwiekszenie adopcji :)
dzieki za informacje :)
i w razie czego,jakby przydala sie jakas pomoc,to w ferie postaram sie wyciagnac dziewczyny z naszego schronu,zasze fajnie wymienic sie doswiadczeniami :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...