Jump to content
Dogomania

Kostek - nie dobre to ale moje ;)


zootechniczka

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Replies 464
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dogadują się dość dobrze :). Nawet lepiej niż myślałam. Oczywiście zdarzają się drobne sprzeczki. Choć w zasadzie nie nazwałabym tego sprzeczkami. Kostek pokaże czasem zęby jak mała jest zbyt upierdliwa. W zasadzie to mu się nie dziwie. I tak jest cierpliwy bo Szanti potrafi być uciążliwa. Przykładowo jak probuje zabrać mu jedzenie lub zabawkę z pyska mimo iż obok ma swoje albo jak robi sobie z ogona Kostka szarpaczek. Ale jak dotąd nie zdarzyło się by ją zaatakował czy na nią naskoczył. Na szczęście Szanti dośc dobrze odczytuje sygnały z jego strony i po prostu się wtedy odsuwa. Poza tym oboje śpią ze mną w łóżku (czasem dołącza się również kocica ;) ), razem jedzą żołądki wołowe i razem spacerują. Kostek próbuje nawet czasem bawić się z Szanti na dworzu. Jednak jego styl zabawy jest jak dla niej zbyt gwałtowny.

 

Moje maleństwo ma już 5 miesięcy :).

 

1056ukz.jpg

 

2jg9q85.jpg

 

zqydt.jpg

 

mbjxc8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przedstawiam Wam mój nowy nabytek szelki Dingo Strong :). O dziwo nr.2, choć myslałam że nr.1 będą dobre. Dobrze że wziełam ze soba do sklepu Szanti żeby przymierzyć bo tak miałabym szelki dobre na teraz i to i tak na styk przy maksymalnej regulacji. A że Szanti to jeszcze dzieciak ( 6 miesięcy) to może jeszcze nabrać trochę masy. Zresztą ostatnimi czasy reguralnie zabieram ją do okolicznych supermarketów w których znajdują się sklepy zoologiczne celem socjalizacji. Od dawna marzyły mi się Juliusy dla Kostka. Ale niestety dla psa o obwodzie klatki piersiowej 60 cm takie szelki kosztują około 100 zł. Poza tym Kostek jest wybitnie uzdolniony jeśli chodzi o wyślizgiwanie z szelek i obroży i jedyne na czym może bezpiecznie chodzić to szelki typu guard i obroże półzaciskowe.

A oto nowy nabytek na modelu

 

nqxv9j.jpg

 

2922sfs.jpg

 

2lnjqkk.jpg

 

27xphck.jpg

 

2gy39u0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Z nowości o ile ktoś w ogóle tu jeszcze zagląda. Kostek i Szanti towarzyszyli mi ostatnio na zajęciach w szkole.Szanti w sobotę a Kostek w niedzielę. Wstawiam parę zdjęć. Poza tym Szanti ma już za sobą pierwszą wystawę. Co prawda nie wystawiałam jej. Była tylko się socjalizować. A przy okazji spotkałam się z hodowczynią od ktorej mam sunię a Szanti miała mozliwość zobaczenia innych papillonków :). Następna wystawa na ktorej planujemy być to wystawa w Nowym Dworze Mazowieckim 12.12.2015 r. Szanti ma również za sobą jazdę metrem :).

 

n2iq9v.jpg

 

35846yv.jpg

 

fkw8r9.jpg

 

f43fh3.jpg

 

1zvr8tt.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...