Jump to content
Dogomania

Piękna wyżlica Puma ma już swoją kochającą rodzinkę :)


Klauzunka

Recommended Posts

Właśnie wróciliśmy z długiego spaceru. Zimno jak na Syberii. Ale jest coraz lepiej.Tylko te smocze bąki.U moich dziewuch, kupa śmiechu.Myślę że to jest zmiana wody i najbardziej powietrza. A co do zdjęć? Zdjęcia będą, jak nauczę się je tutaj wstawiać.Jak możecie, to pomóżcie, jak to się robi, bo z komputerem jestem na bakier i mam do niego dwie lewe ręce.Aha co,co do śmiechu..... ATI trzeba było widzieć Pumę wczoraj w drodze do domu jak zabierała moim córą z ust kanapki i kotleciki drobiowe.Dosłownie mały S C E N I A C E K.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u mnie Pumcia ni pierdka nie wydala
na kaczuszcze:)
tylko nie spascie w baleron tej czarnej bogini
miss- jesu, jesu , bo sie zalamie:)
foty mozesz sobie wgrywac i zalozyc galerie na portalu[B] pxd.pl[/B]-oczywiscie trzeba je pomniejszyc w jakims programie
a pozniej wrzucasz tu tylko linki : kopiuj, wstaw te opisane ze na forum

a to nasze pozegnalne barlozenie
[URL=http://ati.pxd.pl/zdjecie/751371/1/pozegnalne-barlozenie][IMG]http://ati.pxd.pl/gallery/pic807/v2012012317230437719678.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Ati
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
a to nasze pozegnalne barlozenie[/QUOTE]
o dzizus krajst ile masz psiaków - ta fotka jest jak balsam na moje oczy :)

[B]Julitka Jagielka[/B] jakby coś nie szło z fotkami to możesz mi słać na maila [email][email protected][/email] ja wstawię z ogromną przyjemnością :loveu:
albo może [B]Ati[/B] do Ciebie ?
W każdym razie bądź jestem do dyspozycji :lol:

Link to comment
Share on other sites

To już tydzień jak Pumcia jest z nami.Było różnie, od wtorku do piątku, psisko miało srakę. Masa sprzątania, wietrzenia i wychodzenia na dwór.Córki, praktycznie co godzinę były z Nią na podwórku. W nocy także.Ale nawet po wyjściu, zdarzał się wypadek, w pokoju, na podłodze.W łykend,- sprawa opanowana-kawa zbożowa i siemie lniane zrobiły swoje. Przecież nie będę , Ją faszerował lekami.Teraz psica wyleguje się non stop na kanapie. Z tego jej wystraszenia , powolutku zaczyna się odprężać. Jeszcze wszystkie odgłosy domowe Ją płoszą,ale na spacerach macha już ogonkiem. UNIA, suka z podwórka bardzo pomaga .Bardzo szybko się za kumplowały. Dzisiaj PUMEX pierwszy raz poszła bez smyczy w teren.Stwierdzam -Pumica-zazdrośnica,,,zaczęła ujadać widząc tarmoszoną UNIUCHĘ. Ale to własnie ma pomóc przełamac Jej panikę.A teraz KSIĘŻNA barłoży z moimi córami przed TV i puszcza bąki.I za to Ją kochamy i jeszcze się odezwiemy.Fotki u Aśki na komórce.

Link to comment
Share on other sites

Aha... PUMEXOWI przybrało się. Boczki sa już nieco pełniejsze.Cały czas Dziewczyna przy wychodzeniu, panikuje.-------- Akurat wróciły ze spaceru. Chlipnęła trochę wody,, i na kanapę. Teraz rytualne BĄCZKI i za chwilę do dziewuch, do sypialni.Zajebiście śpi w środku między nimi. Mają złączone dwa tapczany-fajny widok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...