Jump to content
Dogomania

Pomoc w kwestii Dog de Bordeaux


Pałka

Recommended Posts

W razie czego pojdz na wystawe,porozmawiaj z hodowcami i powachaj psy :lol:

Czy moge w tej kwestii?

Nie chce absolutnie zrazac nikogo do tej wspanialej rasy (moj Leon strasznnie chce miec Bordoga), ale swego czasu podczas Miedzynarodowki w Warszawie stalam dosc dlugo obok ringu Bordogow (obok wystawialy sie znajome Shar peie) i powiem szczerze, ze za ladnie to od nich nie pachnialao.

Ale mysle tez ze to kwestia duzej ilosci psow na stosunkowo malej przestrzeni, no i te hektolitry sliny.

Moze jak sie ma jednego psa to nie jest to tak intensywne. :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

A ja proponuję napisać do Klekotków, bo to, co Ania powiedziała mi o bordogu jako pierwsze, to to, że jak się go nie wykąpie co kilka dni, to wydziela dziwną, nieprzyjemną woń. :roll:

Klekotków znajdziesz w topiku perro de presa canario.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

kilka faktow z mojej strony. mam suke de bordeaux ktora wlasnie obok strasznie chrapie i mi to absolutnie nie przeszkadza :)

Ich zapach nie odbiega moim zdaniem jakos od reszty psow, z ktorymi miewam stycznosc.

charakter: bardzo przywiazana, rodzinna, opiekuncza, ale dla obcych niezwykle nieufna i czasami agresywna (szczegolnie po drugiej stronie plotu gdy widzi listonosza)

Dolegliwosci: zawsze od poczatku z nami, problem z powieką rozwiazany przez P.Garncarza , karmiona od młodości wylacznie najlepszymi karmami zlapala jakas przypadlosc alergiczna. Skonczylo sie tym ze wozilem jej karmy z europy...
Teraz z nia jest wszystko OK, ale warto uwazac zeby ich nie przemeczac, nie potrzebują kilometrowych spacerów :)

polecam de bordeaux

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...