Jump to content
Dogomania

Ikar za TM... Śpij spokojnie... [*]


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Najnowsze wieści o Ikarku :) uff, ciut lepiej :) próbuje / stara się, choć jest bardzo słaby / podnieść doopinkę, wypił wodę i ciut zjadł. Coraz przytomniejszy ma wzrok. Uzgodniłyśmy, że poczekamy do jutra... Gdy będzie źle, pojedzie chyba do Krak-Vetu.
Kochani - trzymajmy kciuki za Ikarka !!!![/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']Ikuś...trzymaj się chłopie! Kurde, jakie to do dooopy jest wszystko:angryy:. Tak ma pod górkę ten biedak...[/QUOTE]

Jak przeczytałam dzisiaj o Ikarku to samo pomyślałam. Mianowicie, że cały czas ma pod górkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']Kochany [B]Wojtuś[/B] :loveu: / dziękujemy pięknie / zawiezie dziś Ikarka do całodobowej lecznicy w Krakowie.[/QUOTE]

[B]Wojtuś[/B] - jesteś niezastąpiony i niezawodny. Co byśmy bez Ciebie zrobiły ? [B]Wielkie Dzięki za pomoc!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Odszedł Ikarek do psiego nieba, za TM.
Po 21.00 przyjechał jeszcze drugi pan Dr, zbadał Ikarka i potwierdził wcześniejszą diagnozę pani Dr, Ikarek był nieprzytomny, brak reakcji jednej źrenicy, brak czucia w przednich łapach, czucie w tylnych łapach zauważalne, wg oceny pana Dr połowa mózgu była już wyłączona, to prawdopodobnie ucisk guza mózgu, przez tą godzinę co czekaliśmy nasiliły się też objawy silnego pulsowania na górze łepka, w tym stanie nie można było już nic zrobić.

Ikarek był do końca miziany przez panią Dr i mnie, odszedł spokojnie, usnął Kochany.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR]:-([COLOR=#000000] [/COLOR]
[COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :-) i po wczorajszym zajrzeniu na Fb
nie sądziłam że dzisiaj przeczytam taką wiadomość [/COLOR]:placz: :placz: :placz:[COLOR=#000000] [/COLOR]:placz: :placz: :placz:[COLOR=#000000] [/COLOR]:placz: :placz: :placz:[COLOR=#000000] [/COLOR]:placz: :placz: :placz:
Ikarku biegaj szczęśliwy
[*] po zielonych łąkach za TM [COLOR=#000000] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...