Jump to content
Dogomania

obóz agility ?


Cookies

Recommended Posts

Łapany i szarpany? :-o
Fajnie wiedzieć:evil_lol:

Znowu przekleję fragment mojego starego wpisu, bo chyba odchodzimy od tematu.
[COLOR=red][U][I]Ale tak to jest, obrońcy Pana Marka wymyślają różne rzeczy, bo argumentów im brakuje dla ich "guru"[/I][/U] . [B]Każdy, kto się im sprzeciwi od razu jest mieszany z błotem.[/B][/COLOR] Wiele ciekawych rzeczy się od nich dowiedziałam na temat tego, jak traktuję psa, ciekawa fantastyka :razz: No, ale jeśli ktoś lubi fantazjować, to zabronić nie mogę. [I]Jak ktoś chce poznać prawdę, co do mojego szkolenia Fanty, to proszę trenerki zapytać, filmiki z zawodów/pokazów oglądnąć, albo po prostu do mnie napisać ;-) [/I]
Nawet jeśli popełniam jakieś błędy w szkoleniu, to tylko i wyłącznie mojego psa, potem to ja ponoszę konsekwencje. A Pan Marek? Obóz z psem, potem osoby wyjeżdżają z psami zniechęconymi do agility, bo jak pies, który został siłą wepchnięty do tunelu, a wyjście zatkane, ma sobie tę przeszkodę dobrze kojarzyć? Potem w klubach naprawiać wszystko trzeba. A Pan Marek zakłada sobie szkołę, gdzie prowadzi zajęcia agility :loveu:
[I][U]Jak brakuje argumentów, to najlepiej rzucić się na kogoś innego, robić wszystko, żeby temat główny ucichnął. A nie ucichnie, nadal domagam się wyjaśnień od Pana Marka.[/U][/I]

I nie ma co odwracać kota z ogonem, skoro Pan Marek uważa się za szkoleniowca, to dlaczego najpierw wszystkim nawtyka, potem usuwa posty? To, co wypisywał wydało się wielu osobom wręcz niedorzeczne, ale Pan Marek nawet nie ma odwagi sprostować, wytłumaczyć(innym wypisuje, że przyjmuje krytykę, że chętnie podyskutuje:shake:) swoich nieco dziwnych, jeśli chodzi o agility, przestarzałych metod. Szkoda tylko, że niektóre cytaty pozostały i Pan Marek(nick zielony) ich nie usunie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co ma piernik do wiatraka?
Po co zadaje pytania? Bo cały czas szukasz przyczyn do tego by zmienić temat, a my nie wiemy co za tym stoi! Powiedz mi jak się powinno zakładać prawidłowo kolczatkę? Zademonstruj.. Jestem ciekawa..
Przemęczenie? Nie wiem czym (hahahahahahahahahahaha), ogarnij bobra bo ona nie brała codziennie udziału w zajęciach z tego co mi mówiono!

Link to comment
Share on other sites

Kolczatka powinna być założona tuż za uszami, wysoko. Zresztą po co Ci kolczatka? Kup obrożę półzaciskową i tyle.......
Patusiove, naprawdę weź się ogarnij. Bo siedzę i nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, zachowujesz się jak rozwydrzone dziecko, któremu nic nie można powiedzieć.
A owszem, mogę zobaczyć, że Twój pies nosi kolczatkę i jest za gruby, bo to widać.

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo - kolczatka założona prawidłowo:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-2fa020W4_8A/Tz1JaegCjcI/AAAAAAAABS0/0Whbo_34nvc/s512/prong%2520and%2520dom%2520collar.jpg[/IMG]

A jeżeli pies ciągnie na smyczy, kantarek to wynalazek do takich psów przeznaczony. Ale nic nie zastąpi po prostu nauki...



A piernik do wiatraka ma to:
-mają tyle samo liter
-w wiatrakach wyrabia się mąkę, a z mąki pieczone są pierniki
-łączy je przysłowie...

Co i może coś jeszcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Z mojej strony moge tylko powiedziec ,ze uwazam ,ze czasami psa mozna szrpnac, ale na pewno nie moze miec to miejsca na treningu agility! Nie wspomne o uzyciu przmusu fizycznego, i tego ,ze ogolnie pies cwiczacy na torze powinien byc BEZ smyczy
edit: i jezdzisz z tymi psami na oboz do wanderusa???!! O.O

Link to comment
Share on other sites

[B]M[/B][B]akeBelieve[/B] - opanuj emocje, bo na dobre Ci to nie wyjdzie ;)
Nie wiem gdzie widać ^^ poza tym kolczatki nie noszę tak dla prześwitu twojego nie wszechwiedzącego mózgu. Mam obrożę pół zaciskową od taks, mogę ci zdjęcie jej dać jak mi nie wierzysz.. Chociaż nie bo jak Ty taki nie ogar to ja nie wiem (hahahaha)..

Dzięki, [B]Eta[/B], ale ja pytałam [B]Ole[/B]!.. Nie ważne dla czego, znaczy tutaj Ci nie powiem, na prywatnej - owszem.. Podobno przy mocnym szarpnięciu pies sobie złamie kark.. -.- co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Wiska - Jeśli to do mnie to byłam z jedną moją suczką ;) Aczkolwiek ja nie stosuje się do zasad narzucanych przez trenerów, które mi nie odpowiadają. Poza tym dobrze się tam bawiliśmy, Pan Marek pomógł mi znacznie w socjalizacji Kory. Nie zgodzę się może ze wszystkim co stosował w agi, ale jako behawiorysta bardzo nam pomógł.
Patusiove - zachowaj za grosz kultury :) Naprawdę wierzysz we wszystko co mówią ludzie? Współczuję... A prawidłowo założoną kolczatkę Ci już pokazano ;)

Link to comment
Share on other sites

patusiove- ja przynajmniej mam mózg. Po 1, widocznie rodzice Cię właściwie nie wychowali (pewnie się nie dało), ale jeśli się do kogoś zwraca, to pisze z drugiej litery.
po 2, myślisz, że jesteś fajna bo będziesz przytakiwać Klaudii? Dupa, Klaudia nie jest guru i nie zmądrzejesz tylko jej przytakując. Weź się ogarnij i poczytaj co piszesz, bo jesteś zwyczajnie śmieszna. Jedyna osoba, która ma problemy z emocjami, to Ty. Mam w dupie czy masz obrożę, czy nie, ja mówię to, co widzę na zdjęciach, więc się nie sprzeczaj.
Uwierz mi, nie jesteś fajna jak Ci się wydaje, ja nei wiem, próbujesz nieudolnych pocisków na mnie? Sory złotko, ale mnie to nie rusza. Ja nie muszę się dowartościowywać takimi idiotycznymi postami jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

Olka, gdzie ja napisałam, że w to wierzę?! Pytam się ogólnie Ety.. Ahh, to teraz to dopiero mówisz? Wtedy mówiłaś co innego.. OMG!

MakeBelieve - proszę, proszę.. I kto tutaj jest nie wychowany? Może zapisz się na jakieś zajęcia, które pomogą Ci opanować emocje, albo wyżyj się na kimś? Ja przynajmniej panuje nad emocjami, w porównaniu do Ciebie.. Jeżeli się do zwracam do Ciebie to tej litery dużej u mnie warta nie jesteś mogę tyle ci powiedzieć ;)
Zdjęcia są z 2011, ale to jest już mniejsza.. Masz psa? To go pilnuj.. Poza tym dlaczego zmieniłaś temat? ;p OMG!
Jesteś przykładem właśnie tego, jak mało normalnych ludzi jest na świecie :)
Czy ja myślę, że jestem fajna? Gdzie masz tak oznajmione? ;> Bo ja już nie wiem.. Nie muszę być lubianą przez dzieci z internetu, no już bez przesady ;D

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo Patusiove, Twój cytat:
[QUOTE]ogarnij bobra bo ona nie brała codziennie udziału w zajęciach z tego co mi mówiono![/QUOTE]
Teraz chyba nie powiesz, że nie wierzysz ludziom ;)

Wiska - nie wydaje mi się bym schodziła z poziomu, po prostu staram się udowodnić swoich racji, a to że kogoś nie stać na poważną dyskusję na poziomie budzi we mnie tylko litość. I obawy jakie są tego przyczyny, może jakieś problemy które tylko pogłębiam.

Link to comment
Share on other sites

wiska - trochę się wtrącasz i nie na temat..
A poza tym - nie ma sensu, kontynuować tego tematu. Bo jak ktoś jest ... to już niestety taki będzie ;)

[quote name='Ola164']Proszę bardzo Patusiove, Twój cytat:

Teraz chyba nie powiesz, że nie wierzysz ludziom ;)

Wiska - nie wydaje mi się bym schodziła z poziomu, po prostu staram się udowodnić swoich racji, a to że kogoś nie stać na poważną dyskusję na poziomie budzi we mnie tylko litość. I obawy jakie są tego przyczyny, może jakieś problemy które tylko pogłębiam.[/QUOTE]

Dziewczynko - mówię o plotach :)

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

No powiedz jaka jestem :) Śmialo, jestem otwarta na krytykę.
Dziewczynko mów do siebie, bo na takim poziomie najwidoczniej się zatrzymałaś.
Wybacz nie chce mi się tego kontynuować.
Na szczeście wyjeżdżam na weekend i nie będę mieć neta :) Nie pisz tu za dużo brzydkich rzeczy na mnie, bo jak wrócę to jeszcze się załamię. W końcu cenię sobie zdanie takich ludzi jak Ty bardzo wysoko ;p

Link to comment
Share on other sites

Ola164 - mogłybyśmy przejść na GG lub na prywatną? Aha to jak mam, on czy ono mówić? ;)

Eta - nie, to słowo nie jest obraźliwe i nie miało na takie paść. Jak i ty, jak i ja, jak i Klaudia, jak i Ola jesteśmy dziewczynkami ;) Znam definicję tego słowa ;) Ono to dziecko, również i prawidłowo :) Bo wszyscy jesteśmy dziećmi, nastolatkami ale dziećmi :)

Link to comment
Share on other sites

Heh...czytam Wasze posty od dawna i nie chciałam się odzywać w ogóle w tym temacie, jednak stwierdziłam, że moje pytanie pasuje do TEMATU WĄTKU :)

Czy może ktoś mi polecić jakieś obozy ukierunkowane bardziej na agility lub inne obozy z psem najlepiej w okolicy pomorza? :) Póki co nastawiam się na Wandrus, jednak wszystko do przemyślenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Heh...czytam Wasze posty od dawna i nie chciałam się odzywać w ogóle w tym temacie, jednak stwierdziłam, że moje pytanie pasuje do TEMATU WĄTKU :)

Czy może ktoś mi polecić jakieś obozy ukierunkowane bardziej na agility lub inne obozy z psem najlepiej w okolicy pomorza? :) Póki co nastawiam się na Wandrus, jednak wszystko do przemyślenia.[/QUOTE]

jeżeli chcesz jechać [B]na wakacje[/B] z agility plus jakies atrakcje to wandurs, jeśli chcesz jechać na [B]agility[/B] z odpoczynkiem to poszukaj na forum agility:)
jest fortowy, grafowy, ale raczej tylko na agility plus odpoczynek:)
wandursowy jest dla dzieci(od 12 w końcu) teortycznie do 18 ale ja bym nie pojechała na taki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']Heh...czytam Wasze posty od dawna i nie chciałam się odzywać w ogóle w tym temacie, jednak stwierdziłam, że moje pytanie pasuje do TEMATU WĄTKU :)

Czy może ktoś mi polecić jakieś obozy ukierunkowane bardziej na agility lub inne obozy z psem najlepiej w okolicy pomorza? :) Póki co nastawiam się na Wandrus, jednak wszystko do przemyślenia.[/QUOTE]
DCAC na przykład, ale najlepiej zajrzeć na agilityinfo, tam są wszystkie aktualności. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...