Jump to content
Dogomania

~~ Mikropsy - OKRĘG ŚLĄSKI ~~


Agucha

Recommended Posts

[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]Wątek powstał z myślą o najmniejszych milusińskich, które zapełniają [B]Śląskie[/B] schroniska i ulice... [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]
Pomimo tego, że są maciupkie, nakolankowe, cudaśne - nie ustrzegło ich to od ludzkiego okrucieństwa...:angryy:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Blue][SIZE=5][B][COLOR=Magenta]Mikropsiak [/COLOR][/B][/SIZE][COLOR=Black]
jest to piesek, który opuszcza schronisko ulicę, czy inny przytułek albo interwencyjnie jest odbierany[SIZE=5] [U]z wagą do 6 kg i do 30cm w kłębie[/U][/SIZE] - niezależnie od tego czy potem przytyje i 6 kg przekroczy.[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]
~~*~~
[FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=green]Wątek informacyjny Mikropsów z Okręgu Śląskiego:[/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=2]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220707-lt-lt-TU-NIE-PISZEMY-gt-gt-Wątek-informacyjny-MIKROPSÓW-Z-OKRĘGU-ŚLĄSKIEGO?p=18349974#post18349974"]http://www.dogomania.pl/threads/220707-lt-lt-TU-NIE-PISZEMY-gt-gt-Wątek-informacyjny-MIKROPSÓW-Z-OKRĘGU-ŚLĄSKIEGO?p=18349974#post18349974[/URL][/SIZE]


[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]Fundusze na potrzeby Śląskich mikrusów, będą zbierane w M-B-Ś, tj. [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][FONT=Georgia][COLOR=red]Mikro-Banku-Śląskim[/COLOR][/FONT]

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189227-MIKRO-BANK-Szukamy-dobrych-serc-chcących-wspomóc-grosikiem-MIKRUSKI-)"][IMG]http://i29.tinypic.com/2yjx56h.jpg[/IMG][/URL]
[B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Georgia][COLOR=black][SIZE=4][B]Psy będą umieszczane przez osoby, które miały z nimi bezpośredni kontakt - [U]według poniższego szablonu[/U]:[/B][/SIZE][/COLOR]

[/FONT][CENTER][FONT=Georgia][COLOR=blue][SIZE=4][B]Foto:[/B][/SIZE]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][SIZE=4][B] Imię:[/B][/SIZE]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue] [B][SIZE=4]Płeć: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue] [B][SIZE=4]Wiek: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Waga: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Miejsce: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4] Numerek : [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Sterylizacja:

[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Stosunek do dzieci: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Stosunek do innych psów: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Stosunek do kotów:

[/SIZE][/B] [/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Dodatkowe informacje: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Charakter: [/SIZE][/B]
[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=blue][B][SIZE=4]Kontakt:

Wątek:
Wydarzenie na FB:
Lista ogłoszeń:
Tekst do ogłoszeń:
[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]

[B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgłaszając chęć pomocy i dołączenia do grupy wsparcia - wyślijcie do mnie na priv, bądź na maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - wypełniony szablon:

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=black]1. Imię i nazwisko[/COLOR][/B] [B]/nick z dogo[/B]
[B][COLOR=black]2. Miasto[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[B][COLOR=black]3. Tel.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=black]
[B]4. mail [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[B][COLOR=black]5. GG [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=black]6. Oferowana pomoc:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia]
[/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=blue]-[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=blue] w przypadku DT -[/COLOR]
[B]7.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4] sytuacja „ogoniasta” w domu
[B]8.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4] warunki [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]
[B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black] ---------------------------------------------------------------------------------

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black]Poza tym wątkiem, istnieją jeszcze dwa [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][U][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Magenta][COLOR=black][B]OGÓLNOPOLSKIE [/B]:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Magenta][SIZE=5][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/FONT][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black][COLOR=Magenta][FONT=Georgia]DYSKUSYJNY MIKRO-PSIAKÓW:[/FONT]
[SIZE=2][URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/URL][/SIZE]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/U][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]

[/COLOR][/SIZE][/B][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Blue]INFORMACYJNY MIKRO-PSIAKÓW:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][U][B][SIZE=4][COLOR=Red]
[/COLOR][/SIZE][/B][/U][CENTER][URL]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/URL]
[/CENTER]

[/CENTER]

Edited by Agucha
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 353
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=5]Zgłoszone Śląskie Domy Tymczasowe i ich aktualni podopieczni[/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=5]:[/SIZE][/FONT][B][FONT=Georgia][SIZE=5]

[/SIZE][/FONT][/B][SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]CZECHOWICE-DZIEDZICE[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Georgia][SIZE=2] [B][SIZE=3]* necianeta89 *


[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=green]BIELSKO-BIAŁA[/COLOR]
[B][SIZE=3]* Lili8522 *[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE]
[COLOR=#008000][SIZE=5][FONT=georgia]
RUDA ŚLĄSKA
[/FONT][/SIZE][/COLOR][B]*aesthete*[/B][FONT=Georgia][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][COLOR=#008000][SIZE=5][FONT=georgia]
OPOLE[/FONT][/SIZE][/COLOR]
[B][SIZE=3][FONT=georgia]*Ewelinaaa*[/FONT]
[/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=3]

[/SIZE][/FONT][/B][COLOR=#008000][FONT=Georgia][SIZE=5][U]AWARYJNE DT[/U]:[/SIZE][/FONT][/COLOR][B][FONT=Georgia][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=5]RYBNIK[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Georgia][SIZE=3]
*Agucha*

aktualnie na [SIZE=3]dt - kotka Adele:[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232679-ADELE-Prawie-KOTKA-BENGALSKA-CHORÓBSKO-ATAKUJE-pilnie-szuka-domu-RYBNIK?p=19711762[/URL][/SIZE][/FONT][B][FONT=Georgia][SIZE=3]



[/SIZE][/FONT][/B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=5]GLIWICE[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][B][FONT=Georgia][SIZE=3]
*Syla*[/SIZE][/FONT][/B]
[/CENTER]

Edited by Agucha
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][FONT=Georgia]Zgłoszone :loveu: POMOCNE :loveu: osoby
[OGŁOSZENIA, ZDJĘCIA, WIZYTY, BAZARKI, TRANSPORT itp.]

[/FONT][/SIZE][SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]RYBNIK
[B][SIZE=3][COLOR=black]*Agucha* skarbnik[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=black]
- bazarki
- ogłoszenia
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2]- wydarzenia na FB[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=black]- zdjęcia na terenie Rybnika[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][COLOR=black][SIZE=2]- wizyty p/a w Rybniku - wedle możliwości (!)
- awaryjny DT
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][FONT=Georgia]
[/FONT][/SIZE][SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]ZABRZE
[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][FONT=Georgia][B][SIZE=3]* madziak25 *[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Georgia][SIZE=2]- wizyty przed- i po-adopcyjne w Zabrzu
[/SIZE][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia]- fanty na bazarek
[/FONT][SIZE=5][FONT=Georgia][SIZE=2][SIZE=2]- zdjęcia do ogłoszeń[/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]
GORZYCE / WODZISŁAW ŚL.
[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][FONT=Georgia][B][SIZE=3]* tymuś *[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Georgia][SIZE=2]- wizyty przed- i po-adopcyjne
- transport, jeżeli będzie daleko - za zwrot kosztów
- doraźna pomoc finansowa[/SIZE][/FONT][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]
GLIWICE
[/FONT][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][FONT=Georgia] [B][SIZE=3]* Syla *[/SIZE][/B]
[SIZE=2]- wizyty przed- i po-adopcyjne w Gliwicach
- zdjęcia
- [/SIZE][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia]awaryjny dt - dla mikro (do 3-4 kg) staruszeńkiej suni w wielkiej potrzebie[/FONT]
[SIZE=5][FONT=Georgia][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT][/SIZE][SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]CZECHOWICE-DZIEDZICE[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][FONT=Georgia][SIZE=2] [B][SIZE=3]* necianeta89 *
[/SIZE][/B][SIZE=2]- DT dla jednego mikrusa - najlepiej suczki lub uległego, zgodnego psa
- zdjęcia do ogłoszeń
- bazarki
- banerki
- wydarzenia na FB[/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][FONT=&amp]
[/FONT][/FONT][COLOR=green]
[/COLOR][SIZE=5][FONT=Georgia][COLOR=green]BIELSKO-BIAŁA[/COLOR]
[B][SIZE=3]* Lili8522 *
-[/SIZE][/B][SIZE=2] DT
- bazarki
- pojedyncze ogłoszenia
- pomoc rzeczowa (jak kieszeń pozwoli, zależy co potrzebne w danym czasie)[/SIZE][B][SIZE=3]
[/SIZE][/B][/FONT][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia]WROCŁAW[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=5][COLOR=green][FONT=Georgia] [B][SIZE=3][COLOR=black]* Monika G. *[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=2][COLOR=black]- ogłoszenia
- szukanie DT (popyta rodzinę)
- rozsyłanie info
- transport na terenie Wrocławia[/COLOR][/SIZE]
[/FONT][/COLOR][/SIZE]

[FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=green]CZERWIONKA
[B][SIZE=3][COLOR=black]* KarinaR *[/COLOR][/SIZE][/B]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia]- transport w niedalekim promieniu od Rybnika
- fanty na bazarek[/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=green]KATOWICE[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=3][B]* ewunian *[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia]- weekendowo transport (PKP) na odcinku [U]Katowice - Bielsko[/U], za zwrot kosztów biletu za psa[/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=green]JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
[B][SIZE=3][COLOR=black]*wilczek007*
- [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE]wizyty P/A : Jastrzebie Zdrój+okolice (ok 20 km wokół) , Żory+okolice, Wodzisław Śląski+okolice.
- fanty na bazarek,
- ogłoszenia kilku psiakom,
- transport psiaka do DT lub DS na terenie Górnego Śląska.[/FONT]
[FONT=Georgia][SIZE=5][COLOR=green]
PSZCZYNA[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Georgia][B][SIZE=3]*Isiak*[/SIZE][/B]
- prowadzenie bazarków
- tworzenie cudowności na bazarki - drobne hafty, np. zakładki, kartki, małe portrety psich ras, oraz kartki techniką scrapbooking. [/FONT]

[FONT=georgia]
[COLOR=#008000][SIZE=5]RUDA ŚLĄSKA[/SIZE][/COLOR][/FONT]
[CENTER][SIZE=2][FONT=Georgia][SIZE=3][B]*aesthete*[/B][/SIZE]
[/FONT][FONT=Georgia][/FONT][FONT=Georgia][B][COLOR=black][SIZE=2]- [/SIZE]DT [/COLOR][/B][COLOR=black][SIZE=2]dla jednego psa[/SIZE],[/COLOR][B][COLOR=black]
[/COLOR][/B][COLOR=black]- w miarę możliwości transport[/COLOR][B][COLOR=black][/COLOR][/B][/FONT][FONT=Georgia]
[/FONT][FONT=Georgia][COLOR=black][/COLOR][/FONT][/SIZE][/CENTER]
[SIZE=2] [/SIZE][FONT=georgia][COLOR=#008000][SIZE=5]
OPOLE[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][B]*Ewelinaaa*[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=georgia]- [B]BDT[/B] dla [B]mikrosuni[/B] mniej więcej od czerwca 2012!!
[/FONT][FONT=georgia]- możliwe również przechowanie psa na kilka dni, w ramach oczekiwania na przyjazd nowych właścicieli itp.
- zdjęcia
- wizyty przed-/poadopcyjne na terenie Opola
- bazarki
- ogłoszenia
[/FONT]
[FONT=georgia] Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223329-Bezpłany-DT-Czekamy-na-zgłoszenia-mikrusów-Wolne[/URL]



[/FONT]






[/CENTER]

Edited by Agucha
Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=3][U][SIZE=5]Sunie do adopcji:[/SIZE][/U]
[COLOR=red][/COLOR]
[COLOR=red]INGA [BIELSKO-BIAŁA]
[COLOR=black]Wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213469-Kaleka-INGA-o-pi%C4%99knych-oczach-.-Ihabe-ma-kolejna-bied%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/213469-Kaleka-INGA-o-pi%C4%99knych-oczach-.-Ihabe-ma-kolejna-bied%C4%99[/URL]

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Edited by Agucha
Link to comment
Share on other sites

Mogę robić wizyty przed i poadopcyjne w Gliwicach i chociaż jeszcze takowych nie robiłam, to ten pierwszy raz, dokoptowałabym sobie osobę, bardziej doświadczoną, pod tym względem.Nie jestem dzierlatką, ale osobą ze sporym bagażem doświadczeń i też swój rozum mam.Poza tym...gdyby gdzieś podjechać, zdjęcia porobić...to też nie byłoby problemu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Mogę robić wizyty przed i poadopcyjne w Gliwicach i chociaż jeszcze takowych nie robiłam, to ten pierwszy raz, dokoptowałabym sobie osobę, bardziej doświadczoną, pod tym względem.Nie jestem dzierlatką, ale osobą ze sporym bagażem doświadczeń i też swój rozum mam.Poza tym...gdyby gdzieś podjechać, zdjęcia porobić...to też nie byłoby problemu.[/QUOTE]
Witaj Kochana :loveu:
Już za momencik dopiszę Cię do Osób Pomocnych naszym mikrusom :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']Ja mogę służyć transportem - na miarę możliwości, bo kierowcą jest mój chłop, a pracuje na zmiany, więc nie zawsze jest dostępny. Ale jak by co ...![/QUOTE]
Witaj Karinko :loveu:

Transportem na jakich trasach/ w jakim rejonie konkretnie? :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[B][SIZE=4][COLOR=Red][COLOR=Black]Zgłaszając chęć pomocy i dołączenia do grupy wsparcia - wyślijcie do mnie na priv, bądź na maila - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] - wypełniony szablon:

[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][CENTER][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=black]1. Imię i nazwisko[/COLOR][/B] [B]/nick z dogo[/B]
[B][COLOR=black]2. Miasto[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[B][COLOR=black]3. Tel.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=black]
[B]4. mail [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[B][COLOR=black]5. GG [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[FONT=Georgia][SIZE=4][B][COLOR=black]6. Oferowana pomoc:[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia]
[/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=blue]-[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=blue] w przypadku DT -[/COLOR]
[B]7.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4] sytuacja „ogoniasta” w domu
[B]8.[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4] warunki [/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Georgia][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/CENTER]

Edited by Agucha
Link to comment
Share on other sites

Jestem BDT dla zabrzańskiej Żabci.Oczywiście wezmę, po jej śmierci, inną bidę na BDT.Jednak gdyby była jakaś sunia, najchetniej ponad 15 lat, ślepa, głucha, bez łapki, nawet chora, ale naprawdę mikro, czyli najchętniej do 3, 4 kg to...ale naprawdę bardzo awaryjnie.Wiesz, Agucha jaki był Lejeczek, Nolcia i Karenka.Sunia dlatego, że mój śleputek, Edziu, nie toleruje innych samców.Miasto - Gliwice.Tel: 660 667 597 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] gg - nie korzystam, zapomniałam hasło, ale mogę odzyskać.

Edited by Syla
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Jestem BDT dla zabrzańskiej Żabci.Oczywiście wezmę, po jej śmierci, inną bidę na BDT.Jednak gdyby była jakaś sunia ślepa, głucha, bez łapki, nawet chora, ale naprawdę mikro, czyli najchętniej do 3, 4 kg to...ale naprawdę bardzo awaryjnie.Wiesz, Agucha jaki był Lejeczek, Nolcia i Karenka.Sunia dlatego, że mój śleputek, Edziu, nie toleruje innych samców.[/QUOTE]
Wiem Kochana :)
Dopisuję zatem awaryjny dt dla mikro mikro staruszeńkiej suni w wielkiej potrzebie.

Link to comment
Share on other sites

A bo ja wiem?!?!? Moja chłopina nie bardzo zna się na drogach, więc zawsze musi z nim jechać ktoś kto go poprowadzi. Nie jechał jeszcze w życiu autostradą, jeździ raczej wolno i ostrożnie ( prawko ma od niedawna). tak do 100 km w jedną strone radę da !!!! ha, ha Nie będę się szczypała o kilka wiecej ! A najlepsze jest to, że on nic o tym jeszcze nie wie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karina R']A bo ja wiem?!?!? Moja chłopina nie bardzo zna się na drogach, więc zawsze musi z nim jechać ktoś kto go poprowadzi. Nie jechał jeszcze w życiu autostradą, jeździ raczej wolno i ostrożnie ( prawko ma od niedawna). tak do 100 km w jedną strone radę da !!!! ha, ha Nie będę się szczypała o kilka wiecej ! A najlepsze jest to, że on nic o tym jeszcze nie wie![/QUOTE]
hihihi, no to pięknie :lol:

W takim razie zapisuję
- transport w niedalekim promieniu od Rybnika ;)
- fanty na bazarek

[B]Karinko[/B], a może z racji twojej profesji dałabyś radę pisać teksty do ogłoszeń? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Syla']Też się ulachałam na to, co Karina R, o swoim TZ napisała :lol: Bardzo tu miło, wątek się rozkręca.Porozsyłaj Aguszko po śląskich schroniskach, tzn na ich wątkach linka zostaw :lol:[/QUOTE]
Tak, tak cioteńko. Zabieram się właśnie za to :)

Jak ja bym chciała, żeby to koło w końcu się napędziło z naszą pomocą oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

No nie wiem z tymi tekstami....polonistką to ja raczej nie jestem, ale mogę spróbować coś tam wypocić - najwyżej wywalicie lub poprawicie.
A co do fancików, to przynajmniej sie spotkamy co? bo przecież nie będe ich wysyłała pocztą?! Kołtuś je osobiście podrzuci !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']O jestem i ja :evil_lol: zaraz poczytam :cool3:[/QUOTE]
Witaj Aguś :loveu:


[quote name='Karina R']No nie wiem z tymi tekstami....polonistką to ja raczej nie jestem, ale mogę spróbować coś tam wypocić - najwyżej wywalicie lub poprawicie.
A co do fancików, to przynajmniej sie spotkamy co? bo przecież nie będe ich wysyłała pocztą?! Kołtuś je osobiście podrzuci !!![/QUOTE]
yes, yes, yes!
Ja się do Was wybieram jak sójka za morze... :(

Z tekstami dasz radę :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Ja obecnie mam miejsce w DT ale na coś mini mini i w miarę adopcyjną w razie czego :)

a nie lepiej by było tutaj zbierać pieniążki i mieć jeden wątek niż dwa osobne?[/QUOTE]
Jeżeli jest już tamten z rozliczeniem - niech będzie.
Nie będziemy niepotrzebnie rozwlekać wątku dyskusyjno - zgłoszeniowego :)

[quote name='necianeta89']zapisuje.... ;>
ja BDT mam zajęty przez dwie zołzy ;)[/QUOTE]
Witam :loveu:
Nie szkodzi, może w przyszłości się zwolni ;)

[quote name='Karina R']Kołtuś jest juz u nas 5 miesięcy, a nie mielismy jeszcze wizyty - kawkowo/cisteczkowo/klachowo/poadopcyjnej ha , ha[/QUOTE]
Nie kuś, nie kuś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...