Jump to content
Dogomania

Jak ocenia pani Maria Zasada na młodym prezenterze??


Florren

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 11 months later...
  • 6 months later...

Byłam u niej jeden raz, P. Zasada jest miła, uśmiechnięta i wyrozumiała, ceni dobry kontakt z psem, ale jedno mi się w jej sędziowaniu nie podobało - konkurs wygrał pies, który wyrywał się i uciekł właścicielowi, a przecież w regulaminie MP w kryteriach oceniania jest napisane, że ocenia się "panowanie nad psem". Czyżby to był jakiś układ? ;)
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bardzo miła, zawsze tłumaczy błędy. Nie preferuje konkretnych ras. Dużo się do niej uśmiechaj, i miej kontakt z psem. Jest bardzo wyrozumiała, byłam u niej z jamniczką, która nie chciała mi spokojnie stanąć, próbowała usiąść. Dała mi czas i powiedziała, że mam ją na spokojnie ustawić. Bardzo zwraca uwagę na prawidłowe ustawienie właśnie. Na eliminacjach zadaje z tego co mi się kojarzy "L", "T", "I", ale z tego co również słyszałam również trójkąty czasami zadaje. Na finałach bierze dwójkami i zadaje np. "L" lub "T" równoległe z drugim prezenterem tzw. "odbicie lustrzane". Czasami zrobi zamianę psów. Podsumowując : bardzo fajna sędzia, warto do niej iść ;) Dobra na debiut

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...