Jump to content
Dogomania

Pies w typie Husky - Misio - we wspaniałym domku w Koszalinie :)


pola53

Recommended Posts

Witamy serdecznie :)
Nordeusz jest juz u mnie 3 tydzień :) ehh no co tu mowić :) Psiak zachowuje się wspaniale :) jest przyjacielski, czym zjednał sobie już wielu kolegów wśród psiaków i nie tylko :) Cwaniaczek lubi jedzonko wyłudzać swoimi czekoladowymi ślepiami i uśmiechem :) uwielbia lasy i wielkei przestrzenie. wczoraj bylismy nad morzem to przez godzine nie bylo sensu go na smycz przypinac bo biegał jak wiatr :) ale mimo, że daleko odbiegał zawsze spogladał w moja strone i widzac, ze stoję wracał sie zameldować. pogłaskany hulał dalej. Dzisiaj dostał także wybijaną blaszkę - tzw nieśmiertelnik ze swoim imieniem i kontaktem ze mną - tak na wszelki wypadek.
Wczoraj na plaży było sporo wędkarzy i chyba zapamiętał jak z Panem Tadeuszem na rybki chodzili bo do każdego podbiegał przywitał sie, zapytał jak rybki i czy biorą po czym dlalej szaleństwa plażowe. Po powrocie do domku - miska z jedzonkiem no i koła do góry i spanko :)
Pozdrawiamy znad morza :)

Link to comment
Share on other sites

Super, że wszystko w porządku. Przywykłam, że często się odzywacie i trochę się martwiłam. Dobrze, że Nordik ma niesmiertelnik. Trzeba by chyba pomyśleć też o sterylizacji, zbliża się okres wzmożonych cieczek. Co prawda myślę, że Nordik tak bardzo pragnął swojego człowieka, że nie zechce uciekać, ale zew natury może być silniejszy. Zarejestrowałam się dzisiaj na safe-animal i jak tylko dotrze do nich wpłata za otwarcie konta (pewnie jutro) to go zarejestruję w bazie i dam znać, oczywiście.

Pozdrawiam Pana i Nordika i idę spać (spokojna).

Link to comment
Share on other sites

Troszku zalatany jestem i każdą wolna chwile posiecamy na wybieganie zarowno on jak i ja :) pogoda sie ladna robi wiec szkoda w domu siedziec :). no sezon cieczkowy sie zaczyna bo nos w trawie Nordic trzyma :) z wetem zaczne go oswajac. Najpierw jednak przed sterylizacja szczepienia porobię aby nie byl osłabiony po sterylce co by sie jakies chorobsko nie przylapetalo. tak ze w tym miesiacu odrobaczenie i szczepienia a pozniej sterylka. Przeszedłaem z nim (tzn on) na karme ACANA i baardzo ją lubi. Je zarówno samą jak i z jakimś dodatkiem smakownym :) Tak że karme ACANA mogę śmiało polecić :) no i oczywiście surowe ale obrane marchewki :) o dorszu nie wspomne ;)

Link to comment
Share on other sites

Nordik został pomyślnie zarejestrowany w bazie [URL="http://www.safe-animal.eu/"]http://www.safe-animal.eu[/URL]

Słusznie, najpierw szczepienia, tak będzie bezpieczniej dla niego. Już się nie będę niepokoić :).

Oj, i ja jestem 'zarobiona' po uszy. Ledwie czasu na sen starcza (5-6 godzin). Dlatego rozumiem i dam Wam już spokój :).

Całusa w nochal dla Nordeusza :)

Edited by pola53
Link to comment
Share on other sites

no Nordeusz śmiechowy jest :) dzisiaj na spacerze puściłem go na lince długasnej a ja wiąłem sie za sprzatanie auta po zimie :) w tym czasie Nordic przeprowadził atak frontalny na puste butelki po wodzie - podobało mu sie :) a pozniej szedł jakis pan ze swoimi psiakami i dwa z nich podeszły się przywitać jednak za blisko "jego" auta wiec je pogonił :)

Link to comment
Share on other sites

No w końcu piekna wiosenna pogoda :) byliśmy dzisiaj ok 3 godzinki w lesie na spacerku z Nordeuszem :) uskuteczniając talent do zaplątywania sie o jedyną wystającą gaązkę na 10 metrowym urwisku i oczywiscie musiałem tam złazić i odplatywac linke :) ale co tam fajnie było :)
Pozdrawiamy wiosennie :)

Link to comment
Share on other sites

Ojj na pewno szybciutko Pani wyzdrowieje Pani Polu :) my dzisiaj bylismy nad morzem ale straszna mgla była i widocznosc na jakies ok 20 m tylko. Nordencjusz baaardzo lubi ciastak bo dzisiaj jak byliśmy w zaprzyjaźnionym sklepie to wzrok w ciastka oblane czekoladą wbił oblizujac sie od ucha do ucha :) :)

Link to comment
Share on other sites

tylko czekolada chyba niezdrowa dla psiaków, moje z kolei uwielbiają winogrona, a okazało się, że są mocno szkodliwe dla psów (a najbardziej rodzynki)

Fajnie się Nordikowi mieszka nad morzem, przyznam, że zazdroszczę tych spacerów, pewnie pełne szaleństwo ;)
echy, bardzo bym chciała swoim morze pokazać..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Witamy serdecznie :)
U nas wszystko w porządku :) pogoda sprzyja spacerom, które to Noredeusz uwielbia. lata po lasach i polach a wode to wprost uwielbia :) ogrodnik z niego byl by zacny bo uwielbia kopać i szperać w ziemi :) ehh duzo by o nim pisać :) czarownik z tymi swoimi brązowymi oczętami, którymi czaruje jak cos smacznego wyczuje :)
pozdrawiamy serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...