Jump to content
Dogomania

5 letnia Tosia (owczarek szetlandzki) znalazła dom :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milamini']"Mój" domek nie doczekał się ani odebrania telefonu (nie jeden raz), ani odpowiedzi na maila - no cóż widac tak pisane było. Oby suńka dobrze trafiła. Może gdzieś bliżej niż my tu w W-wie.[/QUOTE]
[I]Hmm...
To bardzo dziwne...
Ale oczywiście mogło się tak stać...
Odbierałam tyle telefonów ile byłam w stanie i każdego informowałam jak wygląda sytuacja.
Sunia najprawdopodobniej trafi w tym tygodniu do domu stałego.
Ale jeszcze właścicielka nie potwierdziła mi tego na 100% więc jeszcze się nie cieszę...
[/I]

Link to comment
Share on other sites

Wklejam informację z wątku szetlandy w potrzebie dla tych osób, które chciały adoptować Tosię i dla których Tosi nie starczyło. W tym przypadku suczki są dwie i najlepiej gdyby trafiły razem do jednego domu.
[INDENT]Ponieważ jestem na dogomanii proszono mnie o przekazanie tej informacji.
Z powodu choroby właścicielki jej przyjaciele pilnie poszukują domu dla dwóch zadbanych rodowodowych wysterylizowanych suczek rasy owczarek szetlandzki. Nastia i Heksa są siostrami i od szczeniaka są razem, mają ok.7,5 lat. każda ma inny charakter. Jak to babeczki są przesłodkie.
Dotychczas mieszkały ze swoją starszą Panią w bloku na parterze mając do dyspozycji mały ogródek przed balkonem. Dlatego idealny byłby domek z ogrodem. Sunie są w Warszawie.
One jeszcze nie wiedzą, że ich dotychczasowe życie zupełnie się odmieni.
wszelkich dodatkowych infromacji można uzyskać pod adresem
[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL], lub pod telefonem 507179434
foto pod adresem [EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...