Jump to content
Dogomania

Smutek zrezygnowanego psa - sunia collie za kratami. Ma dom


monika55

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaa, zaczyna się.
Pytanie: a czemuż to my chcemy suczkę skrzywdzić sterylizując ją?
Miałam ochotę odpowiedzieć że dlatego, iż jesteśmy potworami bez serca i lubimy patrzeć na cierpienie zwierząt, a nasz wet to sadysta, którego podnieca widok krwi. :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']Taaa, zaczyna się.
Pytanie: a czemuż to my chcemy suczkę skrzywdzić sterylizując ją?
Miałam ochotę odpowiedzieć że dlatego, iż [B]jesteśmy potworami bez serca i lubimy patrzeć na cierpienie zwierząt, a nasz wet to sadysta, którego podnieca widok krwi.[/B] :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Dobre...bardzo dobre...znaczy Twoja odpowiedź Shanti...mnie czasami ręce opadają jak słyszę takie użalanie się i tłumaczę, tłumaczę chociaż i tak nie dociera ale....ciekawe jaka byłaby reakcja jakbym z takim tekstem wyjechała? pewnie w głowę by się popukali albo uciekli z krzykiem...

Link to comment
Share on other sites

Pecha ma ta nasza Lady.:-(
Jak już Mona zdecydowała, że weźmie ją na tymczas, okazało się że suńka nam się rozciekła.
Mona ma Żwirka niekastrowanego z powodu wieku i stanu zdrowia, ale dziad ją wyczuł i wyczyniał dzikie harce. Masakra. :shake:
Mona zawiozła tylko maleńką do fryzjera, jest przystrzyżona, wykąpana, wyczesana, cud miód. Dziękujemy! :loveu:
Ale z powodu cieczki odwlecze nam się szczepienie, nie mówiąc już o sterylce!
Suńka siedzi w budynku, włożyłam jej dywanik, żeby się nie upaprała, a psy wokół szaleją :roll:

Prosimy bardzo o wsparcie finansowe, bo fryzjer kosztował po promocyjnej cenie chyba70 zł, Mona dobrze zapamiętałam?
A skarpetka świeci pustkami.
Tu rozliczenie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/171985-Schronisko-dla-ps%C3%B3w-w-Jastrzebiu-Zdroju.?p=13367046&viewfull=1#post13367046"][B]>klik<[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Może to ta zaginiona
[url]http://www.utracone.pl/temp-5336/zaginela-suczka-owczarek-szkocki.html[/url]

Ta sunia już się odnalazła, czyli to nie ta.
[url]http://www.skrzydlatypies**********/zaginione-znalezione,84/znaleziono-suczke-collie-czeladz,1034.html[/url]

Edited by asik007
Link to comment
Share on other sites

Udało by się nam razem z Iwoną... Gdyby nie cieczka... Żwirek stary dziadek a impreze robił za nią, Inez na dworze odkleić się od niej nie umiała, a o Brosie już nie wspomnę... Do tej pory zamiast iść spać to łazi i niucha cały dywan, a wczoraj mi meble lizał. Szkoda... No ale cóż, jak to się mawia, wyżej d**y nie podskoczysz. Ważne że wiemy już o niej więcej i wygląda jak pies a nie kupa siwego pierza. Jest domowym psem, nie paskudzi, prosi o wyjście na dwór, wie że miska jest do jedzenia i pokazuje że głodna... Zjadła Żwirkowe chrupki na dzień dobry :) Z tej chwili co ją miałam moge tyle wywnioskować, a nawet i więcej po głębszym zastanowieniu... W domu zupełnie inny pies niż w schronisku...

Błagam Dr Lucy... Pomóżcie jej...

Link to comment
Share on other sites

A i wspomne że Piękności idzie przy nodze i pilnuje kukając co chwilke czy nadal tam Mona za nią jest nie oddala się nawet na chwilke tylko siku i tam to to.... a tak cały czas łepek odwraca i luka czy jej nie uciekłyśmy:lol: nie przejawia żadnej agresji do innych przechodzących psów po :roll:prostu olewa je

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti'](...)

Prosimy bardzo o wsparcie finansowe, bo fryzjer kosztował po promocyjnej cenie chyba70 zł, Mona dobrze zapamiętałam?
A skarpetka świeci pustkami.
Tu rozliczenie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/171985-Schronisko-dla-ps%C3%B3w-w-Jastrzebiu-Zdroju.?p=13367046&viewfull=1#post13367046"][B]>klik<[/B][/URL][/QUOTE]
Hmmm...to tak na gwałt potrzebna kasa...bo fryzjer to raz a sterylka...??? skąd ...
No ale o "nowym" zdjęciu to Cioteczki nie pomyślały...a tak byłoby miło pięknotę po imagu zobaczyć...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...