Jump to content
Dogomania

Nowa Ustawa. WALCZYMY Z PSEUDOHODOWCAMI !!!


:**

Recommended Posts

Dokładnie,niech ma jedną góra dwie rasy i niech się taki człowiek tymi psami porządnie zajmie a nie nakupi se z innych pseudo modne rasy a potem hurtem sprzedaje a reklamę sam sobie robi jakby to były nie wiem jakie cuda,a im bardziej karłowate(jak dla mnie niedołężne, i inwalida) tym bardziej chodliwe i droższe,a przez takich hodoFFców zwane dalej "pięknością,miss czy misterem miotu"
Powinno być inwalidą miotu...moje prywatne zdanie

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hmmm... nie wiedziałam, że w jednym miocie bernardynów mogą być obie odmiany sierści... ZKwP mogłoby się uczyć! Jaka oszczędność czasu na wystawach :)

[url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/168459/bernardyn-bernardyny-szczenieta/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

@ Ewunian
W ZKwP kojarzenie bernardynów długowłosych z krótkowłosymi jest dozwolone od 2004 roku. Ze strony ZKwP:
[FONT=Tahoma][COLOR=#666666]
Zalegalizowano [B]kojarzenie [/B]dwóch odmian ras [B]CHIHUAHUA [/B]- krótkowłosej z długowłosą oraz dwóch odmian ras [B]BERNARDYN [/B]krótkowłosy i długowłosym. Tatuowanie w obu rasach prowadzone jest w kolejności, bez podziału na odmiany.
[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

o, człowiek się całe życie uczy. Wiedziałam, że u gryfoników dopiero po kilku tygodniach da się odróżnic, czy to będzie brukseczyk czy brabandczyk, ale że molosy to nie moja działka i że u nich tak też się robi, to nie wiedziałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']1400 za szczeniaka CAO, hodowla w ZKwP. Nic dziwnego nie widzę. A to że za 600 zł dokłada budę, cóż - nie ogarniam wszystkiego "widzimisię" hodowców.[/QUOTE]

Może chce mieć większą pewność, że pies będzie miał dach nad głową.... albo, że prędzej zdecydują się na szczeniaka od niego bo taki gratis fajny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Ale tego:

[URL]http://www.24opole.pl/697803,Sprzedam-spszedam_amstafa_piesek_5_miesiecy_ladny,ogloszenie.html[/URL]

To już zupełnie nie jarzę... Ma ktoś telefon LG?[/QUOTE]

Szczękę zbieram z podłogi i nie wiem o co chodzi :crazyeye: To jest prowokacja czy tacy ludzie na serio żyją? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='masdamerka']Szczękę zbieram z podłogi i nie wiem o co chodzi :crazyeye: To jest prowokacja czy tacy ludzie na serio żyją? :angryy:[/QUOTE]
Obawiam się, że to nie prowokacja. Swego czasu jakiś facet chciał zamienić kundelka w typie yorka na laptop.Niestety, nie pamiętam kiedy to dokładnie było, ale chyba około rok temu.

Link to comment
Share on other sites

Była też wymiana na pudełko ptasiego mleczka i pampersy dla dzieciaka... Ludzie przestają mnie szokować - a szkoda, bo coraz mniej mnie dziwi, nad kolejnym ogłoszeniem typu smycz 200 zł, jork gratis to chyba przeszłam nad tym w etap "O, znowu jakiś debil"...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://allegro.pl/sznaucer-miniatura-z-hodowli-lesna-sfora-i3287319177.html[/URL] to chyba jest ciuuut dziwne? Błędy rażą, do tego '[B]​[/B][COLOR=#000000][FONT=Arial]SZCZENIAKI OBECNIE MAJOM 3 TYGODNIE Za 2 TYGODNIE DO ODBIORU ZA 2 TYGODNIE'[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']Ale tego:

[URL]http://www.24opole.pl/697803,Sprzedam-spszedam_amstafa_piesek_5_miesiecy_ladny,ogloszenie.html[/URL]

To już zupełnie nie jarzę... Ma ktoś telefon LG?[/QUOTE]


ciekawe kto mu uszy kopiował to się nadaje pod prokurature

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

hodowla FCI coś ostatnio dużo tych FCI jest likwidowane.....[URL]http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,dziesiatki-yorkow-stloczonych-w-piwnicy,93625.html[/URL] wie ktoś co to za hodowla ,coś na forum ktoś zaczął że Y.... ale aż mi sie nie chce wierzyć bo sama miałam psa z tej hodowli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']Tak, dlatego.
Zawsze tak jest, bo to jedyny słuszny związek i jak komentujesz to jesteś pseuduch itd. Przerabiane wielokrotnie :D[/QUOTE]
to jest forum każdy ma prawo wyrazic swoje myśli..
a swoją drogą ja jestem ciągle w szoku,kupłam tam psa za wielkie pieniądze .Szukając psa szukałam w najlepszych hodowlach żeby pies był piękny,zdowy,i czysto rasowy z prawdziwym rodowodem .....a teraz zastanawiam się czy ten mój pies który okazał się petem za 3tys (bo ma tyłozgryz) jest wogóle po tych wspaniałych mega utytułowanych rodzicach których ma wypisanych w rodowodzie :roll: teraz już nigdy nie uwierze że Rodowodowy=Rsowy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...