Jump to content
Dogomania

Nowa Ustawa. WALCZYMY Z PSEUDOHODOWCAMI !!!


:**

Recommended Posts

[quote name='agnieszkaK']ktoś próbował interweniować na morusku? ja wysłałam im 2 maile z ogłoszeniem do usunięcia i cisza, a ogłoszenie jest i jest..[/QUOTE]

Również interweniowałam,ale miałam zadymę w domu.Korzystałam z komórki mamy,bo swoją mam na kartę i limit.Taką grandę mi zrobiła,że uszy mnie bolą do tej pory.Matka sprawdziła stan konta i zrobiła wgląd w biling.Załamała ręce rachunek do zapłacenia 1237zł(prawie cała jej wypłata).Przetrzepała mi laptopa i powiedziała mi czym ty się zajmujesz donosicielstwem ,a możesz kogoś skrzywdzic ,kogo ja wychowałam donosicielkę, faszystkę bierz się do nauki gupoty ci w głowie .Także ja dziekuję, bo faktycznie mogę kogoś skrzywdzić nie wszyscy są zli tam też są dobrzy ludzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona'][URL]http://zespoldlazwierzat.pl/[/URL][/QUOTE]

Również interweniowałam,ale miałam zadymę w domu.Korzystałam z komórki mamy,bo swoją mam na kartę i limit.Taką grandę mi zrobiła,że uszy mnie bolą do tej pory.Matka sprawdziła stan konta i zrobiła wgląd w biling.Załamała ręce rachunek do zapłacenia 1237zł(prawie cała jej wypłata).Przetrzepała mi laptopa i powiedziała mi czym ty się zajmujesz donosicielstwem ,a możesz kogoś skrzywdzic ,kogo ja wychowałam donosicielkę, faszystkę bierz się do nauki gupoty ci w głowie .Także ja dziekuję, bo faktycznie mogę kogoś skrzywdzić nie wszyscy są zli tam też są dobrzy ludzie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyno o czym y gadasz? na dogomanii jestem od 13 roku życia, angażowałam się w wiele akcji i rachunków nie płacę tak kolosalnych, jak to możliwe? a no tak,że używam również mózgu. Trzeba myśleć co się robi i wyciągać z tego konsekwencje, nikt ci nie kazał dzwonić, popatrz: ja interweniuje, a nie wydałam na to ani złotówki, tylko no właśnie: trzeba myśleć, a tu chyba tego zabrakło,więc przestań pić jadem do dogomaniaków i zastanów się na drugi raz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daria_13']Dziewczyno o czym y gadasz? na dogomanii jestem od 13 roku życia, angażowałam się w wiele akcji i rachunków nie płacę tak kolosalnych, jak to możliwe? a no tak,że używam również mózgu. Trzeba myśleć co się robi i wyciągać z tego konsekwencje, nikt ci nie kazał dzwonić, popatrz: ja interweniuje, a nie wydałam na to ani złotówki, tylko no właśnie: trzeba myśleć, a tu chyba tego zabrakło,więc przestań pić jadem do dogomaniaków i zastanów się na drugi raz[/QUOTE]
To pewnie prowokacja. Ciężko mi uwierzyć, że ktoś się zatracił w walce aż tak.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...