Jump to content
Dogomania

Nowa Ustawa. WALCZYMY Z PSEUDOHODOWCAMI !!!


:**

Recommended Posts

[quote name='xxxx52']Ty myslisz ze handlarze jada z psami legalnie?
widzalam program w telewizji z tego bazaru,ktory jest najwiekszy w Europie,tam nie tylko Polacy sprzedaja ale handlarze z calej wschodniej Europy.Horror.Z regoly maja papiery falszywe.Ostatnio mial wypadek przed granica belgijaska samochodu polskiego z 90 szczeniakami rasowopodobynmi .Psy mialy 6 tygodni i niektore byly w agoni,oczywiscie nie mialy paszportow.
Zobacz tylko targowisko w Slubicach to juz adrenalina do glowy uderza.
Jezeli jestes z kalisza to tam pelno wokolo jest rozmnozycieli.[/QUOTE]
Domyślałam się, że podrabiają papiery, ale miałam jednak nadzieję... :( Zastanawiam się jednak co można z tym zrobić? W ustawie jest zapis, że nie wolno również kupować psów nie pochodzących z hodowli. Może właśnie do mediów zgłosić tego gościa, oni najprędzej dojdą i udowodnią gnojkowi łamanie prawa. Jestem z Kalisza, wiem, ze pseuduchów jest mnóstwo, ale nie myslałam, że więcej niż w np innych częściach Polski.

Link to comment
Share on other sites

Jestem z serwisu [url]Zoomia.pl[/url]. My rozwiązaliśmy ten problem tak przygotowując dodawanie ogłoszeń, że wyłącznie Użytkownik: Hodowca może dodać ogłoszenie o sprzedaży psów, kotów, czy zapowiedzi miotów. Aby uwiarygodnić Hodowce, prosimy przy rejestracji o podanie nazwy Stowarzyszenia, w którym jest zarejestrowane. Monitorujecie, czy pseudohodowcy założyli już jakieś Stowarzyszenie?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tak się zastanawiam czy my nie odwalamy roboty za stróżów prawa? Bo w sumie jest ustawa, wciąż pojawiają się nowe ogłoszenia, a pseudo w sumie nie mają się czego obawiać. Nie ma żadnych konsekwencji rozmanżania, ogłaszania, sprzedawania... Ktoś powinien nas wspierać. Nie wiem, TOZ, policja?
Zgłaszam gosćia od amstafów co chwila, a on wciąż wystawia nowe aukcje. Myślałam, że Allegro w końcu blokuje takiego sprzedającego.
No nic, miłej pracy Wam życzę. Zerkajcie dziś na moje bokserki i amstafy, bo dziś prowadzę WOŚP w jednej miejscowości :) Oj, będzie się działo! :D

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zgłosiłam ok. 30 ogłoszeń z tablicy...
"Sprzedam owczarki niemieckie z rodowodem i bez..."
"Szczeniaczki są za darmo, wyprawka 700zł..."
"Sprzedam za zwrot kosztów utrzymania 850zł" (od kiedy tyle kosztuje utrzymanie przez 2 miesiące szczeniaka?!)
"Suczka owczarek niemiecki ....... + OBROŻA/100zł/"

albo "Urodziły się 16 grudnia, mają więc prawie 3 tygodnie, do odebrania jak tylko zaczną same jeść" :o :o
A to mnie rozwaliło "CENA DOTYCZY WYLACZNIE DODATKOWO WYSLANYCH ZDJEC NA MEILA"

czego to ludzie nie wymyślą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilyeth']Zamieściłam ilustrowany tutorial na stronie [url]http://border.pro[/url] - dla osób, które chcą zgłaszać lewe aukcje na allegro, ale nie są pewne, jak.
Ręce mi opadły, wczoraj przerobiłam wszystkie 22 strony psów bez rodowodu na allegro, zgłaszając średnio 10 ogłoszeń na stronę, a dziś zgłosiłam kolejne 40.


Plus powstało coś wspaniałego - zwkipr kropka prv kropka pl
Za jakiś miesiąc pseuduchy to obczają i będziemy w ciemnej doopie.
Chyba, że wcześniej ktoś podpali dom pomysłodawcy.


zapis z regulaminu:

"Do Księgi Wstępnej wpisuje się dorosłego psa lub sukę które nie posiadają
udokumentowanego pochodzenia a ich wygląd wykazuje wszystkie cechy określonej
rasy, co zostało stwierdzone podczas przeglądu kwalifikacyjnego. Na przeglądzie
kwalifikacyjnym wypełnia się „Wniosek o wpisanie psa/suki do Księgi Wstępnej” (wzór
zał. nr 6). Właściciel psa/suki wpisanego do Księgi Wstępnej otrzymuje Wyciąg z
Księgi Wstępnej"


Wnioski każdy może wyciągnąć sam...[/QUOTE]


To co napisałaś powyżej kwalifikuje się do podania cie do prokuratury za nawoływanie do przestępstwa i ja jutro z przyjemnością to zrobię w prokuraturze rej. w Ostrowcu Świętokrzyskim .

Link to comment
Share on other sites

Ja pisze bardziej dokładnie,np Cena za psa bez rodowodu wynosi 400zł i to jest złamanie prawa dotyczącego nowej ustawy. A wysłąć chyba można, bo tamto pomaga im tylko w takiej sytuacji jak nie wiedzą o co chodzi. A zresztą nie wiem, ale wiem, że MUSIMY KLIKAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zebra12']Tak się zastanawiam czy my nie odwalamy roboty za stróżów prawa? Bo w sumie jest ustawa, wciąż pojawiają się nowe ogłoszenia, a pseudo w sumie nie mają się czego obawiać. Nie ma żadnych konsekwencji rozmanżania, ogłaszania, sprzedawania... Ktoś powinien nas wspierać. Nie wiem, TOZ, policja?
Zgłaszam gosćia od amstafów co chwila, a on wciąż wystawia nowe aukcje. Myślałam, że Allegro w końcu blokuje takiego sprzedającego.
No nic, miłej pracy Wam życzę. Zerkajcie dziś na moje bokserki i amstafy, bo dziś prowadzę WOŚP w jednej miejscowości :) Oj, będzie się działo! :D[/QUOTE]



Karolina R. wiecie dlaczego zgłasza sprzedających na allegro i innych portalach bo jest działaczką zkwp hoduje terierki i zarabia kasę robiąc zdjęcia psiaków na wystawach organizowanych przed ZKWP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwiazek2012']Karolina R. wiecie dlaczego zgłasza sprzedających na allegro i innych portalach bo jest działaczką zkwp hoduje terierki i zarabia kasę robiąc zdjęcia psiaków na wystawach organizowanych przed ZKWP[/QUOTE]

nieważne kim jest Karolina i co robi, ważne, że setki ludzi zgłaszają pseudohodowców-bydlaków, bo trzeba byc bydlakiem, że by mnożyc rasopodobne psy dla kasy - czy ty aby nie przez pomyłkę tu trafiłeś? tutaj ludzie kochaja zwierzęta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czulimordercy']nie obchodzi mnie co jakaś "Karolina R" robi, ważne, że zgłasza sprzedających na allegro. BTW poćwicz interpunkcję przed następnym postem, bo trudno zrozumieć sens Twych słów.

EOT[/QUOTE]

Mnie natomiast bardzo obchodzi czym się zajmują wszyscy zgłaszający aukcje ? Bo jak dla mnie chodzi wam głownie o to aby wykończyć konkurencje. bo w przeciwnym razie powinniście być w schronach i zajmować się zwierzakami.

Link to comment
Share on other sites

Czyli według ciebie wyhodowanie psa w ,,Pseudo ' jak wy to nazywacie nic nie kosztuje? Ciekawe a może tam psy nic nie jedzą nie są szczepione i odrobaczone ?
A może twoje przekonanie bierze się stąd że tak właśnie postępujecie w schronach które sa obozami koncentracyjnymi a wy kochani obrońcy ic praw jesteście ich KAPPO?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwiazek2012']Czyli według ciebie wyhodowanie psa w ,,Pseudo ' jak wy to nazywacie nic nie kosztuje? Ciekawe a może tam psy nic nie jedzą nie są szczepione i odrobaczone ?
A może twoje przekonanie bierze się stąd że tak właśnie postępujecie w schronach które sa obozami koncentracyjnymi a wy kochani obrońcy ic praw jesteście ich KAPPO?[/QUOTE]
schroniska sa przepelnione dzieki pseudo i ich metodami rozmnazania zwierzat byle gdzie byle jak ,suczke pokrywa sie tak dlugo jak dlugo oddycha.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że czas zgłosić niejakiego związka do moderatora - człowiek niczego nie rozumie, ponieważ sam zarabia nielegalnie na psach, uważa że na dogo hodowcy z nim walczą.
Powtarzam - wszyscy pseudohodowcy to bydlaki.
I wszystko postrzegają przez pryzmat kasy - w tych pustych łbach nie zrodzi się myśl, że nam chodzi o zwierzęta.

I powiem cos jeszcze - jakbyscie nie formułowali ogłoszeń, ile byscie nie założyli lewych organizacji - zdajcie sobie sprawę z jednego - USTAWODAWCA DA RADĘ! - czy naprawde uważacie, że coś wygracie? to nie wy tworzycie prawo, posłowie nie pozwolą na naigrywanie się z przepisów, szykuje sie następna nowelizacja i to szybko - podsuwajcie nam dalej swoje pomysły - ani się obejrzycie, jak się zdziwicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kahoona']Myślę, że czas zgłosić niejakiego związka do moderatora - człowiek niczego nie rozumie, ponieważ sam zarabia nielegalnie na psach, uważa że na dogo hodowcy z nim walczą.
Powtarzam - wszyscy pseudohodowcy to bydlaki.
I wszystko postrzegają przez pryzmat kasy - w tych pustych łbach nie zrodzi się myśl, że nam chodzi o zwierzęta.

I powiem cos jeszcze - jakbyscie nie formułowali ogłoszeń, ile byscie nie założyli lewych organizacji - zdajcie sobie sprawę z jednego - USTAWODAWCA DA RADĘ! - czy naprawde uważacie, że coś wygracie? to nie wy tworzycie prawo, posłowie nie pozwolą na naigrywanie się z przepisów, szykuje sie następna nowelizacja i to szybko - podsuwajcie nam dalej swoje pomysły - ani się obejrzycie, jak się zdziwicie.[/QUOTE]

A ja proponuję tegoż olewać w końcu powtarza w kółko to samo.
Ja nie wierzę w te powstające jak grzyby po deszczu Stowarzyszenia Pseuduchófff z prostego powodu.Między tymi [B]..... [/B]nie ma i nie będzie żadnej solidarności i współpracy.Każdy chce "na wydrę" rozmnożyć i sprzedać.
"Rodowody",przeglądy,certyfikaty???Za wszystko stowarzyszenie pobierze opłatę.Kto im zapłaci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciucik']A ja proponuję tegoż olewać w końcu powtarza w kółko to samo.
Ja nie wierzę w te powstające jak grzyby po deszczu Stowarzyszenia Pseuduchófff z prostego powodu.Między tymi [B]..... [/B]nie ma i nie będzie żadnej solidarności i współpracy.Każdy chce "na wydrę" rozmnożyć i sprzedać.
"Rodowody",przeglądy,certyfikaty???Za wszystko stowarzyszenie pobierze opłatę.Kto im zapłaci?[/QUOTE]

znajdą się tacy, co zapłacą, przecież oni w większości słabo używają rozumu, pisać otwarcie o tym, że omija się prawo to debilizm - większość tych ludków to prymitywy, które nie potrafią zarobić na marne życie w inny sposób, bo są zbyt durni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zwiazek2012']Czyli według ciebie wyhodowanie psa w ,,Pseudo ' jak wy to nazywacie nic nie kosztuje? Ciekawe a może tam psy nic nie jedzą nie są szczepione i odrobaczone ?
A może twoje przekonanie bierze się stąd że tak właśnie postępujecie w schronach które sa obozami koncentracyjnymi a wy kochani obrońcy ic praw jesteście ich KAPPO?[/QUOTE]

Czy z tobą jest coś nie tak??????????????? Przecież w pseudo psy nie dostaję jakiejś super karmy, np: Royala. Nie są też odrobaczane, ani szczepione. Te szczeniaki zdychają tam masowo. Może wo gule wszyscy założymy pseudo, co? NIE. Żaden prawdziwy wielbiciel psów by tego nie zrobił. ANI ŻADEN BY TEGO NIE POPIERAŁ.Czyli jak widać miłośnikiem psów nie jesteś. My coś robimy dla tych psów, a ty nic nie robisz tylko na d**ie w domu siedzisz i wypisujesz GŁUPOTY na forum. Na tym forum są miłośnicy psów a nie ich DRĘCZYCIELE. ( TAK DRĘCZYCIELE) ponieważ każdy kto popiera pseudohodowle to ich dręczyciel. Przeczytaj to i nie pokazuj się tu więcej bo my tu jesteśmy, żeby psom pomagać, anie marnować czas na takich jak ty.:diabloti:

PS: To są moje odczucia podczas pisania :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad::mad::mad::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doma17']Czy z tobą jest coś nie tak??????????????? Przecież w pseudo psy nie dostaję jakiejś super karmy, np: Royala. Nie są też odrobaczane, ani szczepione. Te szczeniaki zdychają tam masowo. Może wo gule wszyscy założymy pseudo, co? NIE. Żaden prawdziwy wielbiciel psów by tego nie zrobił. ANI ŻADEN BY TEGO NIE POPIERAŁ.Czyli jak widać miłośnikiem psów nie jesteś. My coś robimy dla tych psów, a ty nic nie robisz tylko na d**ie w domu siedzisz i wypisujesz GŁUPOTY na forum. Na tym forum są miłośnicy psów a nie ich DRĘCZYCIELE. ( TAK DRĘCZYCIELE) ponieważ każdy kto popiera pseudohodowle to ich dręczyciel. Przeczytaj to i nie pokazuj się tu więcej bo my tu jesteśmy, żeby psom pomagać, anie marnować czas na takich jak ty.:diabloti:

PS: To są moje odczucia podczas pisania :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad::mad::mad::diabloti:[/QUOTE]

Nerwy uzasadnione, ale nie dawaj pseudołotrom powodów do radości. Nalezy ich ignorować, a nie z nimi dyskutować. Będą pisać różne głupoty, żeby tylko podtrzymać temat. Ignorujcie trolli, same zdechną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...