Jump to content
Dogomania

22.01 Będzin krajowa


Dominik- HANDLING

Recommended Posts

Psy
Klasa szczeniąt
[B]Husqvarna LEXUS[/B]

Klasa młodzieży
[B]PEGASO Dotyk Pólnocy
Tiger Srebro Północy
Viper Srebro Północy[/B]


Suki
Klasa szczeniąt
[B]AVRILLA Linora Iceblue

[/B]Klasa młodzieży
[B]MERCI Eskimoski Domek
Husqvarna JE T'ADOORE[/B]:loveu:
Klasa Pośrednia
[B] Husqvarna JUSTIFY MY[/B]:loveu::loveu:

Klasa otwarta
[B]NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek
Husqvarna HIARA :loveu:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Na wystawie w Będzinie nie pojawi się już niestety Pegaso Dotyk Północy ;-(
Nasz najukochańszy pies zginął w piątek 13 stycznia i tym samym jesteśmy zmuszeni zakończyć naszą przygodę z wystawami ;-(
Za wszystkie mile spędzone na wystawach chwile, wspólną sympatyczną rywalizację, zabawę, bardzo WAM Wszystkim DZIĘKUJEMY.
To była dla nas niesamowita przygoda i radość spotykać WAS oraz psy z najwspanialszej rasy na świecie, w której ogromnie się zakochaliśmy.
Nie wiemy jeszcze, czy będziemy zdolni po tej traumie podjąć się wychowania jakiegoś kolejnego hasiorka. Bardzo byśmy chcieli, ale najpierw musimy choć szczątkowo ukoić ból po tej stracie.
Jeszcze raz Wszystkim dziękuję i życzę dużo sukcesów wystawowych i osobistych. POWODZENIA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jarek G.']Na wystawie w Będzinie nie pojawi się już niestety Pegaso Dotyk Północy ;-(
Nasz najukochańszy pies zginął w piątek 13 stycznia i tym samym jesteśmy zmuszeni zakończyć naszą przygodę z wystawami ;-(
Za wszystkie mile spędzone na wystawach chwile, wspólną sympatyczną rywalizację, zabawę, bardzo WAM Wszystkim DZIĘKUJEMY.
To była dla nas niesamowita przygoda i radość spotykać WAS oraz psy z najwspanialszej rasy na świecie, w której ogromnie się zakochaliśmy.
Nie wiemy jeszcze, czy będziemy zdolni po tej traumie podjąć się wychowania jakiegoś kolejnego hasiorka. Bardzo byśmy chcieli, ale najpierw musimy choć szczątkowo ukoić ból po tej stracie.
Jeszcze raz Wszystkim dziękuję i życzę dużo sukcesów wystawowych i osobistych. POWODZENIA.[/QUOTE]



Ogromnie Wam współczujemy! Strasznie przykra wiadomość :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

:shake:
:-(
Jarku ogromnie współczujemy, jest nam niezmiernie przykro. Wiemy co to znaczy, stracilismy tragicznie naszego przyjaciela niespełna rok temu. Smutek jest ogromny i niestety ból nie mija ... myślę, że gdyby nie nasz Tygrysek który już był wówczas z nami też trudno było by nam się zdecydować na kolejnego pieska ... jeszcze raz ogromne wpółczucia ...:shake: jest nam niezmiernie przykro...:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=blue]Bardzo mi przykro! Strata przyjaciela jest zawsze wielkim ciosem.[/COLOR][/B]
Nie próbujcie nawet zastąpić go innym psem! Bo nigdy już nie będziecie mieli takiego samego jak ten poprzedni. Jeśli sie zdecydujecie na kolejnego haszczaka, to od razu załóżcie, że może być zupełnie innym psem.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=darkred][B]Siberian husky (14)[/B][/COLOR]
[B]Zgłoszonych psów: 5
Zgłoszonych suk: 9[/B]


[B][COLOR=darkred]PSY[/COLOR][/B]

[I][B][COLOR=black]Klasa szczeniąt[/COLOR][/B][/I]
[B]Husqvarna LEXUS[/B]

[I][B]Klasa młodzieży[/B][/I]
[B]Tiger Srebro Północy
Viper Srebro Północy[/B]


[B][COLOR=darkred]SUKI[/COLOR][/B]
[B][I]
Klasa baby albo szczeniąt
[/I] ..... Gidelskie Sanie[/B]

[I][B]Klasa szczeniąt[/B][/I]
[B]AVRILLA Linora Iceblue

[I]Klasa młodzieży:
[/I]..... Gidelskie Sanie[/B]
[B]MERCI Eskimoski Domek
Husqvarna JE T'ADOORE[/B]
[B]Arctic Friend WINTER QUEEN[/B] :loveu::loveu::loveu:


[I][B]Klasa Pośrednia [/B][/I]
[B]Husqvarna JUSTIFY MY[/B]


[I][B]Klasa otwarta[/B][/I]
[B]NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek
Husqvarna HIARA
[/B]

(Z tego co udało się wyczytać, wpisałam)
[B]Udanej zabawy[/B] :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=5][SIZE=1]Z przyjemnością informuję, że I Zimowa Krajowa Wystawa w Będzinie została zdominowana przez Nori i jej córkę :)[/SIZE][B]

NORI`S SILVER STAR Eskimoski Domek
Best of Breed, III Best Of Group

[IMG]http://linora.pl/uploads/images/Do%20tekstu/_DSC5566.JPG[/IMG]
[/B][B][COLOR=red]
AVRILLA Linora Iceblue
I BIS PUPPY[/COLOR][/B]
[/SIZE][SIZE=5][SIZE=1][SIZE=5]
[IMG]http://linora.pl/uploads/images/Do%20tekstu/_DSC5506.JPG[/IMG]

[/SIZE]Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas i wspólną zabawę :)[/SIZE][/SIZE]
[/CENTER]

Edited by Norinka
Wstawienie zdjęć
Link to comment
Share on other sites

[CENTER] Wystawa dla Husqvarny jak najbardziej udana :
[SIZE=3][B][COLOR=darkred]Husqvarna JUSTIFY MY[/COLOR][/B]
-[COLOR=green] CWC[/COLOR][/SIZE] ( rozpoczęła dorosły Championat )
( sędzia miała bardzo trudną decyzje , powiedziała , że Aira jak i Nori są piekne ,
lecz tym razem wygrała Nori )

Wystawiane przezmnie:

[SIZE=4][COLOR=darkred]Husqvarna JE T`ADORE[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]-[/SIZE]
[COLOR=green] I , BEST JUNIOR , i BOB JUNIOR [/COLOR]
na BIS-e wyszła z V grupy :)


[SIZE=4][COLOR=darkred]Husqvarna HIARA[/COLOR][/SIZE] -[COLOR=seagreen] II lokata[/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=darkred]Husqvarna LEXUS[/COLOR][/SIZE]
- [COLOR=green]WO[/COLOR]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=darkred]OGROMNE BRAWA DLA ZWYCIĘZCÓW, ZWŁASZCZA DLA LIDKI, WSPANIAŁY SUKCES, A TAKŻE DLA DOMINIKA!!!![/COLOR][/SIZE]


:multi:[/B] [B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B]

[SIZE=3][COLOR=red]
[B]BRAWA TAKŻE DLA WIOLETKI I PAWŁA!!!!![/B]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=3] [/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=red]Gratulujemy!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy wszystkim za gratulacje.

Z tego, co ja osobiście pamiętam, problem to sędzina miała przy ocenie MERCI i Husqvarny JE T`ADORE, gdyż długo się zastanawiała "która".

To prawda, że JUSTIFY MY i nasza NORI były bardzo porównywalne w ruchu, ale wybór Norinki skwitowała lepszą anatomią psiaka ("tym razem Nori" brzmi jak wyliczanka :), poza tym Twoja sunia i Nori mierzyły się po raz pierwszy na wystawach, prawda?).

Pozdrawiam i również gratuluję :) Wioletce i Dominikowi (przepięknie wystawiasz Husqvarnie psiaki :)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norinka']Bardzo dziękujemy wszystkim za gratulacje.

Z tego, co ja osobiście pamiętam, problem to sędzina miała przy ocenie MERCI i Husqvarny JE T`ADORE, gdyż długo się zastanawiała "która".

To prawda, że JUSTIFY MY i nasza NORI były bardzo porównywalne w ruchu, ale wybór Norinki skwitowała lepszą anatomią psiaka ("tym razem Nori" brzmi jak wyliczanka :), poza tym Twoja sunia i Nori mierzyły się po raz pierwszy na wystawach, prawda?).

Pozdrawiam i również gratuluję :) Wioletce i Dominikowi (przepięknie wystawiasz Husqvarnie psiaki :)).[/QUOTE]


Lidia niewiem dlaczego obrzyło Cie , ża napisałem że tym razem wygrała Nori . Sedzina była zachwyona ruchem Airy , ci widniało w opisie a no końcu (porównanie Airy i Nori) zaśmiała sie , że nie wie która wybrać , po czym stwierdziła że lepszą głowe ma Nori dlatego wygrywa. Ja nie mam nic do ukrycia.
Jeżeli chodzi o JE T`ADORE owszem były porównywalne lecz jak to p.Mariola Semik powiedziała że zwróciła uwage na prace kończyn i JE T`ADORE jak powiedziała , że powaliła konkurentke na łopatki :P
To tyle :)

Dzięki za gratulacje wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominik- HANDLING']Lidia niewiem dlaczego obrzyło Cie , ża napisałem że tym razem wygrała Nori . Sedzina była zachwyona ruchem Airy , ci widniało w opisie a no końcu (porównanie Airy i Nori) zaśmiała sie , że nie wie która wybrać , po czym stwierdziła że lepszą głowe ma Nori dlatego wygrywa. Ja nie mam nic do ukrycia.
Jeżeli chodzi o JE T`ADORE owszem były porównywalne lecz jak to p.Mariola Semik powiedziała że zwróciła uwage na prace kończyn i JE T`ADORE jak powiedziała , że powaliła konkurentke na łopatki :P
To tyle :) [/QUOTE]

Hahaha. Normalnie Husqvarna wymiata! Mhm... Może też kupię sobie od nich psiaka? Chociaż nie, bo czytałam kiedyś artykuł, że hodowlę prowadzi kobieta, co z premedytacją urwała koniowi język, a później zamiast udzielić mu pomocy, śmiała się, że przynajmniej nie będzie mlaskał.

Nie byłam oburzona :) Chciałam tylko przedstawić jak to wyglądało obiektywnie. Norinka już nie raz zgarnęła rasę i to nie tylko w Polsce, ale i na Słowacji. Spokojnie, Dominik. Żaden wstyd z nią przegrać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Norinka']Hahaha. Normalnie Husqvarna wymiata! Mhm... Może też kupię sobie od nich psiaka? Chociaż nie, bo czytałam kiedyś artykuł, że hodowlę prowadzi kobieta, co z premedytacją urwała koniowi język, a później zamiast udzielić mu pomocy, śmiała się, że przynajmniej nie będzie mlaskał.

Nie byłam oburzona :) Chciałam tylko przedstawić jak to wyglądało obiektywnie. Norinka już nie raz zgarnęła rasę i to nie tylko w Polsce, ale i na Słowacji. Spokojnie, Dominik. Żaden wstyd z nią przegrać :)[/QUOTE]


Lidia jesteś osoba strasznie zapatrzona w Siebie i swoje psy. Twoje psy są najpiękniejsze dla cb. I w tym momencie jesteś żałosna i nie mam zamiaru się z tobą kłócić.

PS. Dzięki wielkie Żaneta :) tak bardzo fajna wystawa , szkoda , że tak mało psiaków :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominik- HANDLING']Lidia jesteś osoba strasznie zapatrzona w Siebie i swoje psy. Twoje psy są najpiękniejsze dla cb. I w tym momencie jesteś żałosna i nie mam zamiaru się z tobą kłócić.[/QUOTE]

A Ty w tym momencie jesteś bezczelny. Każdy normalny hodowca jest zapatrzony w swoje psy, bo na tym to właśnie polega. Aby uświadomić sobie co są warte, a co należy poprawić... Wytykasz mi, że kocham swoje psy i zwracam na nie uwagę?

Przynajmniej jadę na wystawę licząc się z taką konkurencją, jaka jest mi pisana, a nie wysyłam do innych wiadomości z zapytaniem jakie psy zgłaszają i w jakiej klasie :lol:

O ile dobrze pamiętam, w klasie młodzieży u suk były 4 konkurentki. W klasie otwartej 3. W klasie pośredniej Dominik wygrał sam ze sobą.

Pozdrawiam i współczuję tym, co to muszą czytać :)

Link to comment
Share on other sites

Napisałem do cb. czy jedziesz do Będzina ,( bo o ile dobrze pamiętałem mieszkasz gdzie w tamtych okolicach) co zgłosiłaś z ciekawości z kim się zobaczymy .
Myślisz , że twoja Nori jest najlepsza i każdy sie cb. boi ???
Jeżeli chodzi o konkurencje nie mieliśmy , i co z tego , sędzia nie musiała przyznawać CWC.
Myślałem , że jesteś dorosłą osobą , i takie jest twoje zachowanie ale się myliłem .....

Link to comment
Share on other sites

:loveu: Ogromne gratulacje i podziękowania za fajną zabawę dla wszystkich :loveu:

Według nas wygrane w pełni zasłużone !!!!

Norinka bezkonkurencyja :)

Tiger według sędziny mógłby mieć węższą kufę :)jak dla mnie ciekawe spostrzeżenie :evil_lol:

ale jak na łysolca i tak nie było źle :lol:

w sumie żaden sukces ale dziękuiemy wszystkim za gratki :cool3: jesteśmy zakochani w naszych chłopakach także każda jakakolwiek wygrana bardzo nas cieszy :lol:

nauczmy się znosić porażki i cieszyć z sukcesów innych :eviltong:

Buziaki dla wszystkich :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...