Jump to content
Dogomania

TPO - potrójna osteotomia miednicy


cysiek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam
Dawno się nie odzywałem ale nie było za bardzo o czym pisać:). Pies wraca do zdrowia, jeszcze delikatnie utyka ale poza tym wszystko wydaje się ok. Psinie coś się porobiło w głowie, tzn codziennie rano punkt 6:00 wstaje podchodzi do łóżka i bierze w pysk rękę i wyciąga nas z łóżka lub też liże, nosa wkłada pod kołdrę. Zegarka do pracy nie trzeba nastawiać haha. Są też minusy w zachowaniu tzn. pies po operacji wychodził tylko aby załatwić własne potrzeby (max 5 min. i to wychodzenie na ręczniku). Teraz już troszke dłużej i na spacerach jest jakby zdziczał:) jakby nigdy na lince nie chodził a druga sprawa to inny pies tj. spotkanie z innym psem w odległości 10m to mój się pieni i warczy, szczeka. NO tyle z nowych nowości. Pod koniec marca prześwietlenie operowanego stawu biodrowego.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Psiak jest po prześwietleniu kontrolnym po operacji. Wszystko zrasta się prawidłowo. Oby tak dalej. Tylko dlaczego te środki znieczulające tak wpływają źle na psinę. Taki był zakręcony przez cały wieczór że w nocy się zsikał "pod siebie". Leżał i sikał. A 40-to kg pies to potrafi trochę.... pozdr

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

W tym wątku już dawno a to dawno nie pisałem ...bo w sumie nie było za bardzo o czy.
Po zabiegu został tylko ślad na boki (sierść się trochę inaczej układa). Pies zapewne już zapomniał o w/w historii.
Za zającami i sarnami gania to źle nie jest:)
PS ależ mam chęć na jeszcze jedną akitkę (suczkę) ale trochę mieszkanie w bloku mnie odwodzi od tego pomysłu. Żeby stał dom jednorodzinny i działka to pewnie już gromadka by była akiciątek.
Tyle w temacie z mojej strony.
Pewnie napisze za jakiś roczek co tam u nas.

Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy akit

Edit:
mamy początek maja 2014 roku a kondycja psa w jak najlepszym porządku. Przeprowadziliśmy się pod Warszawę, także pies mam prawie pełen wypas co do otoczenia ponieważ są lasy i bezdroża (ograniczeniem jest 10m linka na której chodzi). Jest godzie spacerować i pobiegać.

Edited by cysiek
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Małe przypomnienie się:)

Akita ma się bardzo dobrze. Biega, skacze, dokucza czasami swoją energią.

Ogólneie wszystko super (nie zauważylismy nawet kolejnego przypadku padaczki).

Ciekawi jestesny jak zareaguje  na nowego członka rodziny (dziecko).

Postaram się coś więcej napisac w urodziny psiny tj.30 kwietnia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...