Jump to content
Dogomania

Leszno CACIB 2-3.06.2007


Elitesse

Recommended Posts

No to ja odpowiem. Według naszej gazety:
-parking cały dzień - 10 zł
-bilet dla osoby dorosłej - 8 zł
-bilet dla młodzieży szkolnej - 5 zł
-dzieci w wieku przedszkolnym - bezpłatny
Nie wiem czy można kupić bilet dwudniowy więcej informacji nie mam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marisia'][COLOR=black]Jesteś z Leszna - czy plan sędziowania oficjalnie ogłoszony na stronie jest obowiązujący ? Może nie muszę się spieszyć nd 10:00 ?[/COLOR][/quote]
już o to z Norą pytałyśmy:p ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Jesli ktoś juz dzis wrocil z Leszna to bardzo proszę o stawke buldożkow francuskich[/quote]
[B]Draczyn:roll: ale wystawa zaczyna sie dopiero jutro czyli w sobote a dzis jest piątek :evil_lol: :diabloti: :evil_lol::diabloti: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia'][B]Draczyn:roll: ale wystawa zaczyna sie dopiero jutro czyli w sobote a dzis jest piątek :evil_lol: :diabloti: :evil_lol::diabloti: [/B][/quote]Ale ze mnie ......... faktycznie. A ja tutaj co chwile zagladam w nadziei, ze coś ciekawego zoobacze. Chachachacha, ale wstyd:diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Ale ze mnie ......... faktycznie. A ja tutaj co chwile zagladam w nadziei, ze coś ciekawego zoobacze. Chachachacha, ale wstyd:diabloti::diabloti:[/quote]
luzik :) zdamy relację jutro :cool1: i w niedzielę:p

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro od rana będe się kręcic po wystawie. Będe miała koszulke: [url]http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=5541&highlight=koszulka&page=4[/url] taką jak tu( chyba że jej nie znajde). Będe robic zdjęcia( na tyle ile potrafie). Jakby co to podchodzic, bardzo chętnie pomoge. Będe bez psa, a nie lubie się nudzic :cool3: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shayra']..........Jakby co to podchodzic, bardzo chętnie pomoge. Będe bez psa, a nie lubie się nudzic :cool3: .[/QUOTE]

A możesz mi na [email][email protected][/email] podać swoją komórkę - zadzwonię, żeby upewnić się, że w niedzielę sznaucerki mini cz-s na ringu 7 są oceniane na samym końcu – może w katalogu będzie godzina ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marymek']Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy - prosiłabym o fotki bernardynów, berneńczyków i seterów. Głównie chodzi mi o psa - BOCK Klan Basów (seter szkocki), tylko nie wiem czy on się tam pojawi ;)[/quote]
hmmm..może się mylę ale raczej go nie będzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']to jak jutro poprosisz, to pojutrze Ci wstawię :p
(dlatego że spaniele sędziowane są w niedzielę)[/quote]
Dzięki :calus: Nie wiedziałam kiedy, bo się nie wybieram, więc dokładniejszych informacji nie szukałam. Ale wyniki cockerów bardzo by się przydały :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...