Jump to content
Dogomania

Leszno CACIB 2-3.06.2007


Elitesse

Recommended Posts

Czy ktoś ma może jakieś informacje czy numerki wydawane są do jakieś konkretnej godziny? :roll: Jak to było w tamtym roku?

Wychodzi mi, że przed nami ok. 90(!!) psów..co licząc średnio po 5 min. na ocenę jednego psa daje 7,5h!. Dodając coś tam na porównania na ring wejdziemy ok... 18.00..(?!) i szczerze mówiąc zaczynam się lekko niepokoić tą całą organizacją i rozważam czy w ogole jechać :roll: (komfort mojego psa ważniejszy, a siedzenie na gorącym stadionie tyle godzin do tego należeć raczej nie bedzie )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nor(a)']Czy ktoś ma może jakieś informacje czy numerki wydawane są do jakieś konkretnej godziny? :roll: Jak to było w tamtym roku?

Wychodzi mi, że przed nami ok. 90(!!) psów..co licząc średnio po 5 min. na ocenę jednego psa daje 7,5h!. Dodając coś tam na porównania na ring wejdziemy ok... 18.00..(?!) i szczerze mówiąc zaczynam się lekko niepokoić tą całą organizacją i rozważam czy w ogole jechać :roll: (komfort mojego psa ważniejszy, a siedzenie na gorącym stadionie tyle godzin do tego należeć raczej nie bedzie )[/quote]

skoro masz plan sędziowania to widzisz, kiedy musisz przyjechać. w praktyce należy liczyć 3 min na psa. do tego odlicz pół godziny i wtedy jest twoja pora. dla wszelkiej pewnośc wystarczy być godzine wcześniej
a poza tym w ten weekend nie będzie tak gorąco

Link to comment
Share on other sites

Mam zapytanie – kto będzie na wystawie [b]w Lesznie w sobotę [/b]? Proszę o jakiś kontakt na PW tak, żebyśmy mogli się zdzwonić w sobotę. Będę z Wrocławia jechała do Leszna i nie wiem, czy się spieszyć. Wg planu sędziowania jest przed nami 50 psów. Sądzę, że wydrukowany w katalogu plan będzie ostateczną wersją ;) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Słuchajcie, a czy ma może ktoś dostęp do stawki imiennej suk, goldenek, klasy pośredniej i championów?
Informacje są dla mnie b ważne. Jak coś to pw.
Będę wdzięczna :-)[/quote]
A co ?? Jak jedzie konkurentka to Wy nie jedziecie??:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy dla mojego (niezgłoszonego ;-) ) psa, który chodzi w klasie otwartej, suki z pośredniej i championów są jakimikolwiek konkurentkami :lol: No, chyba, ze Doc zmieni płec i a) odmłodzi się b) zrobi Championat ;-)

Ale jak uważasz ;-)

pzdr
Kasia z Docem ;-)

PS. A tak na poważnie, to chce się upewnić, czy będa wystawiane psy, które chce zobaczyć ;-) I dlatego się pytam. Wiadomo, że nie będe jechac przez pół Polski, żeby zobaczyć kiepskie psy, które już multum razy widziałam. A jak się pozjeżdza coś ciekawego to chce jechac i pooglądac.

Link to comment
Share on other sites

juz nr zapisalam licza sie tylko suki kl chamionow i posrednia. W Lesznie bede o 8.30 wiec na miejsce wystawy powinnam sie doczlapac max w ciagu godziny, odbiore katalog i dam znac.;)
Chyba ze jedna dobra duszyczka odbierze mnie z dworca samochodem to i szybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']juz nr zapisalam licza sie tylko suki kl chamionow i posrednia. W Lesznie bede o 8.30 wiec na miejsce wystawy powinnam sie doczlapac max w ciagu godziny, odbiore katalog i dam znac.;)
Chyba ze jedna dobra duszyczka odbierze mnie z dworca samochodem to i szybciej.[/quote]A jakbyś mogla puscić w sobotę wieczorem stawke buldozkow francuskich, to bylabym bardzo zobowiazana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Mam pytanie, z góry informuję, że nie przeglądałam wątku - czy Leszno robi katalogi przedwystawowe? Jeśli nie, to czy po wystawie mogę Was prosić o stawkę Bernardynów?[/quote]na stronie oddziału jest stawka ilościowa : [url]www.zkwp.leszno.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Draczyn a tez chcesz sms?? Czy chodiz Tobie o wklejenie skanu w ten temat??:roll: Jak sms to daj nr komory na pw[/quote]Wystarczy mi skan, bo SMS, to fura psania, a nie chcialabym Cie aż tak fatygować. A moja komorka to 602628808, jesli bedziesz tak mila , to ekstra i z gory bardzo dziekuje. Głownie chodzi mi o stawke młodzieży psow i suczek oraz pośrednia psow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']juz nr zapisalam licza sie tylko suki kl chamionow i posrednia. W Lesznie bede o 8.30 wiec na miejsce wystawy powinnam sie doczlapac max w ciagu godziny, odbiore katalog i dam znac.;)
Chyba ze jedna dobra duszyczka odbierze mnie z dworca samochodem to i szybciej.[/quote]

Dzięki ogromne ;-)
Tak, chodzi tylko o te dwie klasy.

Link to comment
Share on other sites

a ja z pytaniem...
dostalismy potwierdzenie zgloszenia tylko na jednego psa, a zglaszalismy trojke. nie udalo mi sie do tej pory dodzwonic do oddzialu zeby potwierdzic czy sa w katalogu czy ich nie ma. Choc podobno to nic nowego, bo dosylaja czasem osobno, albo czesciowo te potwierdzenia, niemniej jednak wolalabym wiedziec...

czy ktos moglby mi w jakikolwiek sposob pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Ja teraz ostatnio z różnych wystaw dostaj e przeważnie powiadomienia na każdego psa osobno. Do Leszna zglosilam 2 psy i zadnego powiadomienia jeszcze nie dostałam. Dzwonilam i Pani poinformowals mnie , ze a przyjete, a numerki bedą w sekretaricie. Dodzwoniłam sie bez problrmu

Link to comment
Share on other sites

ja tez nie moglam sie dodzwonic do nich a nie dostalam zgloszenia na zadna wystawe [ani na prestige ani na bulliade].. ale udalo mi sie w koncu dobic do nich i potwierdzic.. wnioskuje ze maja tam niezly burdel po prostu w oddziale..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...