Jump to content
Dogomania

Leszno CACIB 2-3.06.2007


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wygląda na to, że ciągle przerabiają, bo przed momentem sobota i niedziela były na jednej stronie.

Co do wystawy w Szczecinie..... jakie namioty dla wystawców?
Wiem tyle, że w Szczecinie dość liczna i rozmiarowo niemała grupa VII jest co roku usytuowana w jakimś śmiesznym zakamarku....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samozwajka']to świetnie :angryy: pal licho właściciele ale psy to się dopiero umęczą, a wtedy róznie bywa...[/quote]

No i dlatego trzeba zadbać o parasol lub namiocik żeby stworzyć psu cień...

Na środku stadionu jest eleganckie trawiaste boisko piłkarskie, więc nie będzie tak źle z kurzeniem...

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samozwajka']to znaczy, że nie muszę kąpać psa przed wystawą bo i tak się tam ubrudzi:razz:[/quote]
ja mam gorszy problem - wystawiamy setera (sobota) i goldena (niedziela), po sobotnim spacerze po stadionie golden nie będzie pewnie już kremowy:roll: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pierozek_monika']przepraszam, ale jestem jeszcze zielona w temacie wystaw, jakie psy zgłasza się do klasy honorowej?
taka klasa jest w stawce mojej rasy.

Już dowiedziałam się, że inaczej to klasa weteranów.[/quote]

w polsce faktycznie klasa weteranow jest zwana zcesto klasa honorowa jednak w wiekszosci krajow europy klasa honorowa jest dla psow z tytulem Interchampiona, Championa ito bez dolnej granicy wieku
pies z tej klasy nie dostaje tytulow ani nie idzie do porownania o rase

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pi_wei']Wygląda na to, że ciągle przerabiają, bo przed momentem sobota i niedziela były na jednej stronie.

Co do wystawy w Szczecinie..... jakie namioty dla wystawców?
Wiem tyle, że w Szczecinie dość liczna i rozmiarowo niemała grupa VII jest co roku usytuowana w jakimś śmiesznym zakamarku....[/quote]Byłam 3 razy w Szczecinie i za kazdym razem stało tam masę beczek z wodą oraz dodatkowe namioty i parasole ogromne, pod ktorym mogli sie chować przed słoncem wystawcy.Staly one nie na rigach, tylko w pobliżu ringow. Na ringach tez byly spore namioty dla sędziow i w czasie sędziowania, psy tez miały troche cienia Ringi tez byly duze i obszerne,

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie, ze jeszcze jest sporo czasu i takie namioty, można jeszcze kupiś, lub nawet wypożyczyć, aby psy sie nie ugotowaly. W Pradze np były ogromne namioty z podłogą nad wszystkimi ringami. Namioty te były bez scian. Na ringach mimo ogromnego skwaru, było więć przewiewnie i do wytrzymania. Trzeba poprostu kochać psy i zadbac, aby sie nie ugotowały

Link to comment
Share on other sites

W Szczecinie te namioty to sa kolo malej gastronomi, mozna tam dobrze zjesc i wypic piwo. Kto chce to ja stawiam, ha, ha. A CZYJA JEST SUKA w klasie mlodzierzy w rasie pinczer miniaturowy. KTO WYSTAWIA PINCZERY MINIATUROWE SUKI W KLASIE OTWARTEJ, przyznac sie bez bicia. Pinczerki spotykamy sie w niedziele w LESZNIE. A PINCZERKI SA POD NAMIOTEM. W zeszlym roku byl Papiez to niebylo namiotow bo btly w KRAKOWIE. Caluje was male mordeczki waszych pieskow i sexi panien. NARA.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='POMIAN']W Szczecinie te namioty to sa kolo malej gastronomi, mozna tam dobrze zjesc i wypic piwo. Kto chce to ja stawiam, ha, ha. A CZYJA JEST SUKA w klasie mlodzierzy w rasie pinczer miniaturowy. KTO WYSTAWIA PINCZERY MINIATUROWE SUKI W KLASIE OTWARTEJ, przyznac sie bez bicia. Pinczerki spotykamy sie w niedziele w LESZNIE. A PINCZERKI SA POD NAMIOTEM. W zeszlym roku byl Papiez to niebylo namiotow bo btly w KRAKOWIE. Caluje was male mordeczki waszych pieskow i sexi panien. NARA.[/quote]Czy mamy rozumieć, ze w tym roku bedą namioty i czy tylko dla pinczerków , chachacha, chyba nie tylko, bo najbardziej cierpia krotkonose, a pinczerki maja czym oddychac. Nochale maja długaśne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...