Jump to content
Dogomania

Gdzie w Białymstoku?


M-ajka

Recommended Posts

Hej!
Mam problem...
Otóż mój sznaucer aż się prosi o porządne trymowanie i strzyżenie.
Chodzi o to, że ja wcale nie mam pojęcia gdzie w naszej miejscowości znajdują się "psi fryzjerzy"...

Będę bardzo wdzięczna za adresy i numery telefonów.
Pozdrawiam! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']Hej!
Mam problem...
Otóż mój sznaucer aż się prosi o porządne trymowanie i strzyżenie.
Chodzi o to, że ja wcale nie mam pojęcia gdzie w naszej miejscowości znajdują się "psi fryzjerzy"...

Będę bardzo wdzięczna za adresy i numery telefonów.
Pozdrawiam! ;)[/quote]
Troszke mnie dziwi Twój problem:roll:
Niemal w każdej codziennej białostockiej gazecie masz w ogłoszeniach /zwierzęta/ anonse "psich fryzjerów".Ogłoszenia są również w każdej lecznicy dla zwierząt.Masz psa z rodowodem,dlaczego nie zadzwonisz do Z.K.i nie zapytasz kierownika sekcji o namiary na takowego?Telefon do Oddz.Z.K.w Białymstoku:085 6752246.Dzwoń najlepiej w środę w godz.17-19.00.,dyżur ma Twoja sekcyjna/kto nią jest dowiesz sie na stronie związku:[url]www.zkwp.bialystok.pl/[/url].
Masz psa po Ivie,równie dobrze wszelkich informacji udzieli Ci właścicielka reproduktora tegoż.;)
Celowo nie wymieniam tutaj fryzjerów,nie chce nikogo faworyzować,a znam ich wszystkich w mieście,wybierz sama!;)
Pozdrawiam serdecznie,życze sukcesów na wystawach z pięknie ostrzyżona i przygotowana miniaturą!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo ;)

[quote name='Matagi']
Pozdrawiam serdecznie,życze sukcesów na wystawach z pięknie ostrzyżona i przygotowana miniaturą!:lol:[/quote]
Ale czy to nie zabrzmiało nieco złośliwie? :cool3:

Acha... Czytasz trochę wątek o sznauceromaniakach? Bo chyba właśnie stamtąd wiesz, że mam psa właśnie po Yvesie (imię pisze się przez Y ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M-ajka']Dziękuję Ci bardzo ;)


Ale czy to nie zabrzmiało nieco złośliwie? :cool3:

Acha... Czytasz trochę wątek o sznauceromaniakach? Bo chyba właśnie stamtąd wiesz, że mam psa właśnie po Yvesie (imię pisze się przez Y ;))[/quote]

Nie czytam wątku sznaucerowego,może czasami....
[B]Żadnej złośliwości sie nie doszukuj!:lol: [/B]Dlaczego miałabym byc złośliwa?:roll: Znam ojca Twego psa odkąd został sprowadzony do Polski,znam zresztą chyba wszystkie Pigmeje i importy Urszuli.Z Ulka znamy sie od wieków,lubimy sie bardzo,choc ostatnio jakos czasu brak na pogaduchy:-( .A bliższe info o Twoim Goranie mam z Twojej strony;) -masz ja w podpisie;) ;) .Sznaucery lubię,ale przeważnie zajmuje sie tu,na DGM akitami i shibami,które mam.Tam tez przeważnie wypisuje rózne niestworzone rzeczy!:evil_lol: Sznaucerki mam w domku też,kocham bardzo te moje emerytki:
mam MIMI Pigmej cz-sr,która w grudniu skończy 15 lat /ma tylko 1 ząb,ale radzi sobie super,wrzeszczy jak to miniatura/:lol: ,mam średniaczkę p-s,która ma 13 lat,nazywa sie INA Psi Butik .Ale moja ukochana rasa są akity ,shiby i bassety- do których kiedys powrócę!
Jakos wrażliwa jesteś na punkcie własnego psiaka,dlatego może nie dzwoń do związku ,przejdź sie w środę ,w tych godzinach,o których pisałam.Spotkaj się z Gosią-to sekcyjna/wspaniała,miła,uczynna dziewczyna-tez fryzjer;) / i pokaż jej Gorana,pogadaj!

Jeszcze raz pozdrawiam!
Ps.Gosia tez ma emeryta po imporcie Pigmejowym ,Egus jej jest the beściak- nie ma tu żadnej złosliwości,zapewniam!!!

Link to comment
Share on other sites

Wiesz... Może jestem trochę przewrażliwiona, przepraszam ;)

Sznaucery to super psy :D Gratuluję emerytków ;)
Z p. Ulą nie miałam jeszcze okazji się spotkać, ani nawet się skontaktować :(
Za to z p. Małgosią z Tangramu swego czasu trochę mejlowałam i rzeczywiście jest to bardzo miła osoba. Tylko nieśmiałość spowodowała, że nie podeszłam do niej na wystawie w Białymstoku.
To bardzo dobry pomysł, żeby przejść się do Związku... Widząc psa na żywo lepiej można ocenić czego potrzebuje ;)

A co do wrażliwości na punkcie pieska... To moja słabość :P Nie wiem dlaczego tak zareagowałam...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Witajcie, poszukuję osoby, która już umie, bądź ma chęci i gotowa jest podjąć się strzyżenia psiaków i poprowadzić salon piękności w Białymstoku. Czy ktoś zna taką osóbkę? Zostałaby ona zatrudniona przez sieć sklepów Zoo Natura. Myślę, że nie trzeba nawet doświadczenia, wystarczy już sama chęć, no i trochę odwagi.

Link to comment
Share on other sites

Jasne że nie oddałabym psa wystawowego w ręce nowicjusza w tej dziedzinie. Myślę też że każdy właściciel takiego psa ma już swoich stałych groomerów do których chodzi, a wizyta u nowego rozpocząć się powinna wywiadem odnośnie umiejętności osoby która będzie strzyc. No ale każdy kiedyś zaczynał i nie skreślajmy osób, które dopiero się kształcą w tym kierunku. Nie od razu Rzym zbudowano.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Będzie Ci ciężko znaleźć takowego psiego fryzjera w Białymstoku i okolicach. Mam ten sam problem. Znam kilka adresów, ale nie mogę ich polecić. Zrobić psiaka zrobią, ale tak przeciętnie, nie zawsze zgodnie ze wzorcem i np. trymowanie to już kompletnie inna bajka. W sumie to myślę, że z yorkiem nie będzie większego problemu, bo to popularna rasa i sporo właścicieli chodzi z nimi do fryzjera, więc może chociaż yorki w miare dobrze by zrobili ;) Jeśli chcesz, to mogę Ci podać na PW kilka adresów, ale jak już pisałam, nie ręcze za nich w 100%, żeby potem nie było pretensji :cool3:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Bo moja ze to tak nazwe ma koltunki, bo ja ją zaniedbałam :( Więc chcę, zeby po tym wycięciu (okolice tylka i na brzuszku) wyglądała jak psiak. najprawdopodobniej pojadę z nią na sienkiewicza, tam pewna pani 2 razy w tygodniu w bialym scina, reszta dni w supraslu, moj sasiad z yorkiem tam byl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Hej ;) Poszukuję dobrego dosć psiego salonu, mam tam zamiar wykompać i ostrzyc moją suńkę, psiak w typie yorka. Zna ktoś może salony godne polecenia i nie z kosmicznymi cenami?[/quote]

W poblizu Canwetu i Sano na ul.Zwyciestwa/Choroszczanskiej jest jakis psi fryzjer ale nie korzystalem z uslug. Sam psa podcinam i przygotowuje do wystaw ;)

Pzdr
M

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Vini.']Hej ;) Poszukuję dobrego dosć psiego salonu, mam tam zamiar wykompać i ostrzyc moją suńkę, psiak w typie yorka. Zna ktoś może salony godne polecenia i nie z kosmicznymi cenami?[/QUOTE]

Ja ze swoim pieskiem ( maltańczykiem ) chodzę do fryzjera na starobojarską , i nie narzekam , może warto tam zajżeć ? Dodam , że też miałam problemu ze skołtunionym włosem , pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

piszę z wyprzedzeniem, ale chciałam zapytać czy możecie polecić jakąś osobe z Białegostoku lub okolic specjalizującą się w groomingu pudli? chodzi mi fryzjera z doświadczeniem i wiedzą, który potrafiłby naprawde pięknie, wystawowo (jeszcze nie wiem dokładnie w jaką fryzurę) zrobić pudelina. raczej nie interesują mnie groomerzy 'wszystkich ras'

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...