Jump to content
Dogomania

Barry-Wybierz się ze mną na spacer- nie udało się odeszłem za TM :(


Igiełka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igiełka']Odwiedzam naszego super psiaka :) trzymam też mocno kciuki za rudą sunieczkę by choć troszkę przytyła :)[/QUOTE]


Witam się z Barym ;) i ciekawa jestem, czy są jakieś wieści o Rudej? wiadomo, czy sunia chuda, bo chuda, czy chuda bo chora? , Paula dajesz rade zaglądać do niej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia77']Witam się z Barym ;) i ciekawa jestem, czy są jakieś wieści o Rudej? wiadomo, czy sunia chuda, bo chuda, czy chuda bo chora? , Paula dajesz rade zaglądać do niej?[/QUOTE]


Tak , ostatnio dawałam jej karmy suchej to jadła :) . Ale chuda jest bardzo:( . W ta niedziele obiecuje że beda zdjecia i wtedy ja zobaczycie :) A z Barrym wszystko dobrze, uszka pogryzły owady bo inne pieski tez takie mają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']Tak , ostatnio dawałam jej karmy suchej to jadła :) . Ale chuda jest bardzo:( . W ta niedziele obiecuje że beda zdjecia i wtedy ja zobaczycie :) A z Barrym wszystko dobrze, uszka pogryzły owady bo inne pieski tez takie mają :)[/QUOTE]

biedne uszka Barusiowe, wszędzie tego robactwa pełno:mad:

dziękuje za wieści o suni, zapytaj Paula czemu ona biedula taka chuda, jeść pewnie dostaje normalnie, więc może chora, może ta narośl co jej wycinali zimą, to było coś więcej niż zwykła narośl.....

Link to comment
Share on other sites

Z Barrym wszystko dobrze :) . Zadowolony chłopak chodzi na spacerki :) .

Dzisiaj chcialam zrobic zdjecia Rudej wiec udalam sie w kierunku jej budy . Nagle patrze, nie ma jej na lancuchu. Wokol w kojcach tez jej nie ma...
Ruda prawdopodobnie jest za TM ... :-( Nie mam 100 % pewnosci, ale pani z ktora rozmawialam ( nie pracuje ona w schronisku ) mowila ze ona byla bardzo chora, ten wielki guz, podobno Ruda ledwo podnosila sie z ziemi.. Jeszcze w srode dopytam sie pracownikow schroniska, czy to prawda... Jezeli tak - ja nie moge w to uwierzyc .. Jeszcze ostatnio dawałam jej karmy, jadła. A dziś - pusty łancuch lezy na ziemi ...:-( :-( :placz: :placz: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']
Dzisiaj chcialam zrobic zdjecia Rudej wiec udalam sie w kierunku jej budy . Nagle patrze, nie ma jej na lancuchu. Wokol w kojcach tez jej nie ma...
Ruda prawdopodobnie jest za TM ... :-( Nie mam 100 % pewnosci, ale pani z ktora rozmawialam ( nie pracuje ona w schronisku ) mowila ze ona byla bardzo chora, ten wielki guz, podobno Ruda ledwo podnosila sie z ziemi.. Jeszcze w srode dopytam sie pracownikow schroniska, czy to prawda... Jezeli tak - ja nie moge w to uwierzyc .. Jeszcze ostatnio dawałam jej karmy, jadła. A dziś - pusty łancuch lezy na ziemi ...:-( :-( :placz: :placz: :shake: :shake:[/QUOTE]

O boże.... całe życie na łańcuchu ,zapomniana sunia, aż do śmierci:placz:
boże, niech to nie będzie prawda...niech to nie będzie prawda:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']Pech ze nie ma narazie w schronisku pani Mirki, a Ruda ufa tylko jej , pozwala sie głaskac. Ale wciaz jej nie ma .. W izolatkach tez nie.. To chyba prawda :-([/QUOTE]

i nie można się dowiedzieć inaczej? , jeśli nie żyje, to pewnie jest gdzieś odnotowane w papierach.
....takie miała straszne życie ...niby przypadek jak ich wiele , ale jeden z tych które na dogomani dotknęły mnie najbardziej:(

suniu, ciągle chce mieć nadzieję, że ten pusty łańcuch, to tylko dlatego, że w końcu zostałaś uwolniona , że tylko Cię przenieśli...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...