Jump to content
Dogomania

Barry-Wybierz się ze mną na spacer- nie udało się odeszłem za TM :(


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolkamadry']Bardzo bym chciała po niego przyjechac...tak jak obiecałam...niestety nie moge. I moja obietnica wpada gdzies tam... Dzisiaj walcze o Nukę ,,,, jak moge...bo nie jest z nia dobrze,,,ale jest szcześliwa:) Barry jak tylko bede mogla to jade po Ciebie ...jestes moim psiakiem[/QUOTE]


Bedzie dobrze z Nuką , napewno :) . A Barryś czeka, już mu tyle nagadałam ze oho :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam! . Nie wiem czy mi uwierzycie ale to było tak :
Moja kolezanka wziela Obserwatora na spacer i ja dalam jej aparat by zrobila mu zdjecia ( sa potrzebne ) no i ona wziela ten aparat. Ja z Ola i z panią wydajemy psy wolontariuszom na spacery no i wkoncu wzielam Barrego na spacer. Ale Magdy ( tej kolezanki ) juz nie bylo bo musiala jechac i wziela moj aparat. Ola swiadkiem ;/ NAPRAWDE TAK BYLO . Obiecuje ze w niedziele zrobie te zdjecia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']Przepraszam! . Nie wiem czy mi uwierzycie ale to było tak :
Moja kolezanka wziela Obserwatora na spacer i ja dalam jej aparat by zrobila mu zdjecia ( sa potrzebne ) no i ona wziela ten aparat. Ja z Ola i z panią wydajemy psy wolontariuszom na spacery no i wkoncu wzielam Barrego na spacer. Ale Magdy ( tej kolezanki ) juz nie bylo bo musiala jechac i wziela moj aparat. Ola swiadkiem ;/ NAPRAWDE TAK BYLO . Obiecuje ze w niedziele zrobie te zdjecia...[/QUOTE]

w takim razie musimy cierpliwie poczekać do niedzieli;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

przybiegłam by zobaczyć nowe zdjęcia- łzy szczęścia że Asha znalazła cudowny dom przeplata teraz ta bardzo smutna wiadomość o odejściu
Barrysia*


nie udało mu się całe życie czekał i nigdy nie doczekał się swojego własnego domu i tego jedynego swojego człowieka :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']Ja nie wiem jak mam to napisac... poprostu nie moge... Barry nie żyje.[/QUOTE]




Boże, nie! :( :( :( :( :(
jeszcze nie obeschły łzy po śmierci Frania, a tu Barry odszedł.....
wybacz piesku kochany nam - ludziom..........................
teraz Ty jesteś szczęśliwy, a my płaczemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Tak trudno napisać co się stało?

Nie rozumiem, ten pies stał tam jak kołek nie wiadomo ile czasu i gdybym do niego nie podeszła nikt by o nim nawet nie usłyszał, że jest taki łagodny, przemiły, kochany i taki mądry.

Może jakieś krótkie wyjaśnienie?[/QUOTE]


No przepraszam bardzo że ja też mam swoje problemy i nie zawsze moge wejsc. Rozumiem to że go kochacie i ze jest dla Was wazny ale zrozumcie tez mnie - nie uda mi sie zawsze wejsc. Jestem gimnazjalistką. Mam duzo nauki. A do tego ---- moj domowy, ukochany 14-letni Owczarek Graf nie zyje! Tak nagle - na serce! . I do tego jeszcze Barry. Jestem w schronisku - wydaje psy na spacery wolontariuszom. Nagle podchodzi do mnie kolezanka i mowi GDZIE JEST BARRY? Poszlam, byla sama Dama, bez Barrysia. Pytalam pań. Nikt nic nie wiedział, dopiero potem pani Mirka dowiedziala sie od pracownikow, ze Barry odszedł, lecz i ona nie moze nic wiecej powiedziec, gdyz byla na urlopie. Dzis pani mi mowila, ze Barry - tak brzydko powiem - zdechł ze starości..... Nie wiem czy cierpial, ale gdy umarł podobno byl taki jakby to powiedziec " wyciagniety" ( NIE skulony ) . Ja tez go kocham. I nie moge uwierzyc jak to sie stalo. I do tego moj Graf...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulaabp']No przepraszam bardzo że ja też mam swoje problemy i nie zawsze moge wejsc. Rozumiem to że go kochacie i ze jest dla Was wazny ale zrozumcie tez mnie - nie uda mi sie zawsze wejsc. Jestem gimnazjalistką. Mam duzo nauki. A do tego ---- moj domowy, ukochany 14-letni Owczarek Graf nie zyje! Tak nagle - na serce! . I do tego jeszcze Barry. Jestem w schronisku - wydaje psy na spacery wolontariuszom. Nagle podchodzi do mnie kolezanka i mowi GDZIE JEST BARRY? Poszlam, byla sama Dama, bez Barrysia. Pytalam pań. Nikt nic nie wiedział, dopiero potem pani Mirka dowiedziala sie od pracownikow, ze Barry odszedł, lecz i ona nie moze nic wiecej powiedziec, gdyz byla na urlopie. Dzis pani mi mowila, ze Barry - tak brzydko powiem - zdechł ze starości..... Nie wiem czy cierpial, ale gdy umarł podobno byl taki jakby to powiedziec " wyciagniety" ( NIE skulony ) . Ja tez go kocham. I nie moge uwierzyc jak to sie stalo. I do tego moj Graf...[/QUOTE]

Dziękuję Ci kochana, za wszystko co dla Barrusia zrobiłaś - za każdy spacer i przytulania.... Bardzo mi przykro z powodu Twojego Grafa.... ściskam Cię mocno...

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000] [/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][B]Paulaabp -[/B][B]Zawsze lepiej poczekać i napisać całość niż rzucać zdawkowe stwierdzenia.

Tylko tyle w temacie i bez złośliwości bo to moje zdanie prywatne jedynie.

A że ze starości to się domyśliłam, tylko żal, że sam, że taki pies bez człowieka. Ech, znowu bez człowieka.




[/B][COLOR=#000000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='storozak']Dziękuję Ci kochana, za wszystko co dla Barrusia zrobiłaś - za każdy spacer i przytulania.... Bardzo mi przykro z powodu Twojego Grafa.... ściskam Cię mocno...[/QUOTE]


Dziekuje... poprostu nie moge uwierzyc:( Jeszcze niedawno radosny biegał :( I Dama taka smutna.. chodzic nie chciala:( Ehhh.. zycie jest okrutne:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio'][B]Paulaabp -[/B][B]Zawsze lepiej poczekać i napisać całość niż rzucać zdawkowe stwierdzenia.

Tylko tyle w temacie i bez złośliwości bo to moje zdanie prywatne jedynie.

A że ze starości to się domyśliłam, tylko żal, że sam, że taki pies bez człowieka. Ech, znowu bez człowieka.




[/B][/QUOTE]


Poprostu nie pisalam tydzien i tak wiem to byla moja wina. Wiec napisalam poprostu, ze tylko nie żyje myslalam ze wejde wczoraj by napisac wiecej bo wtedy nie bylam w stanie, ale cos sie stalo z moim internetem..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...