Jump to content
Dogomania

Barry-Wybierz się ze mną na spacer- nie udało się odeszłem za TM :(


Igiełka

Recommended Posts

Witajcie :)

Wątek poświęcony jest wyjątkowemu,wrażliwemu, proludzkiemu pieskowi, który swoją emeryturę chciałby spędzić we własnym domu po latach wiernej służby na terenie schroniska.



[SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]BARRY[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=black]Opanowany, łagodny, przyjacielski 10 letni psiak mieszka w schronisku w Białej Podlaskiej.[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3]Przygląda się ludziom, obserwuje i pomaga czworonożnym przyjaciołom wymazać psie żale po porzuceniu. [/SIZE][SIZE=3]Jest stoicką oazą spokoju, miłym z wielkim sercem psiakiem, który czasami zamyśli się nad swoim losem.[/SIZE]


[SIZE=3][COLOR=darkorchid][B]Pomóżmy niech jesień życia spędzi u boku kochającej rodziny[/B][/COLOR][/SIZE]



[SIZE=3][COLOR=black]Gdy cichnie schroniskowy gwar, współtowarzysze niedoli milkną by marzyć o swoim wspaniałym człowieku. [/COLOR]Ja śnię na jawie. Smutnymi oczami patrzę w dal. Widzę piękny, duży ogród : soczystą zieloną trawę, rabaty pełne różnobarwnych kwiatów, rozstawione leżaki a na nich moi Opiekunowie. Tacy dobrzy, wyrozumiali, kochani na zawsze.[/SIZE]

[SIZE=3]Widzę siebie jak wygodnie leżę u ich stóp, jak głaszczą moją mądrą głowę, drapią za uchem i dają smakołyki. Powoli przechadzam się razem z Nimi po ogrodowych alejkach, słucham z uwagą Ich ciepłego głosu, odwzajemniam serdeczny uśmiech. [/SIZE][SIZE=3]Jestem taki radosny oraz szczęśliwy że nareszcie mam swój upragniony dom.[/SIZE]

[SIZE=3]Cichy skowyt małego sąsiada[/SIZE]
[SIZE=3]Znów jestem tu - Znów niepotrzebny - niechciany[/SIZE]
[SIZE=3]Mijają kolejne lata a moja ogromna nadzieja powoli kruszy się i tak upływają dni przeplatane rezygnacją i wiarą że mimo wszystko uda się. Przyjdziesz, wybierzesz mnie na wiernego przyjaciela- zabierzesz ze sobą do wspólnej przystani a zostanę z Tobą do końca swoich dni.[/SIZE]


[U][SIZE=3]Wybierz się ze mną na spacer a w drodze powrotnej odmień mój los i daj szansę- nadal dzielnie wypatruję Ciebie lecz coraz mniej mam sił[/SIZE][/U]
[SIZE=3][COLOR=black][U]zrezygnowany emeryt Barry[/U][/COLOR][/SIZE]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 884
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=2]Sprawy finansowe Barrego: :)[/SIZE]

[SIZE=2][B]Wpływy:[/B][/SIZE]
[SIZE=2]232 zł spadek po Gniewusii już szczęśliwa w DS :loveu:[/SIZE]

[SIZE=2][B]Wydatki:[/B][/SIZE]
[B][SIZE=2][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][/SIZE][/B]
[SIZE=2]Skarbnikiem Barrego jest Cioteczka nukujek :)[/SIZE]


[SIZE=3]potrzebujemy: :)[/SIZE]

[SIZE=3]-obecności [/SIZE]
[SIZE=3]-ogłoszeń[/SIZE]
[SIZE=3]-pomocy w szukaniu dobrego DS[/SIZE]


[SIZE=3]Barry dostał prezent od Ciotki mestudio w postaci wyróżnionego, pięknego allegro-bardzo dziękujemy :)[/SIZE]
[URL]http://allegro.pl/pies-dorosly-duzy-kundelek-mix-prosi-o-dom-i2030966401.html[/URL]

[SIZE=3]Barry otrzymał kolejny prezent od Cioteczki pikoli w postaci super banerka-ogromnie dziękujemy[/SIZE] :)

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/220389-Barry-Wybierz-si%C4%99-ze-mn%C4%85-na-spacer-a-w-drodze-powrotnej-odmie%C5%84-m%C3%B3j-los-i-daj-szans%C4%99-%28"][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/2826/barry.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

napisałam także tekst do ogłoszeń :)

[B]Tytuł: Spełnij moje najskrytsze marzenie[/B]

Witaj
Nazywam się Barry i mam 10 lat.
Scenariusz mojego życia napisał los. Nie będe wracał wspomieniami do wczesnej, przykrej przeszłości bo liczy się terażniejszość, którą spędzam wiernie czekając na Ciebie kilka długich lat w schronisku. Będąc przypięty przy budzie usilnie wypatrując domu jednak nadzieja w sercu powoli kruszy się.
Zdaje sobie sprawę ze swojej wielkości ale tak naprawdę to jestem spragnionym uczucia i zrozumienia pieszczochem. Mam łagodny, przyjacielski, spokojny charakter i toleruję inne psiaki.
Przyjdz, zabierz mnie na długi spacer i wprowadz przez furtkę swojego ogrodu a zyskasz wiernego Przyjaciela.
Czekam
Twój na zawsze
Barry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']No właśnie się zastanawiam czy on kiedykolwiek był na spacerze.[/QUOTE]

Nie sądzę, stoi w środku, wokół dużo piesków i trudno tam dojść, a wyjść z nim między pieskami też problem. Jak TZ brał Jordana to jeden parówek dziabnął Jordana w łapę i trzymał jak szalony, trzeba go było odgonić ręcznie bo Jordan nie mógł mu łapy wyrwać z pyska.
Wolontariuszki nie dadzą rady same wyjść z tak dużym pieskiem między innymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Biedny Jordanek :(. To ładne miał pożegnanie ze schroniskiem.
To Barry tak stoi na tym łańcuchu i stoi, i tylko to zna.
Może teraz to chociaż będzie głaskany więcej :).
Dziewczyny z BP bardzo prosimy o głaski dla Barrego - Pana Łapy :) !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...