Jump to content
Dogomania

Homer ma dom! Cuda się zdarzają :)) Warto walczyć nawet kiedy nadzieja umiera.. :)


Madzior.

Recommended Posts

[quote name='Madzior.']Sabino pieniążki dotarły![/QUOTE]

Super!

Wyslalam Ci e-maila z umowa, prosze zajrzyj do skrzynki. Pieniazki trzeba wyslac do środy, bo 18 maja Homer bedzie znow w Dzienniku Zachodnim. Tym razem bedzie z lepszym, kolorowym zdjeciem. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']Super!

Wyslalam Ci e-maila z umowa, prosze zajrzyj do skrzynki. Pieniazki trzeba wyslac do środy, bo 18 maja Homer bedzie znow w Dzienniku Zachodnim. Tym razem bedzie z lepszym, kolorowym zdjeciem. :)[/QUOTE]

Kurcze Sabino wyślij mi jeszcze raz tego maila bo go nie mam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beatkaa']Sabinko,do Syli właśnie pisałam po tym jak mi napisałaś o tym ogłoszeniu,na pewno Syla wyśle mi fotkę jak wejdzie na dogo to wstawię ją tutaj,bo z tego co się orientuje to Syla DZ kupuje zawsze :):)[/QUOTE]

Super, dziekuje! :)

Link to comment
Share on other sites

Tak Sabino, wpłaciłam pieniążki. I był odzew! Zadzwoniła babka z Bielska Białej i ogólnie wrażenia w porządku, chcą adoptować Homera!! Wiem że to za wcześnie na entuzjazm ale jest szansa! Teraz kwestia jest taka aby ktoś z tych okolic mógł sprawdzić Panią zainteresowaną Homerem, dziewczyny czy znacie kogoś kto mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną? Pani nie jest w stanie przyjechać po "młodego" ale jeśli okaże się że dom jest ok to zajmiemy się tym! Homer poszedłby do domku, stracili niedawno psa około 12 letniego ( raczysko) i zobaczyli Homera .. Kurcze jest szansa , ale trzeba byłoby sprawdzić domek aby nie zjechać Polskę bez większej pewności że to dobry domek! Czy znacie kogoś??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzior.']Tak Sabino, wpłaciłam pieniążki. I był odzew! Zadzwoniła babka z Bielska Białej i ogólnie wrażenia w porządku, chcą adoptować Homera!! Wiem że to za wcześnie na entuzjazm ale jest szansa! Teraz kwestia jest taka aby ktoś z tych okolic mógł sprawdzić Panią zainteresowaną Homerem, dziewczyny czy znacie kogoś kto mógłby przeprowadzić wizytę przed adopcyjną? Pani nie jest w stanie przyjechać po "młodego" ale jeśli okaże się że dom jest ok to zajmiemy się tym! Homer poszedłby do domku, stracili niedawno psa około 12 letniego ( raczysko) i zobaczyli Homera .. Kurcze jest szansa , ale trzeba byłoby sprawdzić domek aby nie zjechać Polskę bez większej pewności że to dobry domek! Czy znacie kogoś??[/QUOTE]

O kurka! Lece kogos szukac!

Link to comment
Share on other sites

Hej dziewczyny, dostałam wiadomość od Sabiny02.
Niestety teraz na uczelni zaczyna mi się piekło, a na dodatek wczoraj padł mi samochód... Także mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie pomóc.

Ale mogę z ręką na sercu polecić którąkolwiek z poniższych osób:
[B]_bubu_, togaa, Lili8522, necianeta89[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Hej dziewczyny, dostałam wiadomość od Sabiny02.
Niestety teraz na uczelni zaczyna mi się piekło, a na dodatek wczoraj padł mi samochód... Także mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie pomóc.

Ale mogę z ręką na sercu polecić którąkolwiek z poniższych osób:
[B]_bubu_, togaa, Lili8522, necianeta89[/B][/QUOTE]

Dzieki wielkie! Napisalam do wszystkich tych dziewczyn PM. :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani ja nadal nie wierze ze to sie dzieje-A JEDNAK!!!!!!Rozmawiałam z pania chętną na adopcję Homera>Wydaje się byc osobą bardzo uczuciową i kochającą zweirzęta-przynajmniej takie zrobila na mnie wrazenie.Trzymajcie kciuki zeby sie udalo!!!!Mam nadzieję, że szybko uda nam sie zorganizować wizytę przedadopcyjną!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='URIA']Jeśli będzie potrzeba mogę zrobić wizytę dla Homera - jestem z BB.[/QUOTE]

Dzięki Uria.Niestety mam złą wiadomość-Pani zrezygnowała z adopcji Homerka poniewaz mąż się nie zgadza:(((((((((((((((((wielka szkoda...................................z drugiej strony też baba niepowazna-mogla sie najpierw skonsultowac z mężem zanim zadzwonila i dała nam wszystkim nadzieje na lepsze jutro dla Homercia................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARLINADOMINIKA']Dzięki Uria.Niestety mam złą wiadomość-Pani zrezygnowała z adopcji Homerka poniewaz mąż się nie zgadza:(((((((((((((((((wielka szkoda...................................z drugiej strony też baba niepowazna-mogla sie najpierw skonsultowac z mężem zanim zadzwonila i dała nam wszystkim nadzieje na lepsze jutro dla Homercia................[/QUOTE]

Szlag by to trafil! :(

No nic, Homer ma wyrozniona Tablice i za pare tygodni znow powtorzymy goloszenie w gazecie. W koncu musi sie udac.

Dziekuje wszystkim cioteczkom, ktore zaoferowaly swoja pomoc z wizyta pa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...